Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

AVS prístroj Mindspa - psychowalkman

Novinka, na relax aj učenie, imunitu a iné

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 364,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Základný model AVS prístroja s jednoduchým ovládaním, prehľadným veľkým displejom a kvalitnými programami. Jeho silnou stránkou sú aj programy na spanie. Obsahuje niekoľko príjemných funkcií, ako je napríklad možnosť napájať ho adaptérom (nie je súčasťou kompletu, je možné dokúpiť) alebo podsvietený displej.
Pokiaľ vlastníte starý psychowalkman, môžete zaobstarať tento výrobok v Zlatej záruke so zľavou 12-25 %!
 
Účinky - 18 programov v 6 kategóriách
Dobre uspokojí najčastejšie potreby: relaxáciu, zlepšenie spánku, zlepšenie nálad a psychickej kondície, dodanie energie, zrýchlenie učenia.
Relaxácia 3 programy
Meditácia 2
Spánok 4
Učenie 2
Energia 2
Špeciálna 5
Programy v kategórii špeciálne: Schumannova rezonancia, Regenerácia, Antidepresívum, Odstránenie stresu, Zvýšenie imunity.
Počty programov v kategóriách treba brať ako orientačné: niektoré účinky sa prekrývajú, napr. časť relaxačných programov dobre poslúži aj na účely spánku av niektorých kategóriách môžu byť obsiahnuté ďalšie špecifické programy.
 
Okuliare: jednofarebná stimulácia, farba diód modrá.
Špecialitou týchto okuliarov je možnosť ich používať aj s otvorenými očami - jednoducho zložíte samolepku z očníc (ktorú tam potom zase môžete vrátiť).
 
Zvuk: rytmické stimulačné zvuky - hudbu je možné prikúpiť:
Hudbu k Mindspa je možné prikúpiť TU . Hudba zvyšuje ľúbosť a účinnosť prístroja. Pri zakúpení spoločne s Mindspa je lacnejší o 13 €. 
 
 
Balenie obsahuje
telo prístroja
stimulačné okuliare
stereoslúchadlá
prepojovací audiokábel
návod Galaxy s programovou knižnicou
obal
batérie (3xAAA)
 
Doplnkové funkcie
režim Audiostrobe
podsvietenie displeja
možnosť dobíjať adaptérom (nie je súčasťou)
 

 
Technické špecifikácie
Telo prístroja je vyrobené z klasického tvrdeného plastu, s veľkým prehľadným displejom, ktorý ukazuje hodnoty programu. Telo má na sebe umiestnené ovládanie hlasitosti zvuku a intenzity svetiel, ďalej vstup na pripojenie audiokábla (k pri počúvaní hudby) a zdierku USB na nabíjanie.
Svetelná stimulácia resp. okuliare, sú klasického prevedenia, z tvrdého plastu, s diódami umiestnenými vo vnútri okuliarov.
Zvuková stimulácia prostredníctvom slúchadiel, používa binaurálne rytmy (najúčinnejšie zvuky v AVS technológii, vzdialene pripomínajúce bubienky). Zvukovú stimuláciu si môžete spestriť pri počúvaní vhodnej hudby (jednoducho prepojením cez audiokábel, ktorý je súčasťou kompletu).
Napájanie: batériami (4xAAA - sú súčasťou balenia) alebo adaptérom (nie je súčasť balenia, možno dokúpiť - viď nižšie). Prístroj nemá zabudovanú batériu, čiže adaptér slúži len na prevádzku prístroja pri spustenom programe. novo najdostupnejší AVS prístroj s overenou účinnosťou vo svete. Novinka 2022.


Návod na použitie stiahnite tu 


Výrobca Galaxy
Katalógové číslo
© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency