Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček "Pre ľahké učenie, stimuláciu mozgu a vyššie výkony"

Ovplyvňujú správnu hladinu cholesterelu, zdravé srdce, pomáhajú proti starnutiu mozgu , priaznivo pôsobia na kvalitu mozgových prenášačov. Zlepšujú pamäť. Výborné na zvýšenie svalovej výkonnosti pre športovcov. Odstraňujú únavu, zlepšujú náladu až do euforického stavu. Stimulujú chuť do jedla.

Katalógové číslo 803
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 0,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DUOLIFE VITA C

DuoLife Vita C je riešením pre tých, ktorí hľadajú neomylný spôsob, ako zlepšiť svoju náladu a doplniť vitamíny a minerály, to znamená, aby si užili svoj život, plný energie. Kompletný vitamín C, bez konzervantov, vo fľaši, v bio kvalite, konzervovaný paskalizáciou - pod vysokým tlakom. Posilňuje imunitný systém. Pomáha udržiavať cievy a kapiláry v dobrom stave. Pomáha organizmu rýchlejšie sa vysporiadať s nachladnutím, chráni pred vírusmi a baktériami. Chráni telo pred ťažkými kovmi. Veľmi silný antioxidant. Odstraňuje únavu a prispieva k vyššej výkonnosti. Zlepšuje chuť do jedla. Predchádza tvorbe podliatin, krvácaniu z ďasien. Stimuluje tvorbu bielych krviniek.

Zloženie: Malphigia glabra, Rosa cnina, Camu camu

Obsah: 750 ml

 KOROLEN

Má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Môže sa užívať nielen preventívne pri nedostatku energie a celkovom opotrebovaní organizmu, ale aj pri riešení akútnych alebo chronických chorôb súvisiacich predovšetkým so srdcom, cievnou a nervovou sústavou. Zlepšuje okysličenie a funkcie mozgu. Vzhľadom na pozitívne pôsobenie na slezinu a kostnú dreň zlepšuje kvalitu krvi a podporuje tvorbu krvných buniek. Celkovo zlepšuje obrany schopnosť, a to pôsobením na slezinu a nervový a hormonálny systém. Korolen priaznivo pomáha na všetky psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie, alebo na problémy spôsobené zanesením organizmu škodlivými látkami (toxíny, jedy, plesne, splodiny metabolizmu a pod.). Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach.

Zloženie: Ginkgo dvojlaločné, Lapacho, Ľubovník bodkovaný, Pagaštan konský, Ježibaba, guľatohlavá, Vachta trojlistá, Krvavec lekársky, Levanduľa lekárska, Lucerna siata, Brusnica pravá, Dub letný, Rasca lúčna, Kôpor voňavý,

Obsah: 30 ml

 GVARANAL LECITÍN

Tento tmavo hnedý sirup obsahuje výťažok s guaraninom - prírodným kofeínom. Táto látka veľmi priaznivo ovplyvňuje organizmus a psychiku v záťažových, stresových situáciách. Rozjasňuje náladu bez vyvolania euforických stavov. Guarana je známa aj na zlepšenie pamäte. Výborná na zvýšenie svalovej výkonnosti pre športovcov. Prispieva k správnemu tukovému metabolizmu tým podporuje zdravú stratu hmotnosti.

Zloženie: guaranal (guaranové orechy), lecitín

Obsah: 300 ml 

Q10 + žeňšen

Žeňšen napomáha pri premene cukrov, tukov a bielkovín na energiu a podporuje výkon a sústredenie. pri správnej funkcii pečene a žlčníka. Je nápomocný na normálne fungovanie telesného organizmu pri cukrovke. Výnimočný adaptogén, zvyšuje duševnú a fyzickú odolnosť voči škodlivým vplyvom prostredia a znovu nastoľuje optimálnu rovnováhu životných funkcií. Chráni organizmus pred vyčerpaním, udržuje správnu funkciu orgánov a orgánových systémov, udržuje dobrú krvotvorbu, vyrovnáva ženskú a mužskú hormonálnu aktivitu.

Zloženie: koenzym Q10, žeňšen

Balenie: 60 tabliet

DuoLife vita C skladujte po otvorení v chladničke. Ostatné produkty skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

Účinnou terapiou pre stimuláciu mozgu a zvýšenie výkonov je EEG biofeedback. Preto súčasťou balíčka je aj 10% zľavový kupón na uvedenú terapiu.


Pri kúpe celého balíčka ušetríte na tovare a aj na poštovnom. 

 

Užívanie : 

Korolen:  2x 5kv 

Q10 : 2x 1 tbl

Vita C : 25 ml  2x denne (skladovať v chladničke) 

Gvaranal : podľa potreby, lepšie neužívať pred spaním

 

 Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

3% zľava a kredity, ktoré môžete použiť na zľavu k ďalšiemu nákupu získate registraciou na tejto stránke . 


Výrobca duolife
Katalógové číslo 803
EAN 8594069931150

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency