Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček " Zdravé trávenie"

Produkty v balíčku regulujú hladinu žlče v tele. Posilňujú správnu funkciu čriev. Podporujú likvidáciu zápalov v žalúdku a pálenie záhy. Podporujú obnovu črevnej mikroflóry. Pôsobia protialergicky a protizápalovo. Dodáva ľahko vstrebateľné vitamíny, mikro a makroprvky nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu. Podporujú regeneráciu a chránia proti patologickým zmenám vyplývajúcich z nadmerného množstva toxínov v našom tele. Umožňujú udržať optimálnu kondíciu.

Katalógové číslo 807
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 0,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DOULIFE ALOE VERA

Reguluje hladinu žlče v tele. Posilňuje správnu funkciu čriev. Podporuje likvidáciu zápalov v žalúdku a pálenie záhy. podporuje obnovu črevnej mikroflóry. Pôsobí protialergicky a protizápalovo. Je prirodzeným zdrojom krásy a zdravia. Vďaka svojim čistiacim vlastnostiam poskytuje regeneráciu celého tela.

Zloženie: Aloe vera pulpa, Multikultúrny med, Oregano

Obsah: 750 ml

 REGALEN

Dá sa využiť pri liečbe porúch zažívania súvisiacich buď so zhoršenou činnosťou tráviacich orgánov (napr. nedostatočná tvorba tráviacich štiav), alebo zlou životosprávou (prejedanie sa, nepravidelná strava, množstvo tuku v potrave, atď.). Vďaka vysokému obsahu horčín výrazne podporuje trávenie a pomáha telu zbavovať sa odpadových látok. Zároveň sa tento prípravok dá použiť na celkovú dôkladnú očistu tela – krvi, tkanív a tráviaceho systému. Vzhľadom na to, že Regalen stimuluje činnosť orgánov, ktoré súvisia so spracovaním a odstraňovaním toxických látok z tela (pečeň a črevá), je veľmi vhodným prípravkom na jarné očistné kúry. Regalen je zároveň veľmi vhodný pri riešení všetkých alergických stavov (kožné a systémové prejavy), ktoré sú spôsobené práve nedostatočnou funkciou pečene a žlčníka a zhoršenou schopnosťou tela zbavovať sa škodlivých látok.

Zloženie: Repík lekársky, Lastovičník väčší, Lipkavec krížatý, Horec žltý, Bedrovník lomikameňový, Skorocel kopijovitý, Nátržník husí, Silymarín z pestreca mariánskeho, Púpava lekárska, Veronika lekárska, Lomikameň zrnitý, Jablčník obyčajný, Palina abrotanová

 

Obsah: 30 ml

 

CYTOSAN INOVUM

Podporuje trávenie, má vysokoregeneračné účinky na celý organizmus. Pôsobí proti rozširovaniu plesní. Znižuje zrážanlivosť krvi. Tlmí účinky niektorých pečeňových jedov, uľahčuje vylučovanie žlče, utišuje kŕče. Slúži ako prevencia proti tvorbe obličkových kameňov. Stimuluje funkciu pečene. Zvyšuje vstrebávanie železa, vitamínov a aminokyselín v organizme. Uvoľňuje svalové napätie a odstraňuje bolesti.

Zloženie: Humínové látky, Silymarín, Kyselina jantárová, Zelený íl, Lignohumát draselný a humát draselný

Balenie: 90 kapsúl

 PRODEACID

Uľahčuje proces rozkladania tukov v tele a reguluje hladinu lipidov. Pomáha pri odkyslení organizmu, reguluje hladinu pH, pomáha čistiť od toxínov. Má výborné účinky proti refluxu (pálenie záhy).

Zloženie: červená repa, baklažán, mango, kiwi, greapefruit, hrozno, klíčky mohára talianskeho (proso) a antioxidanty

Balenie: 60 kapsúl

 HIGAVILS

Higavils je výborný pri problémoch s cholesterolom, žlčníkom ale aj na detoxikáciu. Stimuluje sekréciu žlče a tráviacich štiav, znižuje hladinu cholesterolu, podporuje trávenie, pôsobí hepatoprotektívne a prečisťuje.

 

Zloženie: Hercampuri, Púpava lekárska, 

Balenie: 50 g

 

 Všetky produkty uchovávajte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Aloe vera po otvorení je vhodné uskladňovať v chladničke.

 

Pri kúpe balíčka ušetríte na tovare a aj na poštovnom.

 

 

Užívanie : 

Regalen 3x 3 kv ( tri týždne uživať a 1 týždeň pauza) 

Higavils  čaj podľa návodu na obale 

po využívaní : 

Prodeacid  2x 1 tbl 

Cytosan inovum : 2x 1 tbl denne 

ako posledne užívať : 

Aloe vera : 25ml 1x denne ( skladovať v chladničke ) 

 

Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

 

 

3% zľava a kredity, ktoré môžete použiť na zľavu k ďalšiemu nákupu získate registraciou na tejto stránke . 

 

Výrobca duolife
Katalógové číslo 807
EAN 5904213000978

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency