Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Celitin Energy

Pôsobí predovšetkým na tie oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú na procesoch dlhodobého plánovania sústredenia a pozornosti. Zlepšuje pamäť , pôsobí proti stresu a predchádza únave a vyčerpaniu, podporuje metabolizmus tukov, reguluje cholesterol v krvi a vyživuje puzdrá nervových vlákien, udržuje zdravé vlasy , bráni ich vypadávaniu a zamedzuje tvorbe lupín, priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu vlasov a nechtov

Katalógové číslo 170
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 22,20 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

CELITIN je originálna kombinácia lecitínu (1 000 mg) a Gingko biloby (60 mg),obohatená o bioinformačnú zložku.

Použitie:
Vyvážený pomer účinných látok prípravku Celitin pôsobí priaznivo predovšetkým na oblasti mozgu, ktoré sa zúčastňujú procesov dlhodobého plánovania, sústredenia a pozornosti. Užívaním sa zlepšuje pamäť, účinkuje proti stresu a pomáha predchádzať únave a vyčerpaniu. Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku harmonizujú s ostatnými účinnými zložkami a jemnými energiami informačné pole organizmu.

Ďalšie pozitívne účinky Celitinu:

  • podporuje metabolizmus tukov
  • reguluje cholesterol v krvi
  • vyživuje puzdrá nervových vlákien
  • bráni vzniku arteriosklerózy
  • bráni vypadávaniu vlasov a tvorbe lupín
  • ovplyvňuje látkovú výmenu vlasov a nechtov

Lecitín:

Lecitín sa nachádza vo všetkých bunkách ľudského tela, kde sa zúčastňujú na životne dôležitých pochodoch. Významný je jeho vplyv na metabolizmus cholesterolu. Premieňa škodlivý cholesterol na neškodný a tým pomáha predchádzať arterioskleróze a srdcovému infarktu. Pri užívaní lecitínu bolo preukázané zlepšenie pamäte a aktivácie mysle.

Gingko biloba:


Gingko biloba účinkuje pozitívne na široké spektrum porúch. Zvyšuje prietok krvi v mozgu a umožňuje tak nervovým bunkám absorbovať viac kyslíka. Ochraňuje cievy pred kŕčmi a stratou pružnosti, má relaxačný účinok na steny ciev. Pôsobí ako bariéra proti abnormálnemu vzniku krvných zrazenín v tepnách a žilách.

Klinické využitie zahŕňa liečbu senility, hluchoty, diabetické cievne choroby a niektorých očných porúch.

Bioinformácie:


Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením dochádza k vyrušeniu negatívnych informácií a vyvolaniu spätného regeneračného procesu. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými výrobkami podobného charakteru vykazujú práve preparáty Energy niekoľkonásobne vyšší účinok.

Balenie: 90 kapsúl

Doporučené dávkovanie : 1 kapsula 1x denne

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Neodporúča sa osobám precitliveným na včelie produkty.

Produkt nenahrádza pestrú stravu.

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 170
EAN 8594069933086

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency