Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Chanca Piedra

Indikácie: obličkové a žlčníkové kamene, obličkové a žlčníkové koliky, poruchy funkcie obličiek a pečene, hnačky, nadúvanie, hepatitída, kŕče a bolesti brucha. blokuje tvorbu obličkových a žlčníkových kameňov, podporuje trávenie a vstrebávanie, upravuje menštruáciu, podporuje funkciu pečene, znižuje krvný tlak, uvoľňuje napätie a kŕče brušných orgánov a močových ciest.Indikácie: obličkové a žlčníkové kamene, obličkové a žlčníkové koliky, poruchy funkcie obličiek a pečene, hnačky, nadúvanie, hepatitída, kŕče a bolesti brucha.

Katalógové číslo 249
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 4,90 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

CHANDRA PIEDRA pôsobí hepatoprotektívne, analgeticky, ako cholagogum a choleretikum (zvyšuje vylučovanie žlče), pôsobí tiež hypotenzívne (diureticky a vylučovaním sodíka), hypocholesterolemicky, ale má aj protizápalový, antibakteriálny a antimutagénny efekt.

Zloženie:

sušená bylina Phyllantus niruri L.

Účinky:

blokuje tvorbu obličkových a žlčníkových kameňov, podporuje trávenie a vstrebávanie, upravuje menštruáciu, podporuje funkciu pečene, znižuje krvný tlak, uvoľňuje napätie a kŕče brušných orgánov a močových ciest.

Indikácie:

obličkové a žlčníkové kamene, obličkové a žlčníkové koliky, poruchy funkcie obličiek a pečene, hnačky, nadúvanie, hepatitída, kŕče a bolesti brucha.

Užívanie a dávkovanie:

1 - 2 lyžice sušiny na 600 ml vody, pripraviť nálev a popíjať v priebehu dňa - dlhodobo aspoň jeden mesiac, alebo pri záchvate koliky. Deti od 3 rokov 200 - 300 ml denne.

Kontraindikácie: nie sú popísané

Použitie a špeciálne upozornenie:

vhodné použiť pri kolikových bolestiach v brušnej dutine, pri kŕčoch, a ako prevencia tvorby žlčníkových a obličkových kameňov.

Balenie: 50 g sušenej mletej byliny

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca GOOD NATURE
Katalógové číslo 249
EAN 8594055380481
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON