Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Chlorofyl tekutý DuoLife

Chlorofyl - zelený jačmeň, chlorela + bylinky vo vysokej kvalite je ako tekutá krv pre Váše zdravie. Napomáha vyrovnať rovnováhu pH v organizme, pôsobí proti rozmnožovaniu húb, vírusov, baktérií a plesní v tele. Pôsobí preventívne proti rakovine, spomaľuje rast nádorov. Je účinný pri anémii a hemofílii, zvyšuje hladinu červených krviniek. 100% prírodný.

Katalógové číslo 753
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 35,40 €
Pôvodná cena 39,70 €
Ušetríte 4,30 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

CHLOROFYL DUOLIFE

/výživový doplnok je súčasťou balíčka "Detox"/

 

DuoLife Chlorophyl je odpoveďou pre tých, ktorí chcú čo najdlhšie udržiavať svoj organizmus v optimálnom stave. Vďaka svojim výnimočným účinkom sa nazýva tekutá energia, alebo zelená krv. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu plne prírodných zložiek vyčistí váš organizmus od všetkých toxínov. Prírodný chlorofyl znižuje kyslosť vnútorného prostredia nášho tela. To zabraňuje množeniu mikroorganizmov a plesní, posilňuje imunitný systém, viaže a odstraňuje ťažké kovy, rovnako ako pomáha pri regenerácii a rekonvalescencii nášho tela. Regeneráciu po  vystavení  stresu, alebo iných hrozieb pomocou probiotických účinkov.

Reguluje hladinu cukru v krvi, upravuje menštruačný cyklus, a tiež funkciu štítnej žľazy. Posilňuje steny ciev, čím tlmí kŕčové žily.  Rozjasňuje pleť, regeneruje pokožku vystavenú ÚV žiareniu.

Čistí obličky, zmierňuje zápalové procesy v ústnej dutine a tráviacom trakte. 

Chlorofilín

 má silné alkalické vlastnosti, stimuluje elimináciu potenciálne škodlivých toxínov a karcinogénov z tela. Spomaľuje tiež procesy oxidácie buniek, zabraňuje predčasnému starnutiu procesov a eliminuje voľné radikály. Posilňuje imunitný systém tela a udržuje zdravé telo. Vďaka vysokému obsahu medi, ktorý sa správa takmer rovnako efektívne ako železo, chlorofylínom je vynikajúci pri transporte kyslíka - chlorofylínom molekuly môžu cestovať po celom tele a vďaka svojej špecifickej anatómiu, ktorý sa podobá na molekuly prítomné v našej krvi, dokonca s názvom " zelená krv ".

Zelený jačmeň 

je perfektným zdrojom diétnych a rozpustných vlákien. Okrem toho má antioxidačné vlastnosti a vďaka bohatstvu vitamínov a minerálov pomáha udržiavať rovnováhu kyselín.

Lucerna 

obsahuje trikrát viac bielkovín než sója, ktorá je zvyčajne známa pre bohatstvo bielkovín. Vďaka tomu posilňuje organizmus a urýchľuje jeho regeneráciu, ako aj prirodzené čistenie. Je to nevyhnutné pre ľudí, ktorí chcú urýchliť proces regenerácie.

Olej z mäty piepornej

je známy a používa sa ako perfektný antiseptik po stovky rokov. Znamená to, že pomáha čistiť naše telo tým, že ničí mikroorganizmy, ktoré ohrozujú efektívne fungovanie nášho imunitného systému. Okrem toho pomáha udržiavať rovnováhu kyselín.

Chlorella

je najznámejší zdroj chlorofylu. Vďaka tomu je veľmi bohatý na aminokyseliny, vitamíny a minerály, ktorých koncentrácia je oveľa vyššia ako koncentrácia suchozemských rastlín. Je súčasťou skupiny "superfoods" a pomáha zbaviť toxínov, ťažkých kovov a chemických látok z organizmu.

DuoLife Chlorophyll zaručuje najvyššiu kvalitu a vylepšenú asimiláciu.

Objem :

750 ml v sklenej fľaši konzervovaný paskalizáciou.

Chutí mentolovo a ľahko sa pije.  Podporuje aj ľahké chudnutie. 

Dávkovanie:

2 x denne po 10 ml

Zo začiatku užívania sa môžu objaviť rôzne kožné zmeny, ktoré sú prejavom čistenia organizmu, preto je nutné zvýšiť príjem tekutín. Príznaky čoskoro odoznejú.


Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote pred otvorením, po otvorení v chladnejšom prostredí ( chladnička), mimo priameho slnečného žiarenia a dosahu detí.

  

Výrobca duolife
Katalógové číslo 753
EAN 5902659132864

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency