Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino LeanShake čokoláda

Zinzino LeanShake - príjemná, chutná a hlavne výživná náhrada stravy, pre tých, ktorí sa snažia schudnúť a docieliť tak požadovanú hmotnosť. Má vysoký obsah bielkovín, vlákniny a taktiež obsahuje vitamíny, minerály a veľa ďalších výživných látok. Jeho užívanie znižuje hmotnosť a podporuje stratu tuku. Podporuje tvorbu svalovej hmoty, zlepšuje funkciu čriev a má nízky glykemický index. Je zdrojom 25 vitamínov a minerálov. Neobsahuje lepok, sladidlá a arómy pochádzajú z prírodných zdrojov.

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 70,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Zinzino LeanShake je príjemná, chutná a výživná náhrada stravy pre všetkých, ktorí sa snažia schudnúť. Zinzino LeanShake má vysoký obsah bielkovín, vlákniny a taktiež obsahuje vitamíny A,C,D,E, minerály ako zinok, meď, vápnik, železo, selén a veľa ďalších výživných látok. Jeho užívanie znižuje hmotnosť a podporuje stratu tuku. Podporuje tvorbu svalovej hmoty, zlepšuje funkciu čriev a má nízky glykemický index. Je zdrojom 25 vitamínov a minerálov. Neobsahuje lepok, sladidlá a arómy pochádzajú z prírodných zdrojov. 

Výhody:

- chudnutie a strata tuku

- podporuje tvorbu svalovej hmoty

- zlepšuje funkciu čriev

- vysoký podiel bielkovín a vlákniny so zmesou vlákniny ZinoBiotic

- nízky glykemický index (glykemická záťaž)

- zdroj 25 vitamínov a minerálov

- neobsahuje lepok

- sladidlá a arómy z prírodných zdrojov

- v jednej dávke 231 kcal


Zloženie: vitamíny A,C,D,E, vitamín B6, B12, Tiamín, Riboflavín, Biotín, Kyselina listová, Kyselina pantoténová, Niacín a minerály vápnik, meď, fosfor, horčík, železo, zinok, jód, mangán, selén, chróm, sodík, draslík a molybdén. 

Čokoládová príchuť : koncentrát mliečnej bielkoviny, srvátkový izolát, prášok s miazgy kokosových paliem, kolagénový peptid, kakaový prášok, svetlicový olej, odolný škrob, olej zo semien ľanu, síran manganičitý, síran zinočnatý, síran meďnatý, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, citrát horečnatý, pyrofosforečnan železitý, jodid draselný, seleničitan sodný, chlorid chrómový, molybdenan sodný, olej obsahujúci triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (MCT), prášok zo psyllium šupiek, betaglukány z ovsených otrúb, maltodextrín, inulín, prírodná čokoládová príchuť, quinoa prášok, práškový kokosový olej, medový prášok, medový prášok, xantánová guma, prášok z extraktu ananásu (bromalín), prášok z extraktu papáje (papaín), kyselina askorbová, nikotínamid, tokoferol, pantotenát vápenatý, riboflavín, tiamín, hydrochlorid pyridoxínu, retinol, kyselina listová, biotín, cholekalciferol, kyanokobalamín, trikalcium fosfát, extrakt zo stévie.

 Obsahuje mlieko.

Spôsob použitia : Zmiešajte 60 g (2 odmerky) prášku s 2 – 2,5 dl vody alebo 30 g prášku s 2,5 dl mlieka a niekoľko sekúnd zmes premiešavajte vo fľaši na miešanie. 

Redukcia hmotnosti: Náhrada dvoch hlavných jedál denne pri diéte so zníženým príjmom energie prispieva k chudnutiu.

Udržiavanie hmotnosti: Náhrada jedného hlavného jedla denne pri diéte so zníženým príjmom energie prispieva k udržiavaniu hmotnosti po schudnutí. Je tiež dôležité dbať na adekvátny príjem tekutín počas dňa. Náhrada jedla je užitočná len na určené použitie ako súčasť diéty so zníženým obsahom energie a pri takejto diéte sú potrebné aj ďalšie potraviny. Strava by mala byť pestrá a mala by byť skombinovaná so zdravým životným štýlom.

Upozornenie: Pred použitím tohto produktu alebo akéhokoľvek programu na reguláciu hmotnosti by ste sa mali poradiť s lekárom. Tento produkt by nemali užívať deti mladšie ako štyri roky, tehotné alebo dojčiace ženy a osoby s poruchami stravovania. Osoby trpiace nejakým ochorením by tento produkt nemali užívať bez konzultácie s lekárom.


Obsah: 16ks - 30g packVýrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency