Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Cytosan Inovum

Podporuje trávenie, má vysokoregeneračné účinky na celý organizmus. Pôsobí proti rozširovaniu plesní. Znižuje zrážanlivosť krvi. Tlmí účinky niektorých pečeňových jedov, uľahčuje vylučovanie žlče, utišuje kŕče. Slúži ako prevencia proti tvorbe obličkových kameňov. Stimuluje funkciu pečene. Zvyšuje vstrebávanie železa, vitamínov a aminokyselín v organizme. Uvoľňuje svalové napätie a odstraňuje bolesti.

Katalógové číslo 168
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 41,20 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

CYTOSAN INOVUM

Má vysokoregeneračné účinky na celý organizmus. Tlmí účinky niektorých pečeňových jedov, stimuluje funkciu pečene v organizme.  Uľahčuje vylučovanie žlče, utišuje kŕče. Slúži ako prevencia proti tvorbe obličkových kameňov. Detoxikuje za pomoci okysličených buniek. Zvyšuje vstrebávanie železa, vitamínov a aminokyselínv v organizme. Zlepšuje zrak. Aktivuje nervový systém, srdce, obličky. Uvoľňuje svalové napätie a odstraňuje bolesti. Je veľmi nápomocný pri regenerácii popálenín. Dokáže si poradiť so zápalovými stavmi slizníc ústnej dutiny, hltana, žalúdka, tenkého  a hrubého čreva (Crohnova choroba, ulcerózna kolitída), žalúdočnými a dvanástnikovými vredmi. Blahodárne pôsobí proti tvorbe plesní.

Zloženie:
Humínové látky – draselná soľ humínových a fulvových kyselín.
Humínové látky sú špecifickou skupinou vysokomolekulárnych a nízkomolekulárnych látok tmavej farby, ktoré vznikajú pri procese rozkladu organických zvyškov v pôde. Tvorí súčasť rašeliny (aj hnedého uhlia). Ide o mimoriadne bioaktívne látky, ktorých štruktúry vykazujú vysokú povrchovú absorpčnú, chelátotvornú a iontovo-výmennú aktivitu.
Pôsobí aj proti rozvoju plesní a niektorých vírusov v tele. Detoxikačný proces je spojený s lepším okysličením buniek a prebieha v celom tele a vo vnútri orgánov, nielen na ich povrchu.

Silymarín je súhrnný názov pre rastlinné flavonoidy, ktoré sa získavajú zo semien pestreca mariánskeho (Silybum marianum) a pomáhajú ochraňovať a regenerovať pečeňové bunky. Ochranný účinok silymarínu je daný predovšetkým stabilizáciou bunkových membrán a priaznivým ovplyvnením činnosti pečeňových buniek. Tlmí účinky niektorých pečeňových jedov, odstraňuje z tela voľné radikály, uľahčuje vylučovanie žlče a utišuje kŕče. Prostredníctvom svojej horkej podstaty podporuje metabolizmus a trávenie.

Kyselina jantárová je obsiahnutá nielen v jantári, ale je aj bežnou zložkou prakticky všetkých rastlinných a živočíšnych tkanív. Nachádzame ju v rebarbore, ríbezli, egreši, mede, ale aj v mäse, syroch a víne. Jantár je vlastne skamenená živica prevažne treťohorných ihličnanov, najmä borovíc. Používal sa ako riešenie chorôb očí, uší, žalúdka, štítnej žľazy a ako prevencia tvorby obličkových kameňov.
Kyselina jantárová:

  • hrá dôležitú úlohu v bunkovom metabolizme
  • (zúčastňuje sa na Krebsovom cykle)
  • aktivizuje činnosť všetkých orgánov
  • má regeneračné účinky na bunky
  • zvyšuje vstrebávanie železa v organizme

Zelený íl  je čistá prírodná látka. Pôsobí protizápalovo, hojí popáleniny. Absorbuje toxické látky v tele. Eliminuje následky silného žiarenia. Uvoľňuje svalové napätie a odstraňuje bolesť. Nevstrebáva sa v zažívacom trakte. Pôsobí nielen vnútorne a aj z vonku, ako veľmi dobrá pleťová maska na odstránenie nečistôt.

Lignohumát draselný a humát draselný sú mimoriadne bioaktívne látky s vysokou chemickou reaktivitou. Viažu na seba predovšetkým ťažké kovy, voľné radikály, jedy a toxické látky. Zmierňuje stavy plesní. Vysokoregeneračnými účinkami pôsobí na celý organizmus a jeho energetický systém.

Pôsobenie podľa princípov TČM (tradičnej čínskej medicíny):

Harmonizuje dráhu žalúdka, pečene, dráhu hrubého a tenkého čreva, sleziny a riadiacu dráhu

Kontraindikácie:

Je prospešný v priebehu rádioterapie, chráni telo pred poškodením a žiarením.

Nie je vhodné používať ho súbežne s chemoterapiou. Medzi používaním Cytosanu Inovum a chemoterapík by mal byť optimálny odstup 3 dni. Naopak je vhodné ho užívať v obvyklej trojtýždňovej prestávke medzi jednotlivými chemoterapeutickými dávkami. 

Balenie: 90 kapsúl

Dávkovanie:

1 kapsula denne, max. 3 kapsule denne

Počas užívania doporučujeme zvýšiť príjem tekutín.

Po 2-4 týždňoch užívania je potrebná týždňová prestávka v užívaní.

Upozornenie:

Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace matky, ani pre deti. Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultuje s lekárom. 

Nepoužíva sa ako náhrada pestrej stravy.

Skladovanie:

Skladujte na suchom, tmavom mieste pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 168
EAN 8594069933871

Podobné produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency