Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Denný krém na pleť DuoLife Beauty Care Aloes Day Cream 50 ml

DuoLife Beauty Care Aloes Day Cream je vysoko účinná denná starostlivosť patriaca pod zastrešujúcu značku DuoLife Aloe založenú na vysoko koncentrovaných prírodných zložkách. Rada kozmetiky aloe na tvár zahŕňa produkty, ktoré boli okrem priaznivých účinkov aloe obohatené o mnoho účinných látok so synergickým účinkom vo vzťahu k aloe alebo doplnkovým účinkom, rozširujúcim priaznivé účinky kozmetiky na našu pokožku.

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 14,50 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Zachovajte si mladistvý vzhľad zdravo a dlho s kozmetikou duolife 

DuoLife Beauty Care Aloes Day Cream je vysoko účinná denná starostlivosť patriaca pod zastrešujúcu značku DuoLife Aloe založenú na vysoko koncentrovaných prírodných zložkách. Rada kozmetiky aloe na tvár zahŕňa produkty, ktoré boli okrem priaznivých účinkov aloe obohatené o mnoho účinných látok so synergickým účinkom vo vzťahu k aloe alebo doplnkovým účinkom, rozširujúcim priaznivé účinky kozmetiky na našu pokožku.
Hydratačná sila aloe v kombinácii s pôsobením adaptogénov a kyseliny hyalurónovej nám umožnila vytvoriť denný krém DuoLife Beauty Care Aloes Day Cream, ktorý osviežuje pokožku a zaisťuje jej správnu úroveň hydratácie počas dňa. Krém mierne zmatňuje pokožku, čo z neho robí vynikajúci podklad pod make-up a predlžuje jeho trvanlivosť. Denná starostlivosť DuoLife Beauty Care Aloes Day Cream poskytuje pokožke pocit pohodlia a pôsobí preventívne proti prvým vráskam vo veľmi skorom štádiu.
Čím skôr začnete, tým lepšie pre Vašu pleť :

V mladom  veku  je ideálne začať s kozmetikou  typu „anti-age”. Správna  starostlivosť je zameraná na spomalenie procesu starnutia a poskytnutie žiarivého a zdravšieho vzhľadu pokožke po dlhú dobu.
Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5902659137166

Súvisiace produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency