Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

DuoLife Beauty Care Kolagénová pleťová maska ​​50 ml

Regeneračná pleťová maska ​​na noc s hydratačnými, spevňujúcimi a proti vráskavými vlastnosťami.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 43,50 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DuoLife Beauty Care Collagen Face Mask 

Regeneračná pleťová maska ​​na noc s hydratačnými, spevňujúcimi a proti vráskavými vlastnosťami. Bohaté zloženie  s 12 aktívnych zložkách, ktoré majú hydratačné, liftingové, upokojujúce, anti-agingové a vyživujúce vlastnosti. Špeciálne vybrané zložky prírodného pôvodu, zlepšujú ovál tváre a poskytujú okamžitý proti vráskavý efekt.

kolagénová pleťová maska ​​DuoLife Beauty Care je..

1.Regeneračná nočná pleťová maska ​​s hydratačnými, spevňujúcimi a proti vráskavými vlastnosťami.

2. Vďaka zložke SIRTALICE prítomnej v maske sa po 30 minútach hĺbka vrások redukuje o 13%
3. Výrobok obsahuje POLYLIFT®, zložku prírodného pôvodu. V aplikačných štúdiách až 76 % žien potvrdzuje okamžitý proti vráskavý efekt, a to najmä v oblasti „vranie k nohám“ 2 .
4. Maska nasleduje trend „spánku krásy“. To znamená, že vhodný výber kozmetiky na večernú starostlivosť môže byť zárukou krásnej, žiarivej a zdravej pleti.
5. Index prirodzenosti produktu je 96,5%.

6. Maska, ktorú používame dvakrát týždenne alebo aj častejšie, podľa potreby pleti. Po vyčistení pleti a použití séra naneste na tvár namiesto nočného krému tenkú vrstvu masky, prebytočnú časť vklepte končekmi prstov. Nechajte masku cez noc.
Je to jedinečná pleťová maska ​​na noc s regeneračnými, hydratačnými, spevňujúcimi a proti vráskavými vlastnosťami. Bohaté zloženie je založené na 12 aktívnych zložkách, ktoré majú hydratačné, liftingové a vyživujúce vlastnosti. Špeciálne vyvinuté zloženie masky spevňuje pokožku, vyhladzuje existujúce vrásky a pomáha predchádzať tvorbe nových.
Zloženie: voda/voda, izopropyl izostearát, propándiol, diheptylsukcinát, cetearylalkohol, betaín, kaprylová/kaprinový triglycerid, glycerylstearát, parfum/vôňa, glycerín, extrakt z jadra Avena Sativa, Prunus Amygdalarist MyDulciristyle, My Dulciristyle , kyselina hyalurónová, trehalóza, maslo zo semien Shorea Stenoptera, olej zo semien Borago Officinalis, extrakt zo semien Prunus Amygdalus Dulcis, maslo Butyrospermum parkii, alantoín, olej zo semien Helianthus Annuus, ferment z Bacillus, cetearylglukozid, cetearylglycerol/olivcoside, seboakolpolymérový glukozid Silanetriol, akáciová senegalská guma, xantánová guma, kaprylylglykol, 1,2-hexándiol, kyselina citrónová, benzoát sodný, fytát sodný.

Spôsob použitia: Maska je posledným krokom večernej starostlivosti o pleť tváre. Naneste tenkú vrstvu po vyčistení pleti, nanesení tonika a séra na tvár, krk a dekolt a prebytočnú vrstvu vklepte končekmi prstov. Nechajte masku cez noc. Používajte dvakrát týždenne alebo častejšie v závislosti od potrieb pokožky.

Výrobca duolife
Katalógové číslo

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency