Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

DuoLife Beauty Care Kolagénový denný krém 50 ml

Kolagénový krém proti vráskam.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 51,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream 

Vysoko pokrokový  denný krém proti vraskám. Zasahuje do rôznych vrstiev pokožky a poskytuje hĺbkovú a viacúrovňovú hydratáciu vďaka trom  druhom kolagénu a štyrom druhom kyseliny hylaurónovej. 

  Vedeli ste, že DuoLife Beauty Care Kolagénový denný krém je...

1. Krém obsahujúci až 3 druhy kolagénu.

2. Jediný produkt na európskom trhu vo forme krémového gélu (GELTRAP) s tak vysokým obsahom kolagénu - 30% koncentráciou kolagénu, vrátane 18,5% hydrátu kolagénu, vďaka patentovanej technológii výroby.

3. Krém, ktorý využíva komplex štyroch druhov kyseliny hyalurónovej, ktorý sa dostáva do rôznych vrstiev pokožky a poskytuje hĺbkovú a viacúrovňovú hydratáciu (HYMAGIC 4D).
4. Index prirodzenosti produktu je 98,5%.
Advanced Collagen Technology Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou  tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám dáva jedinečnosť a exkluzivitu na európskom  trhu.  

Marine origin 
Špeciálne vybrané účinné látky získavané z morských organizmov v súlade s najnovším trendom. Morské organizmy sú kľúčom našej mladosti. SKINPRO QM (HD) je bohatým zdrojom prírodných glykozaminoglykánov z medúz: mucínu a kniumucínu.Mucín je zložka s vynikajúcimi hydratačnými vlastnosťami.
Kniumucín má úžasnú schopnosť viazať vodu – trikrát väčšiu ako kyselina hyalurónová. Navyše má vlastnosti anti-pollution; chráni pred patogénmi, UV žiarením, nadmerným sušením, vysokou teplotou ,bojuje proti voľným radikálom a pôsobí proti starnutiu. 
High hydratation  
DuoLife Beauty Care Collagen Day Cream má vynikajúce hydratačné vlastnosti. Použitie dvoch veľmi účinných látok prináša hydratačný účinok, čo bolo potvrdené v aplikačných testoch.
SQUALANE je prírodnou zložkou nášho kožného tuku. Pomáha udržiavať správnu tekutú vodno-lipidovú štruktúru medzibunkového spojiva a zaisťuje správnu hydratáciu našej pokožky.
HYMAGIC 4D je jedinečná kombinácia štyroch typov kyseliny hyalurónovej s rôznymi vlastnosťami, ktoré prenikajú všetky vrstvy našej pokožky.
Spôsob použitia:  Každé ráno naneste tenkú vrstvu krému na očistenú pokožku tváre a jemne v masírujte končekmi prstov. Počkajte asi 15 minút, kým sa úplne nevstrebe. Jemná lepivosť produktu bezprostredne po aplikácii je prirodzeným procesom vyplývajúcim z vysokého obsahu kolagénu v kréme. Asi po 10-15 minútach sa výrobok úplne absorbuje a lepivosť zmizne. 
Zloženie: Aqua/Water, Olus Oil, Glycerin, Collagen, Propanediol, Octyldodecanol, Xanthan Gum, Hydrolyzed Gelatin, Parfum/Fragrance, Squalane, Soluble Collagen, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Glycosaminoglycan, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Lactic Acid, Glyceryl Caprylate, Silanetriol, Octyldodecyl Xyloside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Butylene Glycol, Sodium Phytate, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Pentylene Glycol, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.

Výrobca duolife
Katalógové číslo
© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency