Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino Energy Bar Nut a Seed

Zinzino Energy Bar Nut a Seed - táto energetická tyčinka je ideálnym zdravým jedlom pre športovcov po tréningu alebo turistov. Môžete si ju vziať na cestu ako zdroj energie s vysokým obsahom vlákniny. Obsahuje množstvo superpotravín ako sú senienka chia, quinoa, tekvicové a sezamové semienka, ďatle a mandle. Má vysoký obsah vlákniny pre maximálny účinok.

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 20,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Energy Bar Nut a Seed -  Táto energetická tyčinka je ideálnym zdravým jedlom pred športom alebo po tréningu a môžete si ju vziať so sebou aj na turistiku či na cestu. Je plná mandlí, ďatlí a   Obsahuje množstvo superpotravín, ako semienka chia, quinoa, tekvicové a sezamové semienka. Je plná ďatlí a mandlí a navyše obsahuje aj vlákninu inulín pre maximálny účinok. Pre vysoký obsah vlákniny a energie je vhodná pre športovcov. Neobsahuje GMO ani pesticídy a je vhodná aj pre vegánov. Prísady vyberajú ľudia dbajúci na zdravie z najekologickejších fariem. Zinzino Energy Bar neobsahuje žiadne obilniny s lepkom (pšenicu, raž, jačmeň, ovos, špaldu, kamut) ani ich produkty. Tyčinka Zinzino Energy Bar obsahuje takmer 10,4 g dietetickej vlákniny, ktorá má priaznivé účinky na črevo, cholesterol a sýtosť.


Výhody : 

- vysoký obsah vlákniny

- vysoký obsah energie

- bez GMO a pesticídov

- bez pridaného cukru

- vegánska 

- v súlade s pravidlami WADA (pre športovcov)


Zloženie : mandle 25,5 %, datle 20 %, izomaltooligosacharid 14 %, tekvicové semiačka 8,2 %, stabilizátor vlhkosti (glycerol) 7 %, sezamové semiačka 6,1 %, vločky z quinoy 6,1 %, inulín 5 %, chia semiačka (salvia hispanica) 5 %, olivový olej 4 %.

Obsah : Energetická tyčinka Energy Bar Nut a Seed  sa predáva v škatuliach po 4 tyčinky, každá s hmotnosťou 40 gramov. Každá tyčinka je zabalená v samostatnom obale. Informácie sú vytlačené na obale každej tyčinky, ale len v anglickom jazyku. Na vonkajšej škatuli nájdete všetky informácie, napríklad zoznam prísad v miestnom jazyku. 

Môže obsahovať : Arašidy a ich produkty. Obsahuje prírodné cukry.

Skladovanie: Skladujte na suchom mieste pri teplote 15 – 22 °C. Neskladujte na priamom slnku.
Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency