Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Živa Lipo - C

Živa Lipo- C - vitamín C patrí medzi základný antioxidant v ľudskom tele a človek si ho nevie vytvoriť. Práve preto ho musí prijímať vo forme stravy a doplniť tak potrebnú dávku. Vitamín C je veľmi dôležitý pri mnohých telesných funkciách vrátane produkcie kolagénu. Tento lipozomálny vitamín C je najúčinnejšou formou vitamínu C a hráni vitamíny a minerály pred degradáciou, umožňuje ich rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie. Prispieva k správnej funkcii svalov, kostí, chrupaviek, ďasien a ciev.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 38,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Živa - Lipozomálny vitamín C 

Hlavnou výhodou je pôsobenie na tráviaci trakt. Chráni vitamíny a minerály pred degradáciou a umožňuje rýchlejšie vstrebávanie. Pri výrobe lipozomálneho vitamínu C sa používa k jeho zapuzdreniu ako zdroj lipozómov geneticky nemodifikovaný slnečnicový lecitín. Tento obal zabezpečí, že molekula vitamínu C sa dostane do krvi neporušená a tak sa ľahko vstrebávaná priamo do buniek. Účinné látky sa tak jednoduchšie dostanú presne tam, kam majú a naše telo ich dokáže oveľa lepšie využiť. Vitamín C chráni svaly pred oxidačným poškodením spôsobeným nadmernou záťažou. Podporuje rast svalov a zároveň skracuje regeneráciu, blokuje infekciu a zápal pri oslabení imunitného systému, urýchľuje proces hojenia, posilňuje funkciu pečene, zlepšuje vstrebávanie živín v tráviacom trakte, má antioxidačné účinky, podporuje správne vstrebávanie železa a tiež znižuje produkciu histamínu z buniek a tým zmierňuje alergické reakcie. Prispieva k správnej funkcii kostí, chrupaviek, ďasien a ciev ale aj psychiky.

Zloženie - Lipozomálny vitamín C - kyselina L-askorbová 70%, fosfatidylcholín – komplex kyseliny palmitovej a kyseliny olejovej, 30%, kapsula vyrobená z hydroxypropyl metylcelulózy, voda.

Dávkovanie - 2 kapsuly - denne spolu s jedlom

Obsah - 120 kapsúl

Upozornenie - výživový doplnok nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. 


Výrobca Hirudoterapia product
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency