Vitajte na našej upravenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Fe - železo kapsuly

Kapsule Fe obsahujú výťažky z 6 rastlín a sú bohaté na železo, rutín, vitamín E a vitamín C. Železo prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prispieva aj k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa do organizmu. Olej z pšeničných klíčkov podporuje metabolizmus, imunitný, nervový, tráviaci a srdcovo cievny systém, plodnosť, menštruáciu a duševné zdravie. Ríbezľa čierna pôsobí ako antioxidant a podporuje vylučovanie vody z tela. VegetariánskyVegánskyObsahuje lepok

Katalógové číslo 797
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 9,90 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

FE - ŽELEZO KAPSUL

Železo je základnou zložkou hemoglobínu (červeného krvného pigmentu), ktorý zabezpečuje prenos kyslíka do všetkých buniek tela. Prvým príznakom jeho nedostatku v organizme je únava, slabosť. Nedostatkom železa, teda kyslíkom je postihnutý aj mozog.Zvýšený prísun železa pocitrebujú najmä tehotné ženy v posledných mesiacoch tehotenstva a starší ľudia.

Železo prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Pomocou vitamínu C je ľahko vstrebateľný v organizme. Napomáha k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu. Stimuluje a posilňuje imunitný systém. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu v kostiach, kĺbov, chrupavkách, ďasien, zubov a kože. Podporuje nervový systém a psychickú pohodu. 

Je výborným doplnkom pre športovcov a ľudí so zvýšenou fyzickou námahou.

Zloženie:

výťažok z červenej repy

výťažok z čiernej ríbezle

výťažok z ruže šípkovej

Dávkovanie: 

1 kapsula denne - 28 mg železa (200% ODD) a 40 mg Vitamínu C (50% ODD)

Odporúčaná denná dávka by sa nemala prekročiť.

Nenahrádza pestrú stravu.

Obsah:

30 kapsúl

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Výrobca VITAMIN BOTTLE
Katalógové číslo 797
EAN 599529677099

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON