Vitajte na našej upravenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Glutamín Kompava

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 30,70 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Glutamín Kompava je neesenciálna aminokyselina, ktorá tvorí až 60% voľných aminokyselín vo svalových bunkách. Je hlavným zdrojom dusíka. Počas intenzívnej fyzickej záťaže sa stáva podmienečne esenciálnou. Pravidelný príjem glutamínu do svalov zabraňuje deštrukcii a devastácii svalstva pri náročnom tréningu a pri potréningovej katabolizácii. Zabezpečuje ochranu svalových bielkovín a podporuje regeneráciu svalového tkaniva.

Glutamín je určený pre silových aj vytrvalostných športovcov. Ochraňuje svalové bielkoviny pred rozpadom, urýchľuje regeneráciu svalstva po tréningu, posilňuje organizmus pri fyzickej záťaži a v stave stresu. Stimuluje rast novej svalovej hmoty a zvyšuje zásoby svalového glykogénu.

Zloženie -  L -glutamín

Dávkovanie – Prvý týždeň začnite s menšou dávkou 3g (1 č. lyžička), po týždni zvýšte dávku na 5g (1 odmerka). Rozmiešajte v 200ml vody alebo šťavy. Maximálna odporúčaná denná dávka je 15g glutamínu.

Pri silových športoch – 2-3x denne, najlepšie ráno, 1 hod. po tréningu alebo pred spaním

Vytrvalostné športy – 1-2x denne, najlepšie 1 hod. po tréningu alebo pred spaním

Deti od 14 do 18 rokov – 3g (1 č. lyžička) 2x denne

Upozornenie – Nie je vhodný pre deti do 14 rokov a tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Skladujte mimo dosah detí, v suchom dobre uzavretom obale pri teplote izbovej teplote. Doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

 

Výrobca Kompava
Katalógové číslo
EAN 8586011211878
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON