Vitajte na našej upravenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Uňa De Gato (Vilcacora), 100 tabliet good

munostimulačne ale aj protizápalové , očistné, protinádorové účinky. Ako ďalšie je potrebné poukázať aj na účinky&nbsp;na zníženie kvného tlaku a usádzaní ciev. Taktiež netreba zabúdať že táto rastlinka&nbsp;slúži aj ako antioxidant.</p><p style="text-align: justify"> </p><p style="text-align: justify">Pre tieto účinky viem&nbsp; použiť vilcacoru alebo uňa de gatoi či mačaci dráp pri riešení všetkých druhov zápalov ako je artróza, zápalové ochorenie čriev - crohnová choroba, vredové ochorenia žalúdka , pri zníženej imunite ale aj iné... ako napr rakovina, nádorové ochorenia,problémy s vysokým tlakom .&nbsp;&nbsp;</p>

Katalógové číslo 239
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 18,30 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

UŇA DE GATO (mačací pazúr) je známa  aj pod menom vilcacora. Je to vbysoká 20 metrov liana z Amazónie. Pri snahe dostať sa k svetlu sa zachytáva o okolité rastliny svojimi drápkami či pazúrikmi , ktoré vyrastajú hneď vedľa listov.

V súčasnej dobe má veľké využitie pri chronickom únavovom syndróme ako imunnostimulačný prostriek. Je veľmi dobrý pri chrípkových obtiažiach, horných dýchacích ciest, reumatizme. Napomáha pri zmiernení prejavov diabetes a hemoroidov.

Zloženie: liehovo-vodný dehydrovaný extrakt z U. tomentosy Willd. D.C., kukuričný škrob, laktóza, arabská guma, kys. stearová, stearan horečnatý.
Užívanie a dávkovanie:
1 - 2 tablety denne *)
1 - 3 tablety 3 x denne **).
 

Kontraindikácie: transplantácia darcovského tkaniva či orgánov, autoimúnne choroby, práve prebiehajúce očkovanie či vakcinácia, tehotenstvo, rádio- či chemoterapia***)
 

V kmeni Inkou,  ktori najviac užívali túto rastlinu sa nevyskytovali skoro žiadne ochorenia. Takmer žiadny výskyt rakoviny či nádorov. Najviac chápu túto rastlinu ako liek na tráviaci trakt a imunitu.

balenie : tabliet ā 600mg.
 

Vysvetlivky:
*) dávkovanie schválené SZÚ a Min. zdrav. SR
**) Terapeutické dávkovanie uvádzané ethnomedicinálnymi zdrojmi.
***) V prípadoch kombinácie s rádio- či chemoterapiou nutná predchádzajúca konzultácia s ošetrujúcim a naším lekárom.

 

Skladovanie:

Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Nenahrádza pestrú stravu.

 

Výrobca HEMANN
Katalógové číslo 239
EAN OV001good

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON