Q10 + ženšen

Q10 + ženšen

Q10   a ženšen na podporu srdca, doplnenie energie, pre správnu funkciu svalov... Výrobok obsahuje prírodné suroviny veľmi vysokej kvality, je bez konzervačných látok, príjemne chutí.Tablety obsahujú: Q10, ženšen koreň

15,60 € s DPH

Výrobca: HEMANN

 

 

Použitie:

  • pre zdravé srdce
  • pre dostatok životnej energie
  • pre správnu funkciu svalov a nervov
  • pre správnu hladinu cholesterolu
  • pre reguláciu telesnej hmotnosti
  • pre ochranu organizmu pred volnými radikálmi
     

Doporučená denná dávka (DDD) – 2 x denne 1 tabletu.

Koenzým Q10 je látka, ktorá v našich bunkách transformuje bielkoviny, tuky a sacharidy na energiu. Avšak asi od 20. roku života schopnosť pečene produkovať túto látku klesá, ak sa jeho hladina zníži o 25%, dochádza k oslabeniu zdravia. Pri znížení o ďaľších 50% už dochádza ku vážnym ochoreniam , prípadne aj k smrti.

Táto látka sa stará predovšetkým o energetický metabolizmus, tzn. ovplyvňuje všetky biologické funkci (napr. obnovu tkanív,dýchanie,reprodukčné funkcie, imunitný systém, a pod.) Umožňuje produkciu až 95% energie pre potrebu organizmu, s pribúdajúcimi rokmi však klesá jeho tvorba a toto klesanie sa stále zrýchluje. Narušenie tvorby bunečnej energie v dôsledku zníženia hladiny koenzymu Q10 vedie najskôr k poruchám na bunečnej úrovni a následne môže vyústiť v poškodenie funkcií niektorých orgánov, prípadne i celého systému. Preto je treba koenzym Q10 doplňovať vo forme potravinových doplnkov. Hladina koenzymu Q10, ktorá bola znížená, bola pozorovaná pri niektorých typoch rakoviny (napr. rakovina pŕs či pankreasu). Pri použití tohto prostriedku sa dosiahlo dobrých výsledkov pri rakovine konečníka a pľúc.

Prof. Ing. Pavel Valíček, DrSc: Rostliny pro zdravý život. Nakladatelství START 2007

Ženšen (panax ginseng ), rastlina – výnimočný adaptogén, zvyšuje duševnú a fyzickú odolnosť voči škodlivým vplyvom prostredia a znovu nastoluje optimálnu rovnováhu životných funkcií. Chráni organizmus pred vyčerpaním, udržuje správnu funkciu orgánov a orgánových systémov, udržuje dobrú krvotvorbu, vyrovnáva ženskú a mužskú hormonálnu aktivitu.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info