Vitajte na našej znovu spustenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Q10 + ženšen

Q10   a ženšen na podporu srdca, doplnenie energie, pre správnu funkciu svalov. Výrobok obsahuje prírodné suroviny veľmi vysokej kvality, je bez konzervačných látok, príjemne chutí. Tablety obsahujú: Q10, ženšen koreň

Katalógové číslo 514
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 16,50 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Q10 koenzym - žeňšen 

Koenzym Q10 je látka, která v našich bunkách transformuje bielkoviny, tuky a sacharidy na energiu.

Táto látka sa stará predovšetkým o energetický metabolizmus, tzn. ovplyvňuje všetky biologické funkci (napr. obnovu tkanív, dýchanie, reprodukčné funkcie, imunitný systém, a pod.) Umožňuje produkciu až 95% energie pre potrebu organizmu, s pribúdajúcimi rokmi však klesá jeho tvorba a toto klesanie sa stále zrýchluje. Narušenie tvorby bunečnej energie v dôsledku zníženia hladiny koenzymu Q10 vedie najskôr k poruchám na bunečnej úrovni a následne môže vyústiť v poškodenie funkcií niektorých orgánov, prípadne i celého systému. Preto je treba koenzym Q10 doplňovať vo forme potravinových doplnkov. Hladina koenzymu Q10, ktorá bola znížená, bola pozorovaná pri niektorých typoch rakoviny (napr. rakovina pŕs či pankreasu). Pri použití tohto prostriedku sa dosiahlo dobrých výsledkov pri rakovine konečníka a pľúc.

Žeňšen napomáha pri správnej funkcii pečene a žlčníka. Je nápomocný  na normálne fungovanie telesného organizmu pri cukrovke. Výnimočný adaptogén, zvyšuje duševnú a fyzickú odolnosť voči škodlivým vplyvom prostredia a znovu nastoluje optimálnu rovnováhu životných funkcií. Chráni organizmus pred vyčerpaním, udržuje správnu funkciu orgánov a orgánových systémov, udržuje dobrú krvotvorbu, vyrovnáva ženskú a mužskú hormonálnu aktivitu.

Použitie:

  • pre zdravé srdce
  • pre dostatok životnej energie
  • pre správnu funkciu svalov a nervov
  • pre správnu hladinu cholesterolu
  • pre reguláciu telesnej hmotnosti
  • pre ochranu organizmu pred volnými radikálmi
     

Doporučená denná dávka:

2 x denne 1 tabletu.

Možné užívať nepretržite.

Nedoporučujeme prekročiť dennú dávku.

Nie je náhradou pestrej stravy.

Ľahko vstrebateľný.

 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

 

Výrobca HEMANN
Katalógové číslo 514
EAN 85947580

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON