Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Živa regena

Živa regena na rany - hojenie poškodených tkanív a teda aj rán, rýchlejšia regenerácia poškodenej kože, pomáha pri reumatoidnej artritíde, silná antioxidácia tkaniva aj tela, zníženie voľných radikálov a oxidatívneho stresu tkanív, zabraňuje rozširovaniu zápalu, rozkladá a vstrebáva poškodené tkanivo. 100% prírodný Vegánsky

Katalógové číslo 825
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 38,00 €
Pôvodná cena 39,00 €
Ušetríte 1,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

ŽIVA REGENA

Používa sa pri reumatoidnej artritíde, regenerácii kože, silnej detoxikácii tkaniva a tela, znižovaní voľných radikálov, pri hojení poškodených tkanív, rán, pri rozširujúcom sa zápale, pre lepšie rozkladanie a vstrebávanie poškodeného tkaniva, kože, pri znižovaní voľných radikálov a oxidatívneho stresu tkanív. 

Pôvodný zámer je, poskytnúť Hirudoterapiu aj ľuďom, ktorý pijavice lekárske nemôžu mať na svojom tele aplikované, či z rôznych dôvodov aktuálne nemôžu takúto terapiu podstúpiť, avšak ju nutne potrebujú.

Iní majú fóbiu z malého hmyzu a nikdy sa na takúto terapiu neodvážia.

Niektorí majú tak neprimerané reakcie, že im telo dovolí len veľmi nízky počet priložených pijavíc, vtedy je živa to pravé. Takouto formou chceme sprístupniť účinok Hirudoterapie úplne každému človeku.

Živa™ samozrejme nie je 100% náhradou za bioaktívne látky pijavice lekárskej (to sa asi nikdy nepodarí), avšak pokryje viac ako 70% vlastností látok z pijavíc a v niektorých bodoch prevýši.

Môže sa plnohodnotne používať samostatne ako náhrada za pijavice a najväčšia výhoda je v tom, že sa môže kombinovať aj priamo s pijavicami.

Je možné ju kombinovať aj s konvenčnými liekmi na daný problém a tiež súčasne s hirudoterapiou. Významne ovplyvní celý priebeh terapie, zvýrazní a urýchli samotný efekt bioaktívnych látok, zlepšuje hojenie raniek a znižuje alergické reakcie po zahryznutí.

Balenie:

60 kapsúl

Zloženie:

bromelaín, MSM (metylsulfonylmetán), papaín, proantokyanidíny (OPC), rutín, lipáza, meď (citran meďnatý). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, voda.

Metylsulfonilmetán (daľej len MSM) je prirodzená forma organickej síry. V tejto forme je síra prítomná v prírode vo všetkých živých organizmoch, kde pôsobí ako biologicky aktívna substancia.

Nedostatok síry môže spôsobiť nedostatočnú funkčnosť jednotlivých buniek, tkanív a orgánov v našom tele. Anorganická síra sa veľmi ťažko absorbuje. Organická, biologicky aktívna síra je teda nanajvýš dôležitá pre zdravie každého žijúceho organizmu. MSM je prirodzeným zdrojom organickej síry, ktorej príjem má blahodarné účinky na stavy, hlavne chronické bolesti.

Typológia bolestí úspešne liečených užívaním metylsulfátmetylu zahŕňa:
– poranenia v dôsledku nehôd, popáleniny, a pod.
– osteoartritídy a reumatické artritídy
– myalgie a fibromyalgie
– lumbalgie
– cefalea, migréna
– burzitídy
– tenisový lakeť a iné dôsledky športovej aktivity
– syndróm karpálneho tunela
– skleróza
– cervikálne traumatizmus
– cervikokraniálny a brachiálny syndróm
– opakované poranenia
– jazvy ako dôsledok popálenín, nehôd, operácii, a pod.

MSM rozširuje cievy a zlepšuje krvný obeh. Aj toto prispieva k eliminácii odpadu z nášho
tela, co zlepšuje liečebné procesy. Je výborný antioxidant, veľmi úspešný pri detoxikácii organizmu, Alzheimerovej chorobe, Parkinsonovej chorobe, priaznivo pôsobí pri neurologických ochoreniach mozgu, alergiách, rakovine, parazitoch, diabetes, pľúcnej dysfunkcii, zápche, strese.

Dávkovanie:

Udržiavacia dávka je 1 kapsula denne, poprípade sa môže ísť na 1 kps 3xdenne.

Nie je náhradou pestrej stravy ani náhradou za predpísané lieky lekárom.

Produkt nie je vhodný pre deti.

O užívaní v priebehu tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom.

Pri užívaní liekov na zriedenie krvi, precitlivenosti alebo alergii prestaňte tento prípravok užívať a poraďte sa so svojim lekárom.

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

HIRUDOTERAPIA

Výrobca Hirudoterapia product
Katalógové číslo 825
EAN 8588007422091

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency