Makový olej kapsuly

Makový olej kapsuly

Makový olej má relaxačný účinok, prispieva k zaspávaniu, normálnej funkcii dýchacieho systému, má využitie v starostlivosti o kožu, vlasy a nechty. Makový olej je bohatým zdrojom vápnika a ďalších minerálov (horčík, draslík, fosfor, železo, sodík, zinok, selén, meď, mangán) vitamínov (vitamín E, vitamín C, vitamíny B1, B2, B3, B5, B6) nasýtené, mononenasýtené i viacnásobné nenasýtené kyseliny (omega-3).Jednotlivé zložky sú nápomocné k normálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky. Bezlepkový VegetariánskyVegánsky100% prírodný

9,90 € s DPH

Výrobca: VITAMIN BOTTLE

MAKOVÝ OLEJ (kapsuly)

 Mak je bohatým zdrojom vápnika (obsahuje ho 10 násobne viacej, ako kravské mlieko), ale aj iných minerálov, vitamínov a nenasýtených mastných kyselín. Zlepšuje spánok, má relaxačný účinok, podporuje dýchací systém. Zlepšuje stav vlasov, nechtov, pokožky. Má omladuzujúci a revitalizačný účinok na pokožku a to práve vďaka vysokému obsahu vápnika.

Je perfektný pred počatím, počas tehotenstva aj po pôrode.

 

Odporúčaná denná dávka:

1 kapsula

 

Obsah balenia:

30 KPS/ 15 g

Obsah účinných látok:


Makový olej ( Papaver somniferum) 400 mg
Rastlinná kapsula 100 mg
Včelí vosk 20 mg


Výživový doplnok je odsúhlasený Úradom verejného zdravotníctva SR.

Upozornenie :

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Nevhodný pre osoby citlivé na včelie produkty. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov. Výrobok neobsahuje žiadne prídavné látky ani konzervačné látky.

 

Skladovanie:

Skladovanie pri izbovej teplote mimo dosahu detí.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info