Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinok a Selén

<p><font face="Lato">Výživový doplnok&nbsp;s obsahom zinku, selénu&nbsp;a Cordyceps sinesisis.</font><span style="color: rgba(39, 49, 60, 0.8); font-family: &quot;TT Norms Pro&quot;, sans-serif; font-size: 15px;">&nbsp;</span><br></p>

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 7,80 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Výživový doplnok s obsahom zinku, selénu a cordyceps sinesis. Významne prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.         

Produkt Selén Zinok obsahuje:

Selén-jeho organická forma má antioxidačnú aktivitu a chráni bunky pred oxidačným stresom. Prispieva správnemu fungovaniu imunitného systému a udržaniu zdravých vlasov a nechtov.

Zinok- Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a udržaniu zdravých nechtov, vlasov, pokožky .Chráni bunky pred oxidačným stresom a prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii a udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Cordyceps sinensis- pôsobí ako silní antioxidant, vďaka čomu sa mu pripisuje jeho antiage efekt .V orientálnej zemi je už stáročia považovaný za posilňujúci prostriedok pre sexuálne a reprodukčné dysfunkcie. Je vzácny lebo rastie len vo vysokých nadmorských výškach v Himalájach Tibetu a Činy. Povodne sa tato exotická huba používala pre priaznivé účinky na srdce, pľúca, imunitný systém a pre jej účinky posilňujúce energiu, životnú silu a oddialenia starnutia . 


Produkt je vhodný:

Pre ľudí s oslabenou imunitou

V období bakteriálnych a vírusových infekcii na podporu ochrany organizmu

Ak cítite že na vás niečo lezie

Ak vášmu telu chýbajú antioxidanty

Problémy s pokožkou, zhoršenú kvalitu vlasov a nechtov

Problémy s potenciou

Odporúčanie dávkovanie:

1 kapsulu denne hodinu po jedle.

Výrobca Kompava
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON