Chlorofyl tekuty

Chlorofyl tekuty

NOVINKA

Chlorofyl - zelený jačmeň, chlorela + bylinky vo vysokej kvalite je ako tekutá krv pre Váše zdravie.

24,50 € s DPH

Výrobca: duolife

100% prírodný, kompletný, kvapalný chlorofyl.


DuoLife Chlorophyll je odpoveďou pre tých, ktorí chcú čo najdlhšie udržiavať svoj organizmus v optimálnom stave. Vďaka svojim výnimočným účinkom sa nazýva tekutá energia, alebo zelená krv. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu plne prírodných zložiek vyčistí váš organizmus od všetkých toxínov. Prírodný chlorofyl znižuje kyslosť vnútorného prostredia nášho tela. To zabraňuje množeniu mikroorganizmov a plesní, posilňuje imunitný systém, viaže a odstraňuje ťažké kovy, rovnako ako pomáha pri regenerácii a rekonvalescencii nášho tela. Regeneráciu po  vystavení  stresu, alebo iných hrozbieb pomocou probiotických účinkov.


Chlorofilín

 

má silné alkalické vlastnosti, stimuluje elimináciu potenciálne škodlivých toxínov a karcinogénov z tela. Spomaľuje tiež procesy oxidácie buniek, zabraňuje predčasnému starnutiu procesov a eliminuje voľné radikály. Posilňuje imunitný systém tela a udržuje zdravé telo. Vďaka vysokému obsahu medi, ktorý sa správa takmer rovnako efektívne ako železo, chlorofylínom je vynikajúci pri transporte kyslíka - chlorofylínom molekuly môžu cestovať po celom tele a vďaka svojej špecifickej anatómiu, ktorý sa podobá na molekuly prítomné v našej krvi, dokonca s názvom " zelená krv ".


Zelený jačmeň

 

je perfektným zdrojom diétnych a rozpustných vlákien. Okrem toho má antioxidačné vlastnosti a vďaka bohatstvu vitamínov a minerálov pomáha udržiavať rovnováhu kyselín.


Lucerna 

obsahuje trikrát viac bielkovín než sója, ktorá je zvyčajne známa pre bohatstvo bielkovín. Vďaka tomu posilňuje organizmus a urýchľuje jeho regeneráciu, ako aj prirodzené čistenie. Je to nevyhnutné pre ľudí, ktorí chcú urýchliť proces regenerácie.


Olej z mäty piepornej

je známy a používa sa ako perfektný antiseptik po stovky rokov. Znamená to, že pomáha čistiť naše telo tým, že ničí mikroorganizmy, ktoré ohrozujú efektívne fungovanie nášho imunitného systému. Okrem toho pomáha udržiavať rovnováhu kyselín.


Chlorella

je najznámejší zdroj chlorofylu. Vďaka tomu je veľmi bohatý na aminokyseliny, vitamíny a minerály, ktorých koncentrácia je oveľa vyššia ako koncentrácia suchozemských rastlín. Je súčasťou skupiny "superfoods" a pomáha zbaviť toxínov, ťažkých kovov a chemických látok z organizmu.


DuoLife Chlorophyll zaručuje najvyššiu kvalitu a vylepšenú asimiláciu.

 

750 ml v sklenej fľaši konzervovaný paskalizaciou.

Chutí mentolovo a ľahko sa pije :) Podporuje aj ľahke chudnutie. 

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Aloe vera

  Aloe vera v najvyššej kvalite, konzervované paskalizáciou a v skle....

  NOVINKA

  24,50 € s DPH

 • Natural kolagen

  Kolagen od duolife v bio kvalite obohatený antioxidantom. Výborne...

  NOVINKA

  32,50 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info