Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Peralgin Energy

Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily, ktorá sa veľmi cení pre svoje antioxidačné a protialergické účinky, najmä v tradičnej čínskej medicíne. Prípravok ďalej obsahuje výťažok z  cudzopasnej huby cordyceps, ktorá sa užíva ako tradičný prípravok na upevnenie zdravia a zvýšenie odolnosti. Unikátny komplex dopĺňa esencia z boráku, valeriány, zo semien vínového hrozna, pričom je obohatený horčíkom. Vďaka mimoriadnemu zloženiu posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom.

Katalógové číslo 180
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 23,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

PERALGIN - je bioinformačný prípravok s obsahom olejov a výťažkov z rastlín a exotických húb. Harmonizuje predovšetkým energetickú riadiacu dráhu a dráhu pľúc, ďalej dráhu močového mechúra, nervového a hormonálneho systému, sleziny a pankreasu.

Použitie:
Základ Peralginu tvorí extrakt a olej z perily, ktorá sa veľmi cení pre svoje antioxidačné a protialergické účinky, najmä v tradičnej čínskej medicíne. Prípravok ďalej obsahuje výťažok z cudzopasnej huby cordyceps, ktorá sa užíva ako tradičný prípravok na upevnenie zdravia a zvýšenie odolnosti. Unikátny komplex dopĺňa esencia z boráku, valeriány, zo semien vínového hrozna, pričom je obohatený horčíkom. Vďaka mimoriadnemu zloženiu posilňuje a harmonizuje prirodzenú imunitu, pôsobí proti všetkým alergickým prejavom a pomáha predchádzať alergickým záchvatom. Upokojuje astmatické záchvaty kašľa, je účinný proti sennej nádche, svrbeniu slizníc a sčervenaniu kože. Pomáha pri odstraňovaní kožných alergických prejavov ako je žihľavka či atopický ekzém. Veľmi účinne pôsobí aj na migrenózne bolesti hlavy a návaly horúčav v období menopauzy.

Peralgin je tonizačný prípravok, vhodný na celkové zvýšenie energie organizmu.

Ďalšie užívanie:

  • pri potravinovej alergii alebo otrave jedlom
  • pri problémoch s nadmerný potením a návaloch horúčavy
  • na upokojenie nervovej sústavy (vyčerpanie, stres, rozrušenie a pod.)
  • pri nedostatku energie
  • pri premenštruačnom syndróme a bolestivej menštruácii
  • pri žalúdočných a srdcových neurózach
  • pri kinetóze
  • proti svalovým kŕčom

Zloženie:

Perilla frutescens (perila krovitá)

Pôsobí antioxidačne a protizápalovo. Jej účinok na riešenie alergických príznakov je vedecky preukázaný.

Cordyceps sinensis (kvasený červ)

Dodáva vitalitu a tonizuje organizmus, zvyšuje energiu, pôsobí ako afrodiziakum a má ochranný vplyv na dýchací systém. Zlepšuje krvný obeh a detoxikuje.

Magnesium (horčík)

Aktivuje enzymatický a hormonálny systém a reguluje činnosť vnútorných orgánov. Má výrazné protizápalové a antialergické účinky (pôsobí proti záchvatom). Zmierňuje pocity nervozity spôsobené stresom, uvoľňuje kŕče a tlmí bolesť.

Borago officinalis (borák lekársky)

Účinkuje priaznivo pri riešení atopických ekzémov, alergií, lupienky a akné. Lieči infekcie horných dýchacích ciest. Pozitívne ovplyvňuje hormonálny systém a tlmí prejavy súvisiace s prechodom. Celkovo posilňuje organizmus a zvyšuje odolnosť voči stresu.

Vitis vinifera (vínne hrozno)

Extrakt z jadier vínneho hrozna má antioxidačné účinky, znižuje riziko kardiovaskulárnych chorôb a zlepšuje prietok krvi. Podporuje syntézu kolagénu, a tak pôsobí aj proti vzniku vrások.

Valeriana officinalis (valeriána lekárska)

Výrazne upokojuje nervovú sústavu, zmierňuje bolesti a kŕče. Účinkuje pri nespavosti, nervovom vyčerpaní, nadúvaní a žalúdočnej nevoľnosti.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Dávkovanie: 1 kapsula 1-3x denne

Peralgin je vhodné užívať preventívne, ale aj bezprostredne pri akútnej potrebe. Je prírodný a nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na viečku nádoby.
Nie je určené osobám precitliveným na včelie produkty.
Ukladajte mimo dosahu detí!
Upozornenie: výrobok nie je určený deťom do 3 rokov!
Skladujte v suchu a na tmavom mieste pri teplote 10-25 °C.
Potravinové doplnky sa nesmú používať ako náhrada celodennej stravy.

Energetická hodnota: 44 kJ/11 kcal v jednej kapsule
Objem: 120 kapsúl
 

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 180
EAN 8594069931846

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON