Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

ProImmuno DuoLife

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 42,40 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

ProImmuno DuoLife je 100% prírodný produkt zo starostlivo vybraných zložiek, ktoré majú navzájom silnejší a doplňujúci účinok. Pôsobenie použitých surovín bolo potvrdené vedeckými a klinickými štúdiami. Podľa výskumu, môžu zložky ProImmuno priamo bojovať proti vírusovým infekciám vrátane vírusu SRS-CoV-2, ktorý spôsobuje COVID-19. Špeciálne vybrané zložky podporujú imunitu, chránia pred chrípkou a bojujú s infekciami typickými pre jesennú a jarnú sezónu. Okrem priameho pôsobenia, majú zložky aj zdraviu prospešné vlastnosti. Pomáhajú udržiavať optimálne funkcie srdca, krvných ciev a mozgu.

Firma DuoLife pristupuje zodpovedne k výberu surovín. Tie pochádzajú z najcennejších odrôd a regiónov. To znamená že, produktu ProImmuno DuoLife je bezpečný, certifikovaný a podrobený mnohým klinickým testom. Použité zložky sú 100 % prírodné. V produkte nie sú použité žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky. A svoje hlasité ,,nie!´´ hovorí firma aj GMO.

Prečo sa oplatí užívať výživový doplnok Proimmuno DuoLife? Najnovšie zistenia a vedecký výskum spoločnosti, vrátane výskumov, ktoré sa uskutočnili v roku 2020, kedy sa uskutočnil aj výskum na lepšie diagnostikovanie choroby COVID-19, boli základom pre vytvorenie prírodného produktu. Pomer použitých zložiek bol pripravený a vyvinutý tak aby poskytol predpokladaný efekt. Je účinný proti vírusovým infekciám a bakteriálnym infekciám.

Proces pozostáva v 4 jednoduchých krokoch.

 

Krok 1. Adekvátna absorpcia v dôsledku vysokej biologickej dostupnosti zložiek

 

Krok 2. Podpora v boji proti vírusom a zápalom

 

Krok 3. Neutralizácia voľných radikálov

 

Krok 4. Podpora celkového stavu organizmu

 

Zloženie

Kvercetín - patrí do skupiny flavonoidov, tie podľa najnovších vedeckých výskumov, preukázali sľubné účinky, ktoré môžu podporiť organizmus v boji proti vírusovým infekciám, chrípkovým a taktiež koronavírusovým infekciám. Priamo podporuje funkcie dýchacích ciest a imunitného systému, čím pomáha chrániť organizmus pri zníženej imunite, najmä v období výskytu rôznych infekcií. Kvercetín vďaka svojim zdravotným účinkom pomáha udržiavať aj optimálny stav srdca a ciev. V klinických skúškach sa zistilo, že má priaznivý vplyv na funkcie dýchacích ciest a obehového systému. Podporuje organizmus v boji s alergiami a astmou. . Kvercetín podporuje imunitný systém, pomáha telu bojovať proti zápalom a pôsobí ako prírodný antioxidant. Taktiež zvyšuje účinok vitamínu C, preto sa ideálne dopĺňa spolu s produktom DuoLife Vita C.

Luteolín a apigenín - zložky patria do skupiny flavonoidov a vyznačujú sa zdraviu prospešnými vlastnosťami. Najnovšie vedecké štúdie, preukázali, že luteolín a apigenín prispievajú k podpore imunitného systému a stavu organizmu počas vírusových, vrátane koronavírusových a bakteriálnych infekcií. Podporujú fungovanie obehového systému, regulujú hladinu cholesterolu a glukózy v krvi a prispievajú k spomaľovaniu procesov starnutia organizmu.

Organický zinok - zvýšený obsahu zinku, vitamínov, najmä zo skupiny B, minerálov, aminokyselín, vlákniny a iných. Vitamíny zo skupiny B a vláknina poskytujú prirodzenú podporu tráviaceho systému. Samotný zinok sa podieľa na imunitných procesoch tela, minimalizuje toxický účinok ťažkých kovov, chráni sietnicu a pomáha udržiavať dobrý zrak. Je cenným antioxidantom a chráni bunky pred oxidačným stresom. Podľa vedeckých výskumov, zinok hrá dôležitú úlohu pri boji proti vírusovým infekciám.

Propolis zelený - jeden z najcennejších propolisov na svete. Za svoju zelenú farbu vďačí chlorofylu prítomnému v mladých rastlinných tkanivách. Propolis zelený obsahuje veľa dôležitých zložiek, vitamínov a minerálov, ale jedným z najcennejším je artepilín C, ktorý má podporujúci účinok proti bakteriálnym infekciám a zápalom. Táto zložka obsiahnutá v prírodnom produkte ProImmuno DuoLife je štandardizovaná na artepilín C, čo zaručuje prítomnosť jeho konkrétnej dávky v prípravku. Vhodný v boji s bakteriálnymi, vírusovými ochoreniami, plesňovými a parazitárnymi infekciami.

Propolis hnedý – extrakt, ktorý je v mnohých vedeckých štúdiách, braný ako mimoriadne hodnotný z hľadiska podpory imunitného systému. Zbieraný včelami medonosnými, najmä z topoľa čierneho, čo mu poskytuje cenné zloženie a zdraviu prospešné vlastnosti. Propolis hnedý má preukázaný účinok, ktorý pomáha telu bojovať proti vírusovým a bakteriálnym infekciám, podporuje stav imunitného systému, pomáha chrániť organizmus počas jesennej alebo jarnej únavy a tiež podporuje správne fungovanie dýchacieho systému.

Šalvia červenokorenná – na základe vedeckých a klinických štúdii, extrakt z koreňa Šalvie má zdraviu prospešné účinky. Podporuje funkciu imunitného systému a činnosť dýchacích ciest. Podporuje činnosť obličiek, srdca a centrálneho nervového systému a prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu a glukózy v krvi.

Dávkovanie – 1-2 tobolky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Správna životospráva je dôležitá pre správnu funkciu organizmu.


Skladovanie: Skladujte v izbovej teplote, mimo dosah detí.


Obsah: 60 kapsúl

 

 

Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5902659136749

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency