Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Natural Vitamín C DuoLife

Kompletný vitamín C, bez konzervantov, vo fľaši,v bio kvalite,konzervovaný paskalizáciou - pod vysokým tlakom. Posilňuje imunitný systém. Pomáha udržiavať cievy a kapiláry v dobrom stave. Pomáha organizmu rýchlejšie sa vysporiadať s nachladnutím, chráni pred vírusmi a baktériami. Chráni telo pred ťažkými kovmi. Veľmi silný antioxidant. Odstraňuje únavu a prispieva k vyššej výkonnosti. Zlepšuje chuť do jedla. Predchádza tvorbe podliatin, krvácaniu z ďasien. Stimuluje tvorbu bielych krviniek.100% prírodný

Katalógové číslo 754
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 37,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

NATURAL VITA C DUOLIFE

/výživový doplnok je aj súčasťou balíčka " Na ľahké učenie, stimuláciu mozgu a vyššie výkony"/

 

DuoLife Vita C je riešením pre tých, ktorí hľadajú neomylný spôsob, ako zlepšiť svoju náladu a doplniť  vitamíny a minerály, to znamená, aby si užili svoj život, plný energie.

DuoLife Vita C je jediný plne prirodzený produkt, ktorý obsahuje ako kyselinu L-askorbovú, tak aj vitamín C, ktorý vďaka svojej výnimočnej forme umožňuje uspokojiť 100% potrebu   vitamínu C v tele. Väčšina doplnkov vitamínu C obsahuje len kyselinu askorbovu ale nie vitamín C. Odporúčame vám  od firmy duolife  naturálny a kompletný vitamin C. Množstvo živín minerálov a vitamínov nie je telo schopné vstrebať bez vitamínu C. Céčko je základný vitamín pre ostatné látky. Dostatok vitamínu C umožňuje udržať optimálny stav vášho tela a výrazne posilňuje imunitný systém.

 Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia, energie a pohody - len pod podmienkou, že nie je umelo modifikovaný, udržiavanie kyseliny L-askorbovej neporušené.


Malphigia glabra

 je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C. Jedno ovocie obsahuje toľko prírodných a L-askorbových kyselín ako kilogram citrónov. Považuje sa za silný antioxidant, ktorý nielen zmäkčuje pokožku a zmierňuje ju, ale aj zabraňuje jej starnutiu.

Rosa caninaa

obsahuje 30-40 krát viac vitamínu C ako iné, obľúbené citrusové plody. Ovocie rosa canina je nepostrádateľným zdrojom ľahko dostupných vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov, a preto má posilňujúce účinky na celé telo.

Camu camu

 je skutočným bohatstvom prírodných vitamínov. Minimálne obsahujú 2500 mg prírodného vitamínu C na 100 g, čo predstavuje takmer 2% jeho hmotnosti. Navyše je bohatý na antioxidanty a kyselinu askorbovú, čo zlepšuje náš imunitný systém.


Obsahuje inovatívnu zmes biologicky aktívnych a prírodných zložiek a bez konzervačných látok alebo stabilizátorov chuti DuoLife Vita C zaručuje najvyššiu kvalitu.

Objem: 

750 ml v sklenej fľaši konzervovaný paskalizáciou

Dávkovanie:

deti - 20 ml po 2 dávkach po 15 minútach pred jedlom

dospelí - od 25-100 ml počas dňa po 2-3 dávkach 15 minút pred jedlom

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote pred otvorením, po otvorení v chladnejšom prostredí ( chladnička), mimo priameho slnečného žiarenia a dosahu detí.


Výrobca duolife
Katalógové číslo 754
EAN 5904213000787

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency