Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Skeletin Energy

Na kosti a kĺby. Účinky tejto mimoriadnej kombinácie prírodných látok sa uplatnia najmä pri kĺbových ochoreniach (artróza, artritída, reumatizmus a dna). Zmierňuje bolesti v kĺboch, pretože ochraňuje kĺbové chrupavky a podporuje ich regeneráciu. Účinne pôsobí proti kĺbovým zápalom. Skeletin podporuje aj rast kostí a ich dostatočnú mineralizáciu, čím priaznivo ovplyvňuje budovanie kostnej hmoty v rastovom období a spomaľuje jej ubúdanie v neskoršom veku (najmä po menopauze). Preventívne pôsobí proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. Účinky Skeletinu sa prejavia aj na zlepšení kvality vlasov, nechtov a elasticity pokožky. Nezanedbateľné je aj pôsobenie Skeletinu proti vzniku zubného kazu.

Katalógové číslo 179
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 26,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

 

SKELETIN a jeho účinky sa uplatnia najmä pri kĺbových ochoreniach (artróza, artritída, reumatizmus a dna). Zmierňuje bolesti v kĺboch, pretože ochraňuje kĺbové chrupavky a podporuje ich regeneráciu. Účinne pôsobí proti kĺbovým zápalom. Skeletin podporuje aj rast kostí a ich dostatočnú mineralizáciu, čím priaznivo ovplyvňuje budovanie kostnej hmoty v rastovom období a spomaľuje jej ubúdanie v neskoršom veku (najmä po menopauze). Preventívne pôsobí proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. Účinky Skeletinu sa prejavia aj na zlepšení kvality vlasov, nechtov a elasticity pokožky. Nezanedbateľné je aj pôsobenie Skeletinu proti vzniku zubného kazu.

Kedy užívať Skeletin:

 

  • pri bolestiach kĺbov a chrbtice z dôvodu opotrebovania alebo zápalu
  • pri nadmernom zaťažovaní kĺbov športom alebo vysokou telesnou hmotnosťou
  • v období rastu
  • v období po menopauze a vo vysokom veku na spomalenie úbytku kostnej hmoty
  • v tehotenstve na podporenie zdravého vývoja kostry dieťaťa
  • pri zvýšenej lámavosti nechtov, vypadávaniu vlasov a zvädnutej pokožke

Zloženie:

Sépiová kosť
Podporuje činnosť obličiek a je zdrojom biologicky dostupných minerálnych látok (najmä Ca a Mg) dôležitých pre stavbu kostí.

Kolagén
Chráni a regeneruje kĺbové chrupavky, zlepšuje kvalitu všetkých spojivových tkanív – šľachy, väzy, kosti a koža.

Rybací olej
Je zdrojom vitamínu A, D a nenasýtených mastných kyselín. Má protizápalové účinky a podporuje dobrý stav kostí a kože.

Šípkový extrakt
Je zdrojom množstva vitamínov (A, K, B, E), predovšetkým však prírodného vitamínu C. Podporuje regeneráciu chrupaviek a chráni ich pred poškodením toxickými vplyvmi.

Žihľava dvojdomá
Je zdrojom chlorofylu, množstva vitamínov (B, K, E, C) a minerálnych látok (Si, Fe, P, Ca, Mg,…). Prečisťuje krv a lymfu a má silné protireumatické účinky.

Mangán
Zúčastňuje sa na stavbe chrupaviek a kostí, podporuje proces hojenia a znižuje bolestivosť. Je nevyhnutný pre bezproblémový vývoj kostry plodu.

Odporúčané dávkovanie:

dávkovanie pre dorast, starších ľudí : 2 až 3 kapsuly denne,

ako prevencia : 1 kapsula denne. Odporúča sa trojmesačná intenzívna kúra.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 179
EAN 8594069933246

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency