Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zdravá staroba – sada programov pre AVS prístroj Laxman

Sada 7,programov určená užívateľomv pokročilom veku.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 105,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Edícia MEDICLINE

Táto sada z edície Medicline je určená na nápravu viacerých zdravotných problémov prejavujúcich sa v pokročilom veku – obsahuje sedem programov, ktoré sú rozdelené na sekciu SRDCE (vysoký krvný tlak, regenerácia a rekonvalescencia po infarkte myokardu) a sekciu HLAVA (regenerácia mozgu po cievnej mozgovej príhode) , programy na prevenciu a zmiernenie následkov Alzheimerovej a Parkinsonovej choroby). Sada bola zhotovená na základe vedeckých klinických štúdií v spolupráci s mnohými svetovými inštitúciami a vedeckými pracoviskami (ich zoznam je uverejnený v návode na použitie). Odporúčané používanie preventívnych programov tejto sady je od 50, resp. 60 rokov veku. Návod (na stiahnutie ) obsahuje presný popis programov vrátane vhodnej intenzity používania a tiež podrobné a zaujímavé informácie o pôsobení mechanizmu jednotlivých chorôb a pôsobení AVS technológie pre ich uzdravenie.


 Úvod:

Štatistika je neúprosná: 90% osôb nad 70 rokov ochorie jedným z piatich problémov:

srdcové problémy, napríklad infarkty, vysoký krvný tlak – cez 70% osôb

problémy s kĺbmi, kosťami, napríklad artróza, osteoporoza – cez 40%

cukrovka – cez 15%

inkontinencia – cez 15%

problémy skôr psychickej povahy, najmä demencie (hlavne Alzheimerova choroba) – cez 15%

Štatistiku, pre niekoho možno desivú, bolo nutné pripomenúť. Cieľom je uvedomiť si, že reálna hrozba závažnej choroby v starobe hrozí deviatim ľuďom z desiatich! To je realita. Ale naďalej buďme už len optimistickí. Napríklad v tom, že aj vyššie spomínané závažné ochorenie môže mať aj slabú formu, ktorá umožní prežiť vek aktívne a dôstojne. Alebo v tom, že preventívne sa dá so všetkými spomínanými problémami všeličo urobiť. Ostatne k tomu slúži aj táto sada.


Je vhodné pripomenúť, že „iba“ hlboká kvalitná relaxácia za pomoci AVS prístroja úspešne preventívne odďaľujete mnoho rôznych problémov. Pri hlbokej pravidelnej relaxácii, najmä pri frekvencii mozgových vĺn 10Hz a nižšej, významne rastú všetky imuno faktory. Podiel bielych krviniek, ktoré sa starajú o imunitu, vzrastie napríklad v hlbokej relaxácii o jednotky percent. Podľa niektorých prameňov nemôže v relaxačnej úrovni frekvencia mozgových vĺn 8-10 Hz vôbec vzniknúť nová choroba a súčasná sa nerozvíja. Ostatne z vlastnej praxe referuje mnoho užívateľov o tom, že ich „obyčajná“ relaxácia (s AVS prístrojom) zbavila aj celoživotných problémov ako sú respiračné choroby, astmy, alergie, reumatizmus, tinnitus, nespavosť a ďalšie. Táto Sada nadväzuje na mnoho kvalitných zdravotných programov AVS prístrojov a je špecializovanou medicínskou nadstavbou konfekčných programov Laxmanu.


 

Zoznam programov

SRDCE

Uvoľnenie tlaku 23:47

Zníženie vysokého krvného tlaku, hypertenzia


Zdravé srdce 18:24

Regenerácia po infarkte myokarduHLAVA

A Prevencia 20:13

Prevencia pre Alzheimerovu chorobu – prevencia a prvé príznaky.


A pokrok 33:49

Zmiernenie Alzheimerovej choroby – pre pokročilejšie štádium choroby


A lepšia nálada 28:10

Zmiernenie Alzheimerovej choroby s výskytom depresívnych stavov – pre pokročilejšie štádium choroby.


Extra dopamín 21:25

Prevencia a zmiernenie Parkinsonovej choroby.


Regenerácia mozgu 34:54

Regenerácia mozgu po cievnej mozgovej príhode.


 Táto sada programov nie je zdravotníckym prostriedkom.

Výrobca Galaxy
Katalógové číslo
© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency