Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

ZinoBiotic+

ZinoBiotic+ je zmes 8 prírodných diétnych druhov vlákniny, ktoré sa rozkladajú v hrubom čreve. Tu podporujú rast zdravých baktérií a podporujú zdravú funkciu čriev. ZinoBiotic+ pomáha znižovať nárast cukru v krvi po jedle a udržiavať správnu hladinu cholesterolu. Vláknina tiež prispieva k pocitu plnosti v žalúdku, čo pomáha regulovať chuť do jedla a tiež znižuje nadúvanie.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 41,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Hlavné výhody
 • Diétna zmes vlákniny1

 • Pokles hladiny cukru v krvi, ktorá náhle stúpa po jedle2

 • Zdravé črevá

 • Vyvážená hladina cholesterolu3

 • Zdravé funkcie čriev4

 • Vyvážený mikrobióm 

 • Výživová hodnota
  Výživové hodnoty v dvoch odmerkách / 1 vrecko: 12 g12 g 
  Zmes rezistentných škrobov*4,9 g 
  Beta glukány z ovsa*1,0 g
  Inulín1,8 g
  Fruktooligosacharidy0,2 g
  Plevy semien skorocelu 0,5 g
  Guarová guma0,24 g

   

  Zloženie

  Rezistentný škrob* z kukurice, bezlepkové beta glukány z ovsa*, inulín, fruktooligosacharidy (FOS), rezistentný škrob zo zemiakov, plevy semien skorocelu, čiastočne hydrolyzovaná guarová guma z guarových bôbov, rezistentný škrob zo zelených banánov. *Pôvod v EU.

  Diétna vláknina

  Ostatné doplnky stravy s vlákninou obvykle obsahujú iba jeden alebo dva druhy vlákniny, čo však nepokryje vašu potrebnú dennú dávku vlákniny. Produkt ZinoBiotic+ obsahuje významné množstvá až ôsmich druhov vlákniny. Vďaka tomu prospieva celému črevu. Rezistentný škrob, inulín, beta glukány z ovsa, fruktooligosacharidy (FOS) a plevy semien skorocelu fermentujú v hrubom čreve a podporujú jeho funkcie, napríklad rezistentný škrob prispieva k zníženiu obvyklého náhleho zvýšenia hladiny cukru v krvi po jedle.2

  Zdravé črevá

  Vláknina v prípravku ZinoBiotic+ stimuluje rast dobrých baktérií v celom hrubom čreve. V ľudskom čreve sa nachádza viac než 100 triliónov baktérií a kým niektoré sú pre naše zdravie prospešné, iné sú menej žiaduce. Dobré baktérie využívajú ako palivo vlákninu, ktorá im umožňuje prekonať a zničiť zlé baktérie. Dobré baktérie sa podieľajú na mnohých dôležitých telesných funkciách, napríklad učia náš imunitný systém. Ovplyvňujú tiež náladu, energiu a celkové zdravie. Zdravé črevá sú základom zdravého organizmu.

  Vláknina tiež prispieva k pocitu plnosti v žalúdku (čo môže pomôcť s reguláciou chuti do jedla), a pritom znižuje nadúvanie. Môže však nastať určité adaptačné obdobie, počas ktorého začne vláknina zlepšovať stav populácie dobrých baktérií. Ide však o malý a prechodný krok na ceste k lepšiemu zdraviu.

  Správna hladina cholesterolu

  Jedným z ôsmich druhov vlákniny sú beta glukány z ovsa. Tie pomáhajú pri udržiavaní správnej hladiny cholesterolu v krvi.3

  Bez lepku

  Produkt ZinoBiotic+ obsahuje špeciálne beta glukány z ovsa, ktoré neobsahujú lepok a nie sú kontaminované inými druhmi obilia.

  Ostatné ingrediencie
  ZinoBiotic+ obsahuje iba aktívne látky. Vo výrobku sa nenachádzajú žiadne pomocné látky.

  Odporúčaná denná dávka: Zmiešajte 12 g prášku (2 odmerky/ 1 vrecko) s 200 ml vody v nádobe na mixovanie nápojov alebo ho zmiešajte s iným vopred pripraveným nápojom podľa vlastného výberu, napr. ovocným smoothie LeanShake. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy.

  Voda: Pri konzumácii diétnej vlákniny sa dôrazne odporúča zvýšený príjem tekutín. Pitie dostatočného množstva vody zabraňuje tráviacim problémom, ako je zápcha.

  Skladovanie: Skladujte v uzavretej nádobe na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.


 • Obsah : 180g

Výrobca zinzino
Katalógové číslo
EAN 301447

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency