Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

ZinoGene+

je jeden z inovatívnych potravinových doplnkov, ktorý chráni pred oxidačným stresom, podporuje syntézu DNA a bunkové delenie. Kompletné zloženie fukoidanov, polyfenolov, prírodného polysacharidu z morskej riasy, vitamínu C a zinku podporuje a napomáha v procese starnutia. Nedostatok obsahu živín v našej strave má za následok nahromadenie dysfunkčných buniek a pokles regenerácie a tým dochádza k rýchlejšiemu starnutiu. ZinoGene+ je vyvinutý na podporu a regeneráciu buniek množstvom zložiek s aktívnym účinkom.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 74,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

ZinoGene+ je inovatívny potravinový doplnk, ktorý chráni pred oxidačným stresom, podporuje syntézu DNA a bunkové delenie. V zastúpení je kompletné zloženie fukoidanov, polyfenolov, prírodného polysacharidu z morskej riasy, vitamínu C a zinku ktoré napomáha v procese starnutia. Nedostatok obsahu živín v našej strave má za následok nahromadenie dysfunkčných buniek a pokles regenerácie a tým dochádza k rýchlejšiemu starnutiu. ZinoGene+ je vyvinutý na podporu a regeneráciu buniek s množstvom zložiek s aktívnym účinkom.

Výťažok z kurkumínu je základným prvkom zloženia ZinoGene+. Už v minulosti sa kurkumín používal ako korenie ale aj ako súčasť ajurvédskej medicíny. Dnes sa používa na celom svete vo výživových doplnkoch, potravinárských príchutiach a kozmetických produktoch. Na trhu je veľa rôznych výťažkov kurkumínu. Pre ZinoGene+ bol vybraný biologický najdostupnejší kurkumín zo svetovo uznávanú zložku HydroCurc. To znamená zvýšenú absorpciu a následne zvýšenú účinnosť a funkčnosť.

Kvercetín je ďalšou zložkou je prírodný pigment nachádzajúci sa v mnohých druhoch ovocia, zeleniny a obilia. Má antioxidačné vlastnosti a patrí do podskupiny polyfenolov nazývaných flavonoidy.

Fukoidán je prvok ktorý obsahujú hnedé morské riasy. Sú to nepriľnavé zlúčeniny ktoré sa nachádzajú v rôznych druhoch hnedých morských rias v ich bunkových stenách a slúžia na ochranu rias pred vonkajším stresom. V doplnku ZinoGene+ je použitá exkluzívna zložka fukoidánu.Výhody potravinového doplnku

- podporuje syntézu DNA

- regenerácia buniek

- ochrana pred oxidačným stresom


Zloženie 

- výťažok z kurkumínu, zmes kvercetínu, výťažok z cibule, objemové činidlo (sorbitol), fosfolipidový komplex, vitamín C, zmes fisetínu, výťažok z fukoidanu wakame, výťažok z jahôd, zinok, výťažok z čierneho korenia, protihrudkujúce látky (kyselina stearová, škrob z kukurice, ryžový koncentrát). Pôvod z krajín mimo EÚ.


Obsah : 30tab.

Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency