Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino HbA1c Test

Zinzino HbA1c Test -Test slúži na dlhodobé meranie hladiny cukru v krvi ( glukózu v krvi). Je to jeden z najdôležitejších testov, ktorý sa vykonáva aby ste dokázali sledovať, ako vaša súčasná strava a životný štýl podporujú vaše dlhodobé zdravie. Je veľmi dôležité aby sa udržiavala priemerná hladina cukru v krvi na normálnej úrovni.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 74,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Zinzino HbA1c Test - Test slúži na dlhodobé meranie hladiny cukru v krvi (glukózu v krvi). Je jeden z najdôležitejších testov, ktorý sa vykonáva aby ste dokázali sledovať, ako vaša súčasná strava a životný štýl podporujú vaše dlhodobé zdravie. Je dôležité, aby sa udržiavala priemerná hladina cukru v krvi na normálnej úrovni. Jeho zvýšená hladina môže viesť k rozvoju cukrovky 2. typu a časom poškodiť mnohé systémy vášho tela, ako sú oči, nervy a cievy. Zvýšené hladiny naznačujú, že schopnosť tela kontrolovať hladinu cukru v krvi pomocou inzulínu môže byť narušená a na toto meranie slúži Zinzino HbA1c Test. Ponúka anonymné a klinicky presné výsledky z nezávislého a certifikovaného laboratória. 

Výhody Zinzino HbA1c Testu

- Dlhodobé meranie hladiny cukru v krvi

- Hodnotenie životného štýlu

- hodnotenie rizika diabetu 2. typu

- Možnosť sledovať pokrok svojho zdravotného stavu

- Anonymné a klinicky presné výsledky testov z nezávislého a certifikovaného laboratória


Použitie :

1. Test vykonávame jednoduchým pichnutím do prsta a nanesením 1 - 2 kvapiek krvi na filtračný papier.

2. Aktivujte test Zaregistrujte svoj test zadaním identifikačného čísla testu a vyplnením dotazníka o životnom štýle. Všetky údaje sú anonymné.

3. Počkajte na analýzu Laboratória Vitas Analytical Services, ktoré má viac ako 25-ročné skúsenosti a používa najmodernejšie znalosti a technológie, ktoré zaručujú nezávislú analýzu vašej vzorky a ochranu osobných údajov.

4. Získajte svoje výsledky Vaše výsledky budú dostupné a zobrazia sa v jednoduchej grafickej forme do 10 – 20 dní.

5. Začnite svoju cestu využite jasný východiskový bod na ceste k lepšiemu zdraviu. Upravte alebo udržujte svoje stravovacie návyky a životný štýl pre lepšie zdravie po celý život.

6. Sledujte svoj pokrok dlhodobá hladina cukru v krvi citlivo reaguje na rozhodnutia, ktoré robíte v súvislosti so stravou a každodennou aktivitou. Tieto vaše výsledky sa budú meniť na základe rozhodnutí, ktoré urobíte. Odporúčame, aby ste tieto hodnoty aktívne sledovali na základe vašich osobných testov.


Nezávislé laboratórium
Vitas je zmluvné laboratórium s certifikátom GM, jeden z popredných hráčov v modernom používaní testov so suchej kvapky krvi. Má viac ako 25-ročnú prax v poskytovaní vysokokvalitnej chromatografickej analýzy, založenej na špičkových vedomostiach a technológiách. Pochádza z Katedry výživy, Inštitútu základných medicínskych vied na University v Oslo, najväčšej katedry výživy v Európe.
Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency