Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino Xtend+

Zinzino Xtend+ vegánsky výživový prírodný doplnok, vyvinutý na podporu prirodzeného imunitného systému. Obsahuje micro a fytonutrienty vrátane 22 základných vitamínov a minerálov. Vitamíny a minerály, ktoré sa nachádzajú v kapsulách Zinzino Xtend sú dôležité pre normálnu energetickú výkonnosť metabolizmu a vysoký obsah vitamínov a minerálov má priaznivé účinky na svaly a kosti. Xtend+ obsahuje tiež 1-3,1-6 beta glukány, ktoré pochádzajú z bunkových stien vysoko purifikovaných, proprietárnych kmeňov pekárenského droždia. Tieto glukány podporujú imunitný systém a zlúčeniny a vitamíny ako železo, meď, B6, D, C, K, horčík, mangán a zinok majú tiež prínos pre naše zdravie.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 55,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Zinzino Xtend+ vegánsky výživový prírodný doplnok, vyvinutý na podporu prirodzeného imunitného systému. Obsahuje micro a fytonutrienty vrátane 22 základných vitamínov a minerálov. Vitamíny a minerály, ktoré sa nachádzajú v kapsulách Zinzino Xtend+ sú dôležité pre normálnu energetickú výkonnosť metabolizmu a vysoký obsah vitamínov a minerálov má priaznivé účinky na svaly a kosti. Xtend+ obsahuje tiež 1-3,1-6 beta glukány, ktoré pochádzajú z bunkových stien vysoko purifikovaných, proprietárnych kmeňov pekárenského droždia. Tieto glukány podporujú imunitný systém a zlúčeniny a vitamíny ako železo, meď, B6, D, C, K, horčík, mangán a zinok majú tiež prínos pre naše zdravie. Prísady minerálov a vitamínov majú viac ako sto zdravotných výhod čo potvrdil aj Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (EFSA). Xtend+ je výborným doplnkom a ovplyvňuje bunky, orgány, kosti, svaly a aj tkanivá v organizme. 


Výhody:

- podporuje imunitný systém

- zlepšuje kvalitu kostí a kĺbov 

- podporuje rast a regeneruje tkanivo

- prospešný pre bunky, tkanivo a svaly


Zloženie:  Vitamín C z acerolového extraktu, komplekx vitamínov B z mletých klíčkov pohánky, zmes 1-3, 1-6 beta glukánov z kvasiniek, výťažok z morských rias, výťažok z kurkumínu, horčík získaný z mora, zinok, extrakt z brokolice, výťažok z olivových listov, vegánský vitamín D3, vitamín K2, koenzým Q10, železo, bór, selén, meď, iónový minerálny komplex, luteín, výťažok z aksamietnice, zeaxantín, mangán, betakarotén z rias, chróm, tokoferoly a tokotrienoly výťažok zo zeleného čaju, výťažok z paradajok, molybdén, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z kokosu, obal kapsuly - objemové činidlá (ryžové otruby, zemiakový škrob), protihrudkové činidlo (koncentrát z ryžových šupiek)


Odporúčaná denná dávka

Dospelí a deti nad 12 rokv - 2 - 4 kapsuly denne užívať s jedlom

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. 

Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Výstraha : Ak užívate lieky na riedenie krvi a chceli by ste užívať doplnky obsahujúce vitamín K, poradte sa najskôr s lekárom.

Skladovanie : Skladujte v suchu a pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dsosah detí


Obsah : 60kapsul
Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Podobné produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency