Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Noc a deň DuoLife

<p>Ideálne spojenie výťažkov z prírody pre celý deň. DuoLife Deň je riešením pre tých, ktorí chcú aktivovať psychomotorické vlastnosti svojho organizmu a ktorí chcú svojmu telu dodávať základné látky, ktoré sú nevyhnutné pre to, aby každý deň fungovali správne. DuoLife Noc je riešením pre ľudí, ktorí chcú po dobrom spánku vychutnať si život a usilovať sa o úplnú regeneráciu svojich životných síl tým, že im poskytnú potrebné živiny. ideálne aj pri tetánii a únave. 100% prírodný</p>

Katalógové číslo 756
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 112,00 €
Pôvodná cena 130,00 €
Ušetríte 18,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

 NOC A DEŇ DUOLIFE

/výživový doplnok je aj súčasťou balíčkov "Tetánia, Pre mužov, Pre ženy"/

DuoLife Deň - biela fľaša obsahuje

Noni ovocie

(indické moruše) je bohatým zdrojom serotonínu a melatonínu. Zabezpečuje zdravú funkciu ľudského organizmu a blahobyt. Účinné látky Noni znižujú únavu a únavu a podporujú psychickú účinnosť. Vhodné pre ženy na reguláciu hormonov ale aj zmiernenia predmenštruačného syndrómu. Okrem toho noni pomáha našej pokožke žiariť. 

Amaí palmové bobule

obsahujú súbor vitamínov, minerálov a polyfenolov. Zobrazujú dvadsaťnásobné zvýšenie schopnosti absorbovať voľné radikály, čo je viac ako v prípade akýchkoľvek známych zdrojov, a preto podporujú energetický metabolizmus v organizme.

Ovocie z granátového jablka

 vykazuje priaznivý účinok na kardiovaskulárny systém. Obsahuje zlúčeniny estrogénového typu, ktoré by mali byť súčasťou ženskej stravy, pretože znižujú menopauzálne symptómy.

Aloe vera

pomáha imunite,reguluje metabolizmus a zlepšuje trávenie. Je to výborný a základný detoxikátor organizmu, ktorý obsahuje mnoho biologicky aktívnych zložiek, ako sú: aminokyseliny, enzýmy, vitamíny a minerálne zlúčeniny.

Brusnice 

sú zdrojom flavonoidov, antioxidantov, vitamínov a minerálnych zlúčenín. Brusnicové ovocie pomáha udržiavať normálne pH močového systému a podporuje zdravú funkciu kardiovaskulárneho systému.

Červená malina

je perfektným zdrojom vitamínov, kyseliny pantoténovej a makro- a mikroprvkov. Vysoký obsah celulózy v malinovom ovocí a jej ďalšie zložky sú nevyhnutné pre správnu funkciu organizmu.

Baza 

je jedným z najbohatších zdrojov anthokyanínu, ktorý stimuluje imunitný systém a tiež pomáha znižovať únavu a únavu.

Plody rakytníka

sú bohatým zdrojom β-karoténu, flavonoidov, nenasýtených mastných kyselín, minerálov a vitamínov. Obsahuje účinné látky, ktoré posilňujú kardiovaskulárny systém a chránia bunky pred oxidačným stresom a oneskorujú proces starnutia.

Hrozno 

obsahuje veľa látok regenerujúcich a detoxikujúcich organizmus. Je bohaté na mikro- a makroživiny, cenné minerálne zlúčeniny a tiež glukózu a fruktózu, ktoré sú zdrojom energie, rýchlo sa vstrebáva telom.

Ženšen

obsahuje viac ako 200 biologicky aktívnych látok. Zlepšuje funkciu imunitného systému a gastrointestinálneho systému. 6enšen sa považuje za výborný adaptogén, zlepšuje psychická a fyzickú odolnosť. POmáha udržiavať a vytvárať rovnováhu životných funkcií. Obraňuje  pred vyčerpaním, pomáha k správnej činnosti organov. Vyrovnáva hormonaálny systém u žien ale aj mužov. 

Šípka 

posilňuje organizmus a zvyšuje jeho vitalitu. Je to zdroj vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov. Šťava zo šípky má detoxikačný účinok, zvyšuje imunitu organizmu a neutralizuje obsah gastrointestinálneho systému.

Hloh

výrazne posilňuje srdce a pomáha v prípadoch porúch spánku. Obsahuje bioflavonoidy, ktoré podporujú cievny systém. Je bohatý na organické kyseliny, vitamíny a minerálne soli. Spevňuje cievy a podporuje prekrvenie mozgu. 

Lucerna

 je perfektný zdroj bielkovín, preto posilňuje organizmus, pomáha udržiavať normálnu vlhkosť sliznice a tiež detoxikuje organizmus a chráni ho pred predčasným starnutím.

DuoLife Noc - tmavá fľaša , obsahuje :  

Tibetské bobule Goji

pomáhajú udržiavať normálnu koncentráciu glukózy v krvi, regulujú metabolizmus a zlepšujú trávenie. Obsahuje tryptofán, ktorý prirodzene stimuluje produkciu serotonínu a melatonínu.

Biele moruše

stabilizuje hladinu cukru v krvi. Pomáha tiež udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a znižuje zvýšenú chuť do jedla.

Pestrec mariánsky 

obsahuje cenné flavonolignany, vitamíny a zinok, kremík, železo a draselné soli. Chráni a regeneruje pečeň, podporuje detoxikáciu a podporuje trávenie.

Listy z artyčoku

sa často používajú na pomoc pri tráviacich a pečeňových problémoch. Tiež pomáhajú udržiavať normálnu hladinu triglyceridov v krvi.

Slivka

je bohatá na vitamíny C a E, minerálne zložky a antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom. Slivka obsahuje aj vitamín P, β-karotén, draslík, železo, horčík, vápnik a fosfor.

Acerola 

jedno ovocie aceroly obsahuje toľko prírodného vitamínu C ako kilogram citrónov. Považuje sa za silný antioxidant, ktorý hydratuje pokožku, je pružný a zabraňuje jej starnutiu.

Hrozno

 je bohaté na látky, ktoré pomáhajú regenerovať a detoxikovať organizmus. Obsahuje veľa mikro- a makroživín, cenných minerálnych zlúčenín; glukóza a fruktóza, ktoré sú zdrojom energie, rýchlo vstrebáva telom.

Lucerna

je perfektný zdroj bielkovín, preto posilňuje organizmus, pomáha udržiavať normálnu vlhkosť sliznice a tiež detoxikuje organizmus a chráni ho pred predčasným starnutím.

Červená repa

obsahuje množstvo hodnotných prvkov, vitamínov a betanínu, ktoré podporujú zdravú funkciu pečene .

Objem :

2x 750 ml v sklenej fľaši konzervovaný paskalizáciou.

Dávkovanie:

25 ml popri večeri  alebo 30 min. pred spaním

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote pred otvorením, po otvorení v chladnejšom prostredí ( chladnička), mimo priameho slnečného žiarenia a dosahu detí

 

Výrobca duolife
Katalógové číslo 756
EAN 5906874160428

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency