Balíček "Tetánia, únava"

Balíček "Tetánia, únava"

NOVINKA

Produkty v balíčku sú riešením pre tých, ktorí chcú aktivovať psychomotorické vlastnosti svojho organizmu a ktorí chcú svojmu telu dodávať základné látky, ktoré sú nevyhnutné pre to, aby každý deň fungovali správne. Pre tých, ktorí chcú po dobrom spánku vychutnať si život a usilovať sa o úplnú regeneráciu svojich životných síl tým, že im poskytnú potrebné živiny. Zaisťujú vyváženú minerálnu výživu pre ľudský organizmus, zvyšujú využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka, pomáhajú regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela, pôsobia ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom.  Informácie o tetánií a únave najdete v článku tu.

180 € s DPH

198,19 € s DPH Zľava 18,19 €

DUOLIFE NOC a DEŇ


noc a deň milara

Ideálne spojenie výťažkov z prírody pre celý deň. DuoLife Deň je riešením pre tých, ktorí chcú aktivovať psychomotorické vlastnosti svojho organizmu a ktorí chcú svojmu telu dodávať základné látky, ktoré sú nevyhnutné pre to, aby každý deň fungovali správne. DuoLife Noc je riešením pre ľudí, ktorí chcú po dobrom spánku vychutnať si život a usilovať sa o úplnú regeneráciu svojich životných síl tým, že im poskytnú potrebné živiny. ideálne aj pri tetánii a únave.

Biela fľaša obsahuje: Noni ovocie, Amaí palmové bobule, Ovocie z granátového jablka, Aloe vera, Brusnice, Červená malina, Baza, Plody rakytníka, Hrouno, Žeňšen, Šípka, Hloh, Lucerna

 Čierna fľaša obsahuje: Tibetské bobule Goji, Bielemoruše, Pestrec mariánsky, Listy z artičoku, Slivka, Acerola, Hrozno, Lucerna, Červená repa

 

Obsah: 2x750 ml

 

FYTOMINERAL


fytomineral milaraFytomineral obsahuje silne koncentrovaný koloidný roztok viac než 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, ktoré sa dokážu vstrebať až na 98 %. Tento prípravok zaisťuje vyváženú minerálnu výživu pre ľudský organizmus zvyšuje využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka, pomáha regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrá dôležitú úlohu pri syntéze DNA, pôsobí ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom. Koloidné minerály pôsobia v ľudskom organizme detoxikačne.

Svojím zložením priaznivo ovplyvňuje zdravý rast vlasov.

 Zloženie: Horčík 2000, Hliník 870, Draslík 600,Vápnik 300, Železo 300, Síra 300, Sodík 300, Kremík 10, Chlór 60, Fosfor 30, Mangán 20, Lítium 5, Prazeodým <10, Neodým <10, Zinok 6, Telúr <5, Wolfrám <5, Tórium <5, Cér <5, Stroncium 4, Meď 4, Rubídium 4, Nikel 2, Gálium 1, Molybdén 1, Hafnium 1, Európium 1, Terbium 1, Kobalt 1, Niób 1, Irídium 1, Dysprózium 1, Skandium 1, Zirkónium 1, Samárium 1, Erbium 1, Chróm 0,8, Bór 0,8, Bizmut 0,5, Paládium 0,5, Ródium 0,5, Lantán 0,5, Germánium 0,5, Vanád 0,5, Cézium 0,05, Platina 0,5, Ruténium 0,5, Gadolínium 0,5, Tálium 0,05, Indium 0,5, Báryum 0,02, Osmium 0,5, Rénium 0,5, Holmium 0,5, Yterbium 0,5, Antimón 0,3, Zlato 0,3, Selén 0,2, Ytrium 0,1, Striebro 0,1, Lutécium 0,1, Berýlium 0,1, Titan 0,1

Obsah: 30 ml

 

VITAFLORIN

vitaflorin milaraZásobuje telo optimálnym množstvom vitamínov v prírodnej forme, celkovo tonizuje, osviežuje organizmus a podporuje imunitný systém. Zvyšuje odolnosť proti stresu, vírusovým a bakteriálnym ochoreniam a vyrovnáva negatívne vplyvy spôsobené znečistením životného prostredia. Zlepšuje psychickú kondíciu, povzbudzuje náladu a výrazne predchádza únave a vyčerpaniu. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov spomaľuje starnutie organizmu. Podporuje trávenie, chráni sliznicu tráviaceho traktu a zaisťuje dobrý stav čriev. Ochraňuje srdce a cievy a preventívne pôsobí proti kardiovaskulárnym a ostatným civilizačným chorobám.

Zloženie: Rakytník rešetliakový, Aloe vera, Granátovník obyčajný, Schizandra čínska, Včelia materská kašička, Dulovec japonský, Vitamíny C,A,D,E, B1,B2, B3,B5,B6, B9, B12, H, Cholin

Balenie: 90 kapsúl

 

 MAKOVÝ OLEJ 

makový olejMak je bohatým zdrojom vápnika (obsahuje ho 10 násobne viacej, ako kravské mlieko), ale aj iných minerálov, vitamínov a nenasýtených mastných kyselín. Zlepšuje spánok, má relaxačný účinok, podporuje dýchací systém. Zlepšuje stav vlasov, nechtov, pokožky. Má omladuzujúci a revitalizačný účinok na pokožku a to práve vďaka vysokému obsahu vápnika. Jednotlivé zložky sú nápomocné k normálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky.

Zloženie: Makový olej, včelí vosk

Balenie: 30 kapsúl

 

 

RELAXIN

relaxin milaraObsahuje jedinečnú kombináciu prírodných extraktov stromu magnólie a koreňa kudzu. Podporuje reguláciu stresových reakcií organizmu a stimuluje produkciu hormónov, ktoré napomáhajú k psychickej vyrovnanosti a odolnosti. Pomáha zvládať rôzne typy závislostí (alkohol, fajčenie)Podporuje celkovú pohodu a duševnú vyrovnanosť. Stimuluje zmysly a pohotovosť. Celkovo upokojuje. Pomáha pri zvládaní stresu a jeho následkov. Potláča stavy úzkosti a depresie, paniky. Podporuje produkciu serotonínu "hormónu šťastia".

Zloženie: Extrak z koreňa kudzu, Extrak z Magnólie lekárskej

Obsah : 30 ml

 

 

DIATOMIT

diatomitMinerály v produkte Diatomit  prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravých kostí, svalov, zubov, vlasov, nechtov, pokožky a zraku, prispievajú tiež k normálnej plodnosti a reprodukcii, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, zinok prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, bielkovín a vitamínu A, horčík prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy, ríbezľa prispieva k vylučovaniu vody z organizmu a jeho osvieženiu.

 

Zloženie: Diatomit – kremelina, Kremík – Oxid kremičný, Horčík, Zinok, Selén, Ríbezľa čierna, Rastlinná kapsula 

Balenie: 30 kapsúl

 

 

VITAMARIN

vitamarin milaraVyvážený pomer účinných látok prípravku Vitamarin má blahodárny vplyv na zdravotný stav ľudí sa srdcovými ťažkosťami a vysokým krvným tlakom. Odporúča sa najmä pri zvýšenej hladine krvných tukov, tetánii, zúžení koronárnych (srdcových) ciev , pri riziku trombóz a pri mozgových príhodách. Je vhodné podávať ho ako doplnok pri reumatoidnej artritíde, odvápňovaní kostí, ekzéme a Raynaudovej chorobe. Svoje uplatnenie má aj pri strate hmotnosti, astme a chronickom únavovom syndróme.

 

Zloženie: rybí olej ( vitamín D,A) 

Obsah: 90 kapsúl

 

 

Všetky produkty skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Produkty Noc a Deň doporučujeme po otvorení skladovať v chladničke.

 

zľavaÚčinnými terapiami pri tetánii je regresná terapia a terapia EFT. Preto súčasťou balíčka je aj 10% zľavový kupón na terapie. 

 

Pri kúpe balíčka ušetríte na tovare a aj na poštovnom.

 

Užívanie : 

Deň : ráno 25ml ( skladovať v chladničke ) 

Noc: večer 25ml ( skladovať v chladničke) 

Fytominerál : 15-20 kvapiek jeden krát denne

Relaxin :  2x denne 5 kv ( pred použitím potriasť a užívať tri týždne, potom jeden týždeň prestávka) 

Po využívaní Deň,  Noc  a fytominerál  pokračujte v uživaní nasledovne : 

Diatomin :  2x 1 tbl denne 

Makový olej :  1 x 1 tbl 

Vitamarín : 1x1 tbl 

Vitaflorin : 2x 1 tbl 

 

Po využívaní balíčka, môžete doplnky užívať opäť po uplynutí troch týždňov. 

 

Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

 

3% zľava a kredity, ktoré môžete použiť a zľavu k ďalšiemu nákupu získate registraciou na tejto stránke . 

 

 

 

 

Ak sa chcete ZAREGISTROVAŤ a objednávať si výrobky z duolife sami, alebo sa stať PARTNEROM spoločnosti duolife registrujte sa tu 

 

K registrácii potrebujete toto ID

 

ID SK1466091

 

 

Moja tetánia

Božka, 20.2.2020 09:06:36

Baliček tetánia som využivala po odporúčani pri prvej terapií. Terapia bola zameraná práve na túto diagnozu u pani Ragasovej. Absolvovala som 3 stretnutia a využívala doplnky a cítim sa výborne. Môj život opäť vošiel do normalu a mám veľa nových aktivít. Uvedomila som si mnoho podstatného čo ma na nevedomej urovni zožieralo a asi aj bralo živiny ...

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Natural Vitamín C DuoLife

  Kompletný vitamín C, bez konzervantov, vo fľaši,v bio...

  NOVINKA

  29 € s DPH

 • ProRelaxin DuoLife

  Zmierňuje nervové napätie – zlepšuje náladu, silne pomáha v...

  NOVINKA

  29 € s DPH

 • Stimaral Energy

  Prípravok s tonizačným a adaptogénnym účinkom. Zvyšuje odolnosť...

  19,40 € s DPH

 • Flavocel Energy

  Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka (135 mg),...

  22,40 € s DPH

 • Balíček "Posilnenie imunity"

  Všetky produkty v balíčku napomáhajú pri poruchách imunity,...

  NOVINKA

  76,68 € s DPH

  80,72 € s DPH Zľava 4,04 €

 • Balíček " Detox"

  Všetky produkty v balíčku pôsobia ako antioxidant a podporujú...

  NOVINKA

  110 € s DPH

  115,90 € s DPH Zľava 5,90 €

 • Fe - Železo kvapky

  Kvapky Fe - Železo podporujú srdcovo - cievny systém, plodnosť,...

  9,90 € s DPH

 • Noc a deň DuoLife

  Ideálne spojenie výťažkov z prírody pre celý deň. DuoLife Deň je...

  NOVINKA AKCIA

  97 € s DPH

 • DLPA extra na nervový systém a psychiku

  DLPA extra je určený na zlepšenie nálady, pri mentálnej únave a pri...

  6,89 € s DPH

  7 € s DPH Zľava 0,11 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info