Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Fytomineral Energy

Katalógové číslo 166
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 25,20 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

FYTOMINERAL

Na ľudský organizmus pôsobia bioinformačné prípravky Energy v niekoľkých rovinách súčasne. Zatiaľ čo účinné látky priamo ovplyvňujú orgány a pochody v našom tele, informačné zložky rušia prostredníctvom biorezonancie príčinu problémov v informačnom poli.
Fytominerál je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom. Ovplyvňuje predovšetkým energetickú dráhu troch žiaričov, ústrednú, sleziny, žalúdka, pečene, žlčníka, močového mechúra, spojovaciu dráhu a celý rad rôznych spojníc, bočných vetiev, šľachosvalových dráh vrátane dráhy počatia a riadiacej. Nepriamo cez energetické dráhy a priamo cez výživu buniek ovplyvňuje prakticky všetky dôležité centrá nášho tela.

Fytominerál obsahuje silne koncentrovaný koloidný roztok viac ako 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy prvkov v prírodnej forme. Je vyrobený z rastlín, ktoré rástli na našej zemi pred 100 miliónmi rokov. Jedna fľaštička koncentrátu koloidných minerálov dokáže nahradiť desiatky rôznych balení s minerálmi, ktoré dostaneme bežne kúpiť na našom trhu. Koloidných minerálov potrebujeme menej a telo si môže vybrať, ktoré potrebuje.

Tento prípravok zaisťuje vyváženú minerálnu výživu pre ľudský organizmus zvyšuje využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka, pomáha regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrá dôležitú úlohu pri syntéze DNA, pôsobí ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom. Koloidné minerály pôsobia v ľudskom organizme detoxikačne.

Aké sú rozdiely medzi koloidnými minerálmi z rastlín a ostatnými formami minerálov:

Rastliny obsahujú prvky v prírodnej forme. Tieto minerály sú najlepšie prijateľné pre bunky človeka, živočíchov a rastlín. Ich využiteľnosť je až 98 %. Len pre zaujímavosť: klasická forma minerálov, aká sa vyskytuje na trhu napríklad v podobe mletého dolomitu, obsahujúca magnézium a kalcium, je využiteľná len na 4 – 5 %. Dokonalejšie minerálne prípravky s chelátovými väzbami majú využiteľnosť asi 45 %. Z toho vyplýva, že minerály z rastlín sú najlepšie využiteľné. Celý rad prvkov Fytominerálu pôsobí ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom. Teraz poznáte pravdu a môžete sa rozhodnúť, akú formu minerálov si zvolíte.

Čo je to koloidná forma:

Mikroorganizmy v pôde premieňajú anorganické častice minerálov do formy použiteľnej pre rastliny. Rastliny absorbujú tieto minerály svojím koreňovým systémom a procesom fotosyntézy ich menia na organickú koloidnú formu. Rastlinou získavaný koloidný minerál tvoria ultramalé častice s priemerom 0,0001 mikrónu. Majú teda veľkosť 1/600 červenej krvnej bunky. Koloidné minerálne komplexy obsiahnuté v rastlinách pomáhajú telu udržať perfektnú bioelektrickú rovnováhu. Tá tvorí základ pre dobré zdravie a dlhý život. Spomínané mikroskopické koloidné komplexy telo ľahko využíva. Koloidné minerály tiež zvyšujú využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka. Práve pre svoju vysokú využiteľnosť stačí, aby boli tieto koloidné formy minerálov obsiahnuté v prípravku v malých množstvách.

Enzýmy sa v tele produkujú výlučne za prítomnosti koloidných stopových minerálov. Koloidné minerály a stopové prvky sú buď základnou časťou každého enzýmu, alebo na seba navzájom pôsobia. Koloidné minerály takisto napomáhajú regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrajú dôležitú úlohu pri syntéze DNA.

Zaujímavou a dôležitou vlastnosťou koloidných minerálov z rastlín je ich vytesňovacia (nahradzovacia) funkcia. Napríklad koloidný nikel – Ni, báryum - Ba, hliník – Al, stroncium – Sr a ďalšie prvky Mendelejevovej sústavy v koloidnej forme dokážu vytesniť (vylúčiť) z tela odpadovú (toxickú) formu toho istého prvku. Znamená to, že koloidné minerály pôsobia v ľudskom organizme detoxikačne. Dr. Joel D. Walach, D.V.M., N.D., M.S. bol za svoju prácu “Úžasné vlastnosti koloidných minerálov" v roku 1991 nominovaný na Nobelovu cenu. Známy nemecký biofyzik Dr. Poppa dokázal, že prehistorické rastlinné deriváty koloidných minerálov sú absolútne netoxické a zvyšujú energetický výkon buniek. Bakteriológ Dr. Frederick S. Macy demonštroval netoxickosť koloidných prvkov na sebe: pri ukážke vypil bez akýchkoľvek následkov ich roztoky, ktoré sú za normálneho (nekoloidného) stavu toxické. V tejto forme sú dokonca aj prospešné.


Zaujímavé poznatky o koloidných mineráloch:

Hliník: má pozitívny vplyv pri Alzheimerovej chorobe. Naopak, existuje podozrenie, že jeho metalická forma spôsobuje starnutie mozgu.

Arzén: je nevyhnutný pre vývoj a rast novorodencov. V metalickej podobe ide o jed.

Vápnik: je dôležitý pre stavbu silných kostí a svalov. Odstraňuje svalové kŕče. Pomáha regulovať činnosť srdca a prenos nervových impulzov.

Horčík: je životne dôležitý pre činnosť enzýmov, udržiavanie elektrického potenciálu medzi nervami a svalovými membránami. Vyrovnáva pH a pomáha asimilácii vápnika a draslíka. Je kľúčovým minerálom pre činnosť srdca a karbohydrátový a minerálový metabolizmus.

Chróm a vanád: ich nedostatok sa prejaví ako neuhasiteľná chuť na sladké, pretože máte nízky obsah cukru v krvi. Ak trvá tento stav dlho, môže sa neskôr zmeniť na cukrovku. Chróm je nevyhnutný pri využití krvného cukru (glukózy) na tvorbu energie.

Vanád: je základným materiálom ovplyvňujúcim tukový metabolizmus. Významne sa podieľa na ochrane tela pred ochoreniami srdca a rakovinou. Pomáha prestavať pankreatické tkanivá poškodené nedostatkom chrómu a vanádu.

Meď: nedostatok spôsobuje zníženú elasticitu pokožky a tkanív, vrásky, šedivenie, anémiu, degeneráciu nervov, kostrové, reprodukčné a ďalšie defekty, zoslabenie ciev, kŕčové žily. Vplyv na elasticitu tkanív sa už niekoľkonásobne laboratórne dokázal.

Cín: nedostatok sa prejavuje zhoršením sluchu a u mužov padaním vlasov (pokiaľ nejde o genetickú záležitosť). Je dôležitý pre mnoho bioelektrických funkcií, rast vlasov, zlepšuje činnosť imunitného systému a reflexy.

Bór: nedostatkom bóru stratí vaše telo schopnosť udržať vápnik v kostiach a tie sa začnú odvápňovať. Pomáha udržiavať správnu hladinu estrogénu u žien a testosterónu u mužov. Je nepostrádateľným prvkom v čase menopauzy.

Zinok: prvou známkou nedostatku zinku je strata chuti a čuchu.

Kremík: zlepšuje väzivo, kožu, vlasy, nechty, pomáha pri hojení rán a zaisťuje pružnosť tkanív.

Chlór: koloidne viazaný je zodpovedný za napätie tkanív, podporuje pečeň v detoxikácii.

Fosfor: dodáva silu a energiu, je dôležitou súčasťou kostí.

Železo: je potrebné pre tvorbu červeného krvného farbiva – hemoglobínu. Zúčastňuje sa na prenose kyslíka z pľúc do celého tela. Koloidné železo nie je jedovaté a pomôže nám zbaviť sa nebezpečnej odpadovej formy.

Selén: je dôležitou posilou imunitného systému. Spolu so zinkom chráni telo pred rakovinou.


Užívaním nevhodnej formy minerálov dochádza k ukladaniu odpadových prvkov v tele, čoho následkom sú rôzne poškodenia životne dôležitých funkcií a predčasné starnutie.

Naopak, koloidnou formou prvkov z Fytominerálu a pomocou bioinformácií sa telo začne zbavovať nepotrebných úložísk a naštartuje sa jeho hĺbková regenerácia.

Zloženie: mg/ l (ppm)

Horčík 2000
Hliník 870
Draslík 600
Vápnik 300
Železo 300
Síra 300
Sodík 300
Kremík 10
Chlór 60
Fosfor 30
Mangán 20
Lítium 5
Prazeodým <10
Neodým <10
Zinok 6
Telúr <5
Wolfrám <5
Tórium <5
Cér <5
Stroncium 4
Meď 4
Rubídium 4
Nikel 2
Gálium 1
Molybdén 1
Hafnium 1
Európium 1
Terbium 1
Kobalt 1
Niób 1
Irídium 1
Dysprózium 1
Skandium 1
Zirkónium 1
Samárium 1
Erbium 1
Chróm 0,8
Bór 0,8
Bizmut 0,5
Paládium 0,5
Ródium 0,5
Lantán 0,5
Germánium 0,5
Vanád 0,5
Cézium 0,05
Platina 0,5
Ruténium 0,5
Gadolínium 0,5
Tálium 0,05
Indium 0,5
Báryum 0,02
Osmium 0,5
Rénium 0,5
Holmium 0,5
Yterbium 0,5
Antimón 0,3
Zlato 0,3
Selén 0,2
Ytrium 0,1
Striebro 0,1
Lutécium 0,1
Berýlium 0,1
Titan 0,1
Fytominerál je 100% prírodný produkt a jednotlivé obsahy prvkov môžu kolísať.

Koloidné minerály a cukrovka:

Cukrovka je veľmi rozšírené ochorenie, s ktorým je spojené množstvo ďalších komplikácií.

Fytominerál obsahuje v prírodnej forme prvky potrebné pre diabetikov, ako napríklad vanád, chróm, mangán, zinok. Spolu s bioinformáciami urýchľujú regeneráciu pankreasu. Pri cukrovke začnite užívať Fytominerál, k tomu pite čaj z koreňa púpavy alebo čučoriedkových listov.

Podľa výskumov Vancouverskej univerzity v Britskej Kolumbii je vanád sám osebe schopný nahradiť postupne v priebehu 4 – 6 mesiacov potrebu užívania inzulínu. Preto je dobré užívať Fytominerál, kde je vanád obsiahnutý spolu s ďalšími potrebnými minerálmi.

Ďalšie použitie Fytominerálu: šport, kozmetika, rastliny, zvieratá.

Fytominerál nám poslúži ako koncentrát na prípravu vynikajúcej minerálnej vody. Získate nápoj s prírodnou formou minerálov, aký v obchode určite nedostanete. Stačí dať 15 kvapiek do pol litra kvalitnej vody.
Po fyzickej záťaži a tréningu si každý športovec môže pripraviť iontový nápoj. Do pohára vody primiešajte 15 kvapiek: zlepší sa regenerácia, rast svalov a využitie vitamínov.
Fytominerál môžete použiť ako ideálny prípravok na výživu rastlín. Do jedného litra pridajte 4 kvapky koncentrátu a máte výživu pre rastliny.
Regenerácia vlasov – do pol litra vody nakvapkajte 15 kvapiek a po umytí prevlhčite touto minerálnou vodou vaše vlasy a vlasovú pokožku.
Regenerácia nechtov – po každom odlakovaní alebo pri lámavosti a zlej kvalite nechtov aplikujte koncentrovaný roztok koloidných minerálov na každý necht. Oživíte tak ich vzhľad a štruktúru.
Regenerácia pleti – pridajte 15 kvapiek do pol litra vody a získate minerálnu vodu na unavenú pleť. Pokiaľ neznášate na pokožke nič okrem čistej vody, môžete týmto spôsobom zvonka pôsobiť na rôzne druhy vyrážok a ekzémov. Postihnuté miesta potierajte 3x denne. Vodu si pripravujte vždy čerstvú. Pokiaľ si Fytominerál pridáte do rôznych krémov a masiek, rozhodne tým nič nepokazíte, iba vylepšíte.
Výživa pre vašich domácich miláčikov (psíkov, mačky, vtáčatá, ...) – do 100 ml vody pridajte 2 kvapky Fytominerálu.
Fytominerál môžete použiť ako dokonalú minerálnu výživu pri rôznych ochoreniach. Môžete ho užívať spolu s ďalšími prípravkami napríklad aj pri vírusových infekciách, nedostatku životnej energie, zníženej imunite, stresoch, únave, cukrovke a rôznych poruchách pankreasu, pečene, čriev a obličiek, kŕčových žilách, pri oslabení zraku, ekzémoch a rôznych vyrážkach, na regeneráciu a oživenie celého tela, kostí, zubov, vlasov, nechtov. Odporúčame ho aj pri všetkých orgánových poruchách, osteoporóze a pre vyšší obsah horčíka tiež pri poruchách centrálneho nervového systému, na výživu svalov, pri zlej krvotvorbe, onkologických ochoreniach, na aktiváciu hormonálneho systému, regeneráciu buniek, lepšiu funkciu mozgu, na využitie vitamínov a detoxikáciu. Ako antioxidant pôsobí proti voľným radikálom a predčasnému starnutiu. Fytominerál užívame pre zdravý a dlhý život.


Regeneračný postup a dávkovanie:

Obsah: 110 ml, t. j. približne 30 denných dávok.

Pred použitím pretrepať.

Deti 3 – 12 rokov: 2 ml denne = približne 20 kvapiek 2x denne.

Od 12 rokov a dospelí: 4 ml denne = približne asi 26 kvapiek 3x denne.

Neodporúča sa deťom do troch rokov.

Dennú dávku koloidných minerálov zamiešajte v pohári vody a podľa možnosti vypite po jedle.

Po troch týždňoch užívania nasleduje týždňová prestávka.

Doba použiteľnosti: bez obmedzenia, prípadný sediment nie je prekážkou.

Pri prechodnom zhoršení znížte dávkovanie na minimum a dávkujte po kvapkách aj v dlhších intervaloch ako jeden deň. Po zlepšení opäť zvýšime dávkovanie.

Neprestávame užívať, pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky skorších ochorení.

Tento jav je len pozitívnou regeneračnou reakciou.

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote mimo dosahu detí.

Produkt nenahrádza pestrú stravu.

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 166
EAN 8594069933048

Podobné produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency