Balíček "Pre ľahké učenie, stimuláciu mozgu a vyššie výkony"

Balíček "Pre ľahké učenie, stimuláciu mozgu a vyššie výkony"

NOVINKA

Ovplyvňujú správnu hladinu cholesterolu, zdravé srdce, pomáhajú proti starnutiu mozgu , priaznivo pôsobia na kvalitu mozgových prenášačov. Zlepšujú pamäť. Výborné na zvýšenie svalovej výkonnosti pre športovcov. Odstraňujú únavu, zlepšujú náladu až do euforického stavu. Stimulujú chuť do jedla.

72,72 € s DPH

76,55 € s DPH Zľava 3,83 €

DUOLIFE VITA C

vita c milara

DuoLife Vita C je riešením pre tých, ktorí hľadajú neomylný spôsob, ako zlepšiť svoju náladu a doplniť vitamíny a minerály, to znamená, aby si užili svoj život, plný energie. Kompletný vitamín C, bez konzervantov, vo fľaši, v bio kvalite,konzervovaný paskalizáciou - pod vysokým tlakom. Posilňuje imunitný systém. Pomáha udržiavať cievy a kapiláry v dobrom stave. Pomáha organizmu rýchlejšie sa vysporiadať s nachladnutím, chráni pred vírusmi a baktériami. Chráni telo pred ťažkými kovmi. Veľmi silný antioxidant. Odstraňuje únavu a prispieva k vyššej výkonnosti. Zlepšuje chuť do jedla. Predchádza tvorbe podliatin, krvácaniu z ďasien. Stimuluje tvorbu bielych krviniek.

Zloženie: Malphigia glabra, Rosa cnina, Camu camu

Obsah: 750 ml

 

KOROLEN

korolen milaraMá vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Môže sa užívať nielen preventívne pri nedostatku energie a celkovom opotrebovaní organizmu, ale aj pri riešení akútnych alebo chronických chorôb súvisiacich predovšetkým so srdcom, cievnou a nervovou sústavou. Zlepšuje okysličenie a funkcie mozgu. Vzhľadom na pozitívne pôsobenie na slezinu a kostnú dreň zlepšuje kvalitu krvi a podporuje tvorbu krvných buniek. Celkovo zlepšuje obrany schopnosť, a to pôsobením na slezinu a nervový a hormonálny systém. Korolen priaznivo pomáha na všetky psychické ťažkosti, ktoré sprevádza nedostatok energie, alebo na problémy spôsobené zanesením organizmu škodlivými látkami (toxíny, jedy, plesne, splodiny metabolizmu a pod.). Priaznivo ovplyvňuje regeneračné procesy pri nádorových ochoreniach.

Zloženie: Ginkgo dvojlaločné,Lapacho, Ľubovník bodkovaný, Pagaštan konský, Ježibaba, guľatohlavá, Vachta trojlistá, Krvavec lekársky, Levanduľa lekárska, Lucerna siata, Brusnica pravá, Dub letný, Rasca lúčna, Kôpor voňavý,

Obsah: 30 ml

 

GVARANAL LECITÍN

gvaranal milara

Tento tmavo hnedý sirup obsahuje výťažok s guaraninom - prírodným kofeínom. Táto látka veľmi priaznovo ovplyvňuje organizmus a psychiku v záťažových, stresových situáciach. Rozjasňuje náladu bez vyvolania euforických stavov. Guarana je známa aj na zlepšenie pamäte. Výborná na zvýšenie svalovej výkonnosti pre športovcov. Prispieva k správnemu tukovému metabolizmu tým podporuje zdravú stratu hmotnosti.

Zloženie: guaranal (guaranové orechy), lecitín

Obsah: 300 ml

 

 

 

Q10 + žeňšen

q10 milaraŽeňšen napomáha pri premene cukrov, tukov a bielkovin na energiu a podporuje vykon a sústredenie. pri správnej funkcii pečene a žlčníka. Je nápomocný na normálne fungovanie telesného organizmu pri cukrovke. Výnimočný adaptogén, zvyšuje duševnú a fyzickú odolnosť voči škodlivým vplyvom prostredia a znovu nastoluje optimálnu rovnováhu životných funkcií. Chráni organizmus pred vyčerpaním, udržuje správnu funkciu orgánov a orgánových systémov, udržuje dobrú krvotvorbu, vyrovnáva ženskú a mužskú hormonálnu aktivitu.

Zloženie: koenzym Q10, žeňšen

Balenie: 60 tabliet

 

 

DuoLife vita C skladujte po otvorení v chladničke. Ostatné produkty skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

 

zľava milaraÚčinnou terapiou pre stimuláciu mozgu a zvýšenie výkonov je EEG biofeedback. Preto súčasťou balíčka je aj 10% zľavový kupón na uvedenú terapiu.


Pri kúpe celého balíčka ušetríte na tovare a aj na poštovnom. 

 

Užívanie : 

Korolen:  2x 5kv 

Q10 : 2x 1 tbl

Vita C : 25 ml  2x denne (skladovať v chladničke) 

Gvaranal : podľa potreby, lepšie neužívať pred spaním

 

 Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

3% zľava a kredity, ktoré môžete použiť na zľavu k ďalšiemu nákupu získate registraciou na tejto stránke . 

 

 

 

 

Ak sa chcete ZAREGISTROVAŤ a objednávať si výrobky z duolife sami, alebo sa stať PARTNEROM spoločnosti duolife registrujte sa tu 

 

K registrácii potrebujete toto ID

 

ID SK1466091

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • ProOptical DuoLife

  ProOptical je výživový doplnok, ktorý chráni a zlepšuje funkcie...

  NOVINKA

  54 € s DPH

 • Balíček "Posilnenie imunity"

  Všetky produkty v balíčku napomáhajú pri poruchách imunity,...

  NOVINKA

  76,68 € s DPH

  80,72 € s DPH Zľava 4,04 €

 • 100% vitamín C s výťažkom z hroznových jadier

  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C a výťažkom z hroznových...

  9,90 € s DPH

  13,90 € s DPH Zľava 4 €

 • Natural Vitamín C DuoLife

  Kompletný vitamín C, bez konzervantov, vo fľaši,v bio...

  NOVINKA

  29 € s DPH

 • Drags Imunn Energy

  Tento výrobok má silné antibakteriálne, antimikrobiálne,...

  25,89 € s DPH

 • GVARANAL forte + vit. C

  Gvaranal forte + Vit. C prispieva k optimalizácii duševnej a...

  21,55 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info