Vitamarin Energy

Vitamarin Energy

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom rady nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Vitamarin je vhodný k posilneniu imunitného systému pre pacientov s koronárnymi problémami (srdce, cievy, mozog)pre ľudí trpiacich alergiami na problémy s vysokým cholesterolom. Prípravok podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak.

16,90 € s DPH

Výrobca: ENERGY

Vitamarin

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja
Vitamarin je bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus.

Použitie:
Vyvážený pomer účinných látok prípravku Vitamarin má blahodárny vplyv na zdravotný stav ľudí sa srdcovými ťažkosťami a vysokým krvným tlakom . Odporúča sa najmä pri zvýšenej hladine krvných tukov , zúžení koronárnych (srdcových) ciev , pri riziku trombóz a pri mozgových príhodách. Je vhodné podávať ho ako doplnok pri reumatoidnej artritíde , odvápňovaní kostí, ekzéme a Raynaudovej chorobe . Svoje uplatnenie má aj pri strate hmotnosti , astme a chronickom únavovom syndróme .

Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku pôsobia v harmónii s ostatnými účinnými zložkami. Svojimi jemnými energiami vyrovnávajú informačné pole organizmu.

Ďalšie pozitívne účinky Vitamarinu:

• posilňuje imunitný systém

• podporuje správnu činnosť sietnice ľudského oka a krycích tkanív

• podporuje správnu funkciu kostry a chrupu

• znižuje cholesterol

Rybí olej
Je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu primnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Podieľajú sa najmä na regulácii krvného tlaku, ovplyvňujú ochranný systém organizmu a pomáhajú pri premene tukov. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systému. Vitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak. Potreba týchto látok sa zvyšuje najmä v období rastu a dospievania, preto sa odporúča užívať vhodné doplnky, medzi ktoré patrí aj tento prípravok.

Bioinformácie
Bioinformácie sú frekvencie napodobňujúce riadiace frekvenciepodkôrových centier mozgu, ktoré regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa prerušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými podobnými výrobkami vykazujú práve prípravky Energy niekoľko násobne vyšší účinok.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsľa 1-3x denne

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Skeletin Energy

  Skeletin je bioinformačný prípravok s obsahom sépiovej kosti,...

  25,37 € s DPH

 • Vitaflorin Energy vitamíny

  Produkt z nazvom vitaflorin je plný vitamínov z prírody,  je...

  19,50 € s DPH

 • Ruticelit Energy

  Obsahuje výťažky látok, ktoré majú protizápalový a protinádorový...

  14,67 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info