Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Vitamarin Energy

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybieho oleja, ktorý je najdôležitejším prírodným zdrojom rady nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Vitamarin je vhodný k posilneniu imunitného systému pre pacientov s koronárnymi problémami (srdce, cievy, mozog) pre ľudí trpiacich alergiami na problémy s vysokým cholesterolom. Prípravok podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak.

Katalógové číslo 182
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 16,40 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Vitamarin

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja
Vitamarin je bioinformačný prípravok s obsahom unikátneho rybacieho oleja z morskej ryby Engraulis japonicus.

Použitie:
Vyvážený pomer účinných látok prípravku Vitamarin má blahodárny vplyv na zdravotný stav ľudí sa srdcovými ťažkosťami a vysokým krvným tlakom . Odporúča sa najmä pri zvýšenej hladine krvných tukov , zúžení koronárnych (srdcových) ciev , pri riziku trombóz a pri mozgových príhodách. Je vhodné podávať ho ako doplnok pri reumatoidnej artritíde , odvápňovaní kostí, ekzéme a Raynaudovej chorobe . Svoje uplatnenie má aj pri strate hmotnosti , astme a chronickom únavovom syndróme .

Bioinformácie obsiahnuté vo výrobku pôsobia v harmónii s ostatnými účinnými zložkami. Svojimi jemnými energiami vyrovnávajú informačné pole organizmu.

Ďalšie pozitívne účinky Vitamarinu:

• posilňuje imunitný systém

• podporuje správnu činnosť sietnice ľudského oka a krycích tkanív

• podporuje správnu funkciu kostry a chrupu

• znižuje cholesterol

Rybí olej


Je najdôležitejším prírodným zdrojom radu nenasýtených mastných kyselín a vitamínov A a D. Esenciálne mastné kyseliny hrajú významnú úlohu primnohých životne dôležitých pochodoch v ľudskom tele. Podieľajú sa najmä na regulácii krvného tlaku, ovplyvňujú ochranný systém organizmu a pomáhajú pri premene tukov. Vitamín D podporuje vstrebávanie vápnika a fosfátov z čreva a je nevyhnutný pre správnu funkciu nervového a svalového systému. Vitamín A posilňuje odolnosť organizmu, podporuje rast kostí, vlasov, kože a ďasien a pôsobí priaznivo na zrak. Potreba týchto látok sa zvyšuje najmä v období rastu a dospievania, preto sa odporúča užívať vhodné doplnky, medzi ktoré patrí aj tento prípravok.

Bioinformácie


Bioinformácie sú frekvencie napodobňujúce riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu, ktoré regulujú vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa prerušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces. Prítomnosť bioinformácií v produktoch Energy je významná - v porovnaní s inými podobnými výrobkami vykazujú práve prípravky Energy niekoľko násobne vyšší účinok.

 

Balenie: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1-3x denne

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov.

Nenahrádza pestrú stravu.

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 182
EAN 8594069933178

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency