Kompletný natural vitamín C

Kompletný natural vitamín C

NOVINKA

Kompletný vitamín C, bez konzervantov, vo fľaši,v bio kvalite,konzervovaný paskalizáciou - pod vysokým tlakom. Posilňuje imunitný systém. Pomáha udržiavať cievy a kapiláry v dobrom stave. Pomáha organizmu rýchlejšie sa vysporiadať s nachladnutím, chráni pred vírusmi a baktériami. Chráni telo pred ťažkými kovmi. Veľmi silný antioxidant. Odstraňuje únavu a prispieva k vyššej výkonnosti. Zlepšuje chuť do jedla. Predchádza tvorbe podliatin, krvácaniu z ďasien. Stimuluje tvorbu bielych krviniek.100% prírodný

24,50 € s DPH

Výrobca: duolife

DUOLIFE VITA C


DuoLife Vita C je riešením pre tých, ktorí hľadajú neomylný spôsob, ako zlepšiť svoju náladu a doplniť  vitamíny a minerály, to znamená, aby si užili svoj život, plný energie.
DuoLife Vita C je jediný plne prirodzený produkt, ktorý obsahuje ako kyselinu L-askorbovú, tak aj vitamín C, ktorý vďaka svojej výnimočnej forme umožňuje uspokojiť 100% potrebu   vitamínu C v tele. Väčšina doplnkov vitamínu C obsahuje len kyselinu askorbovu ale nie vitamín C. Odporúčame vám  od firmy duolife  naturálny a kompletný vitamin C. Množstvo živín minerálov a vitamínov nie je telo schopné vstrebať bez vitamínu C. Céčko je základný vitamín pre ostatné látky. Dostatok vitamínu C umožňuje udržať optimálny stav vášho tela a výrazne posilňuje imunitný systém.

 Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia, energie a pohody - len pod podmienkou, že nie je umelo modifikovaný, udržiavanie kyseliny L-askorbovej neporušené.


Malphigia glabra

 je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C. Jedno ovocie obsahuje toľko prírodných a L-askorbových kyselín ako kilogram citrónov. Považuje sa za silný antioxidant, ktorý nielen zmäkčuje pokožku a zmierňuje ju, ale aj zabraňuje jej starnutiu.


Rosa canina

obsahuje 30-40 krát viac vitamínu C ako iné, obľúbené citrusové plody. Ovocie rosa canina je nepostrádateľným zdrojom ľahko dostupných vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov, a preto má posilňujúce účinky na celé telo.


Camu camu

 je skutočným bohatstvom prírodných vitamínov. Minimálne obsahujú 2500 mg prírodného vitamínu C na 100 g, čo predstavuje takmer 2% jeho hmotnosti. Navyše je bohatý na antioxidanty a kyselinu askorbovú, čo zlepšuje náš imunitný systém.


Obsahuje inovatívnu zmes biologicky aktívnych a prírodných zložiek a bez konzervačných látok alebo stabilizátorov chuti DuoLife Vita C zaručuje najvyššiu kvalitu.

 

Objem: 

750 ml v sklenej fľaši konzervovaný paskalizáciou

 

Dávkovanie:

deti - 20 ml po 2 dávkach po 15 minútach pred jedlom

dospelí - od 25-100 ml počas dňa po 2-3 dávkach 15 minút pred jedlom

 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote pred otvorením, po otvorení v chladnejšom prostredí ( chladnička), mimo priameho slnečného žiarenia a dosahu detí.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • 100% vitamín C s výťažkom z hroznových jadier

  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C a výťažkom z hroznových...

  9,90 € s DPH

  13,90 € s DPH Zľava 4 €

 • Natural kolagen

  Kolagen od duolife v bio kvalite obohatený antioxidantom. Výborne...

  NOVINKA

  32,50 € s DPH

 • Chlorofyl tekuty

  Chlorofyl - zelený jačmeň, chlorela + bylinky vo vysokej kvalite...

  NOVINKA

  24,50 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info