Kompletný natural vitamín C

Kompletný natural vitamín C

NOVINKA

Kompletný vitamín C, bez konzervantov, vo fľaši,v bio kvalite,konzervovaný paskalizáciou - pod vysokým tlakom

24,50 € s DPH

Výrobca: duolife

100% prírodný, kompletný vitamín C (kyselina L-askorbová).
DuoLife Vita C je riešením pre tých, ktorí hľadajú neomylný spôsob, ako zlepšiť svoju náladu a doplniť  vitamíny a minerály, to znamená, aby si užili svoj život, plný energie!
DuoLife Vita C je jediný plne prirodzený produkt, ktorý obsahuje ako kyselinu L-askorbovú, tak aj vitamín C, ktorý vďaka svojej výnimočnej forme umožňuje uspokojiť 100% potrebu   vitamínu C v tele. Väčšina doplnkov vitaminu C obsahuje len kyselinu askorbovu ale nie vitamín C. Tu je od firmy duolife poskytnuty naturálny a koml´pletný vitamin C. Množstvo živín minerálov a vitamínov nie je telo schopné vstrebať bez vitamínu C. Cečko je záladný vitamín pre ostatné látky. Dostatok vitamínu c umožňuje udržať optimálny stav vašeho tela a výrazne posilňuje imunitný systém.

 

Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia, energie a pohody - len pod podmienkou, že nie je umelo modifikovaný, udržiavanie kyseliny L-askorbovej neporušené.


Malphigia glabra

 

je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C. Jedno ovocie obsahuje toľko prírodných a L-askorbových kyselín ako kilogram citrónov. Považuje sa za silný antioxidant, ktorý nielen zmäkčuje pokožku a zmierňuje ju, ale aj zabraňuje jej starnutiu.


Rosa canina

 

obsahuje 30-40 krát viac vitamínu C ako iné, obľúbené citrusové plody. Ovocie rosa canina je nepostrádateľným zdrojom ľahko dostupných vitamínov, organických kyselín, minerálnych solí a antioxidantov, a preto má posilňujúce účinky na celé telo.


Camu camu

 

je skutočným bohatstvom prírodných vitamínov. Minimálne obsahujú 2500 mg prírodného vitamínu C na 100 g, čo predstavuje takmer 2% jeho hmotnosti! Navyše je bohatý na antioxidanty a kyselinu askorbovú, čo zlepšuje náš imunitný systém.


Obsahuje inovatívnu zmes biologicky aktívnych a prírodných zložiek a bez konzervačných látok alebo stabilizátorov chuti DuoLife Vita C zaručuje najvyššiu kvalitu.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • 100% vitamín C s výťažkom z hroznových jadier

  Výživový doplnok s obsahom vitamínu C a výťažkom z hroznových...

  10,20 € s DPH

 • Natural kolagen

  Kolagen od duolife v bio kvalite obohatený antioxidantom. Výborne...

  NOVINKA

  32,50 € s DPH

 • Chlorofyl tekuty

  Chlorofyl - zelený jačmeň, chlorela + bylinky vo vysokej kvalite...

  NOVINKA

  24,50 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info