Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

ProStik DuoLife

Zlepšuje pohybový aparátu, regeneruje pri zlomeninách a iných zraneniach. Pomáha pri zrastaní šliach a väzív, stimuluje organizmus k syntéze kolagénu. Posilňuje schopnosť regenerácie chrupavkovitých a kĺbových tkanív a zároveň ich omladzuje. pôsobí proti osteoporóze, bolesti, podporuje liečbu zle sa hojacich rán. Spomaluje proces stárnutia a zároveň posilňuje pečeň. Pomáha produkovať elastin a myelin. Podporuje liečbu Alzheimerovej choroby a roztrúsenej sklerózy.

Katalógové číslo 773
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 36,60 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

PROSTIK  DUOLIFE

 /výživový doplnok je aj súčasťou balíčka " Na kĺby, kosti"/

Podporuje zle hojace sa rany. Spomaľuje proces starnutia. Posilňuje pečeň.  Zlepšuje stav pohybového aparátu. Je účinný pri regenerácii zlomenín, zrastaní šliach a väzív. Stimuluje organizmus k syntéze kolagénu. Stimuluje schopnosť regenerácie chrupaviek. Podporuje liečbu Alzheimerovej choroby a roztrúsenej sklerózy. Taktiež je vďaka nervovým gliovým bunkám určený na podporu liečby autizmu. Ochraňuje šľachy, kĺby pri nadmernej zaťaži, nadváhe. 

Zloženie :

mumio (shilajit), vŕbová kôra, korene harpagofytu ležatého, pupočník ázijský, angelika lekárska, hydrolizovaný kolagén z morských rýb, antioxidanty

Balenie: 

60 kapsúl

Dávkovanie:

1-2 kapsule denne

Nevhodný  pre deti a tehotné ženy.

Nenahrádza pestrú stravu.

 

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote na suchom mieste, mimo dosahu detí

Výrobca duolife
Katalógové číslo 773
EAN 5904213000176

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency