Balíček "Na kĺby, kosti"

Balíček "Na kĺby, kosti"

NOVINKA

Produkty v balíčku zlepšujú pohybový aparátu, regeneruje pri zlomeninách a iných zraneniach. Pomáhajú pri zrastaní šliach a väzív, stimulujú organizmus k syntéze kolagénu. Posilňujú schopnosť regenerácie chrupavkovitých a kĺbových tkanív a zároveň ich omladzujú. Pôsobí proti osteoporóze, bolesti, podporujú liečbu zle sa hojacich rán. Produkty sú určené, tak ako pre ľudí s problémom pohybového aparátu tak aj pre ľudí zdravých a starších.

98,61 € s DPH

103,80 € s DPH Zľava 5,19 €

DUOLIFE KOLAGÉN

kolagen milara

 

DuoLife Kolagén obohatený antioxidantom pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. Chráni ju pred predčasným starnutím a pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty. Pomáha pokožke udržať si mladý vzhľad, čím vytvára efekt prirodzeného liftingu.

Prírodný kolagén zaručuje optimálnu funkciu chrupavky a kostí. Vyživuje všetky vnútorné orgány a tým ich správnu činnosť. Taktiež napomáha srdcovo - cievnemu systému.

Zloženie kolagénu: mango, morský kolagén, kolagénové vlákna, glukozamín sulfát, chondrotín, acerola, praslička, žihľava, bambusové výhonky, kyselina hyalurónová

Obsah: 750 ml

 

 

ProStik

prostik milara

 

Podporuje zle hojace sa rany. Spomaľuje proces starnutia. Posilňuje pečeň. Zlepšuje stav pohybového aparátu. Je účinný pri regenerácii zlomenín, zrastaní šliach a väzív. Stimuluje organizmus k syntéze kolagénu. Stimuluje schopnosť regenerácie chrupaviek. Podporuje liečbu Alzheimerovej choroby a roztrúsenej sklerózy. Taktiež je vďaka nervovým gliovým bunkám určený na podporu liečby autizmu. Ochraňuje šľachy, kĺby pri nadmernej zaťaži, nadváhe.

Zloženie : mumio (shilajit), vŕbová kôra, korene harpagofytu ležatého, pupočník ázijský, angelika lekárska, hydrolizovaný kolagén z morských rýb, antioxidanty

Balenie: 60 kapsúl

 

 

SKELETIN

 

skeletin milaraJeho účinky sa uplatnia najmä pri kĺbových ochoreniach (artróza, artritída, reumatizmus a dna). Zmierňuje bolesti v kĺboch, pretože ochraňuje kĺbové chrupavky a podporuje ich regeneráciu. Účinne pôsobí proti kĺbovým zápalom. Skeletin podporuje aj rast kostí a ich dostatočnú mineralizáciu, čím priaznivo ovplyvňuje budovanie kostnej hmoty v rastovom období a spomaľuje jej ubúdanie v neskoršom veku (najmä po menopauze). Preventívne pôsobí proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. Účinky Skeletinu sa prejavia aj na zlepšení kvality vlasov, nechtov a elasticity pokožky. Nezanedbateľné je aj pôsobenie Skeletinu proti vzniku zubného kazu.

Zloženie: sépiová kosť, kolagén, rybací olej šípkový extrakt, žihľava dvojdomá, mangán

Balenie: 135 kapsúl

 

ARNIKOVÉ HORSKÉ MAZANIE S KOSODREVINOU

 

arnikové mazanie milaraV prípravku sa nachádza veľmi koncentrovaný extrakt z kvetov horskej arniky (prha chlumná), ktorá vykazuje okamžitý, značne chladivý účinok (spolu s obsahom gafru, mentolu a silíc horskej borovice (kosodreviny), na namáhané svaly, na svalovú únavu po práci a športe, šľachy a kĺby a k prekrveniu pokožky. Vďaka značne vysokému obsahu arnikového extraktu má súčasne regeneračné schopnosti na žily dolných končatín. Hneď po nastriekaní na svaly je cítiť úľavu od bolesti. Prípravok je veľmi vhodné použiť aj na ošetrenie po poštipnutí hmyzom, pôsobí ako prírodný repelent. Je výborným pomocníkom na cestách, kde určite oceníte jeho osviežujúce vlastnosti po celodennej túre k rýchlemu obnoveniu sviežosti. Odstraňuje tiež zápach nôh.

Zloženie: Alcohol Denat (menthol), Arnica Montana Extract, Aqua, Camphor, Pinus Pumilio Oil,                     Menthol, Formic acid, Geraniol

                        Balenie: 100 ml s rozprašovačom

 

 

MSM - zdravé kĺby

msm milara

Napomáha zosilneniu nechtov a vlasov, tvorbe zdravej kože, chrupavky, pojivových tkanív, odbúraniu zápalu, užitie pri ochoreniach kĺbov, osteoartróze, revmatoidnej artritíde, tlumeniu bolestivosti a opuchov.

Zloženie: Harpagofyt ležatý (Diaboľský pazúr), MSM a želatinu.

Balenie: 60 tabliet

 

 

 

 

Všetky produkty skladujte okrem Duolife kolagénu,  skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

DuoLife Kolagén je vhodné po otvorení skladovať v chladničke.

 

zľava milara

 Účinnou terapiou pre zdravé kĺby a kosti je hirudoterapia a   terapia biorezonanciou. Preto súčasťou balíčka je aj 10%   zľavový kupón na uvedené služby a terapie v Poradenstve Milara.

 

 Pri kúpe celého balíčka ušetríte na tovare a aj na poštovnom.

 

 

Uživanie : 

Kolagen : 25 ml 2x denne ( skladovať v chladničke) 

Skeletin : 2x 1 tbl

po využívaní pokračujte : 

MSM : 2x 1 tbl 

Prostik : 2x 1 tbl 

Arnikové horské mazanie aplikovať na bolestivé a stuhnuté miesta

 

Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

Ak sa chcete ZAREGISTROVAŤ a objednávať si výrobky sami, alebo sa stať PARTNEROM spoločnosti duolife registrujte sa tu milara.myduolife.com/register/initial.html

K registrácii potrebujete toto ID

ID SK1466091

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • ProStik

  Zlepšuje pohybový aparátu, regeneruje pri zlomeninách a iných...

  NOVINKA

  25,70 € s DPH

 • Natural kolagen

  Kolagen od duolife v bio kvalite obohatený antioxidantom. Výborne...

  NOVINKA

  33,70 € s DPH

 • Balíček "Krásne a zdravé vlasy, nechty"

  Produkty v balíčku stimulujú a podporujú rast vlasov, nechtov,...

  NOVINKA

  127,01 € s DPH

  133,70 € s DPH Zľava 6,69 €

 • Arnikové horské mazanie s kosodrevinou

  Je vhodný na použitie pri bolestiach kĺbov, svalov, po športe alebo...

  4,80 € s DPH

 • Balíček " Pre mužov"

  Produkty v balíčku zvyšujú mužskú potenciu, zvyšujú hladinu...

  NOVINKA

  106,94 € s DPH

  112,57 € s DPH Zľava 5,63 €

 • Balíček " Pre ženy"

  Produkty v balíčku priaznivo pôsobia na ženské choroby pomáhajú aj...

  NOVINKA

  113,97 € s DPH

  119,97 € s DPH Zľava 6 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info