Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Vitaflorin Energy vitamíny

Produkt z názvom vitaflorin je plný vitamínov z prírody, je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prítomnosť prírodných vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok. Vitamíny vo Vitaflorine - kyselina askorbová 60 mg 100A retinol 0,8 mg 80D kalciferol 10 µg 100E tokoferol 25 mg 250B1 thiamín 0,9 mg 30B2 riboflavín 0,95 mg 60B6 pyridoxín 2mg 100B12 kobalamín 2 µg 100B9 kyselina listová 0,2 mg 100B3 niacín 2 mg 13B5 kyselina pantothenová 8 mg 130H biotín 40 µg 100cholín 2 mg 0,4ODD = odporúčaná denná dávka.

Katalógové číslo 181
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 21,50 €
Pôvodná cena 22,00 €
Ušetríte 0,50 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

VITAFLORIN  je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prítomnosť prírodných vitamínov, minerálov a biologicky aktívnych látok. Harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu srdca, osrdcovníka, pľúc, tenkého a hrubého čreva, ďalej dráhu žalúdka, sleziny a pankreasu, močového mechúra, pečene, žlčníka a troch žiaričov.
 

Použitie:
Zásobuje telo optimálnym množstvom vitamínov v prírodnej forme, celkovo tonizuje, osviežuje organizmus a podporuje imunitný systém. Zvyšuje odolnosť proti stresu, vírusovým a bakteriálnym ochoreniam a vyrovnáva negatívne vplyvy spôsobené znečistením životného prostredia. Zlepšuje psychickú kondíciu, povzbudzuje náladu a výrazne predchádza únave a vyčerpaniu. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov spomaľuje starnutie organizmu. Podporuje trávenie, chráni sliznicu tráviaceho traktu a zaisťuje dobrý stav čriev. Ochraňuje srdce a cievy a preventívne pôsobí proti kardiovaskulárnym a ostatným civilizačným chorobám.
 

Ďalšie užívanie:
• Pri zlom stravovaní, zmene stravovacích návykov, pri diétach a vegánskej strave (absolútne vylúčenie živočíšnych bielkovín), pri averzii na rybie produkty
• Pri zaťažení čriev užívaním antibiotík, hormonálnej antikoncepcie, pri črevných ochoreniach
• Pri vyčerpávajúcom životnom štýle - stres, alkohol, fajčenie, káva
• Pri vysokej psychickej, fyzickej a športovej záťaži
• Na podporu správnej funkcie nervovej sústavy
• Na udržanie dobrého stavu pokožky a slizníc
• Pri žalúdočných a dvanástnikových vredoch
• Na podporu tvorby červených krvných buniek (pri chudokrvnosti)
• Na zlepšenie telesných a duševných funkcií v starobe a podporu hojenia v rekonvalescencii
• Na udržanie dobrého stavu kostí a zubov a ako prevencia osteoporózy
• Pri akútnej alebo chronickej infekcii (vírusy, baktérie, plesne)
 

Zloženie:
Rakytník rešetliakovitý (C, A, E, B, K, cholín)
Obsahuje veľké množstvo vitamínov, podporuje imunitu a spomaľuje proces starnutia. Zvyšuje odolnosť pri infekčných ochoreniach a urýchľuje proces hojenia. Zlepšuje stav spojivových tkanív a kože. Stimuluje trávenie a má ochranný vplyv na srdce a cievny systém. Preventívne pôsobí proti rakovine krčka maternice.


Aloe vera (A, C, B)
Prečisťuje organizmus, pôsobí protizápalovo a stimuluje imunitu. Má blahodarný vplyv na kožu, zlepšuje činnosť tráviacej sústavy a ochraňuje srdce a cievy. Preventívne pôsobí proti rakovine čriev.


Granátovník obyčajný (C, B, A)
Odstraňuje z tela voľné radikály a pôsobí protizápalovo. Znižuje kyslosť žalúdočného obsahu a podporuje trávenie. Preventívne pôsobí proti rakovine prostaty.


Včelia materská kašička (celé spektrum vitamínov)
Zlepšuje celkový zdravotný stav a odolnosť proti infekciám. Zlepšuje náladu a harmonizuje psychiku. Podporuje regeneráciu pečene a tvorbu červených krviniek. Podporuje hojenie, zlepšuje stav kože a všetkých spojivových tkanív.


Schizandra čínska (C, E)
Celkovo zlepšuje odolnosť organizmu pri infekcii, únave alebo strese (adaptogén). Podporuje činnosť nervovej sústavy a zlepšuje psychiku. Znižuje riziko civilizačných chorôb, má pozitívny vplyv na trávenie, ochraňuje srdce a cievy a pomáha pri ochorení dýchacích ciest.


Dulovec japonský (C, A, B)
Má protizápalové účinky, ochraňuje výstelku tráviacej trubice a pôsobí proti kŕčom.
Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace frekvencie podkôrových centier mozgu regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvoláva sa spätný regeneračný proces.

 


Vitamíny
v Biomultivitamínu
% DDD

C
kyselina askorbová
60 mg
100

A
retinol
0,8 mg
80

D
kalciferol
10 µg
100

E
tokoferol
25 mg
250

B1
tiamin
0,9 mg
30

B2
riboflavin
0,95 mg
60

B6
pyridoxin
2mg
100

B12
kobalamin
2 µg
100

B9
kyselina listová
0,2 mg
100

B3
niacin
2 mg
13

B5
kyselina pantothenová
8 mg
130

H
biotin
40 µg
100


cholin
2 mg
0,4

 

Balenie: 90 kapsúl

Dávkovanie: 1 kapsula  3x denne

Nenahrádza pestrú stravu.

NIe je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace deti a pre ľudí precitlivelých na včelie produkty.

 

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Výrobca ENERGY
Katalógové číslo 181
EAN 8594069933260

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency