Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Viva+

Viva+ je prírodný výživový doplnok určený na zmiernenie stresu, zvýšenie pocitu pohody a zlepšenie nálady. Podporuje zdravý nervový systém a funkčnosť mozgu a tak prispieva k obmedzeniu vyčerpania a únavy. Obsah vitamínu C a horčík podporujú normálnu duševnú výkonnosť a blahodárne pôsobia na pokojný a hlbší spánok.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 38,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Viva+ prírodný výživový doplnok ktorý je určený na zmiernenie stresu, zlepšenie nálady a zvyšuje pocit pohody a uvoľnenosti.  Podporuje zdravý nervový systém a funkčnosť mozgu a tak prispieva k obmedzeniu vyčerpania a únavy. Obsah vitamínu C a horčík podporujú normálnu duševnú výkonnosť a pozitívne pôsobia na pokojný a hlbší spánok. Zastúpenie vitamínu C, jódu a horčíka prispieva k normálnej funkcii nervového systému. Vitamín C tiež podporuje normálnu kognitívnu funkciu.


- zmierňuje stres

- pomáha pri únave a pocitu ospalosti

- zlepšuje koncentráciu pri učení, myslenie a pamäť

- prispieva k normálnym psychologickým funkciám

- podporuje pozitívnu náladu

- pokojný a hlbší spánok

- prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému

Zloženie 

horčík, vitamín C z acerolového extraktu, výťažok zo šafránu, komplex vitamínu B z pohánkových klíčkov, jodid draselný, protihrudkové činidlá  (kyselina stearová výťažok z ryžových otrúb a ryžový koncentrát), objemové látky (predželatínovaný škrob z kukurice, beta-cyklodextrín z kasavy) 


Obsah : 60 tab.
Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency