Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino BalanceOil Tutti Frutti

BalanceOil Tutti Frutti je vhodný potravinový doplnok pre deti. Má príjemnú sviežu chuť a vďaka príchuti Tutti Frutti a vyváženosti Omega mastných kyselín je vhodný aj pre celú rodinu. Tento prevratný polyfenolový potravinový doplnok je zmes olejov, získaný z malých voľne žijúcich rýb extra panenského olivového oleja. Prispieva k normálnemu rastu a vývoju kostí u detí. Podporuje imunitný systém a prispieva k normálnemu vývoju mozgu.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 54,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

BalanceOil Tutti Frutti je vhodný potravinový doplnok pre deti. Má príjemnú sviežu chuť a vďaka príchuti Tutti Frutti a vyváženosti Omega mastných kyselín je vhodný aj pre celú rodinu. Tento prevratný polyfenolový potravinový doplnok je zmes olejov  získaný z malých voľne žijúcich rýb a extra panenského olivového oleja. Špecifická chuť uľahčuje podávanie aj tým najmenším a doplnenie Omega mastných kyselín a vitamínu D3 bude jednoduchšie. Potravinový dopnok BalanceOil Tutti Frutti podporuje normálny rast a vývoj u detí

Výhody produktu

- prispieva k normálnemu rastu a vývoju kostí

- prispieva k normálnemu vývoju mozgu

- podporuje imunitný systém

- udržuje optimálnu hladinu EPA, DHA a Omega-6:3 v tele

- podporuje normálny vývoj zraku


Zloženie:

Rybie oleje (z ančovičiek, makrel, sardiniek), extra panenský olivový olej, extrakt bohatý na tokoferoly (antioxidanty), aróma Tutti Frutti, vitamín D3 (cholekalciferol).


Odporúčaná denná dávka:

Deti od 2 – 10 rokov (alebo do 40 kg): 0,20 ml na kilogram telesnej hmotnosti. Napríklad: Dieťa s telesnou hmotnosťou 25 kg užíva 5 ml denne.

Deti od 11 rokov a dospelí: 0,15 ml na kilogram telesnej hmotnosti. Naríklad: Dospelí s telesnou hmotnosťou 80 kg užívajú 12 ml denne.


Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali nahrádzať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred použitím BalanceOil Tutti Frutti sa poraďte so svojím lekárom.


Skladovanie: 
Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte do 45 dní. Pri teplotách nižších ako 4 °C sa olej môže kvôli stuhnutiu olivového oleja zakaliť. Pri izbovej teplote sa olej vyčistí. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Obsah : 300ml
Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency