Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Zinzino BalanceOil+Vegan

Zinzino BalanceOil+Vegan je zmes olejov z morských rias a extra panenského olivového oleja. Vegetariánsky produkt, ktorý je vyrobený pre doplnenie potrebných Omega-3 mastných kyselín, kyselinu dokozahexaénovú ale aj kyselinu eikozapentaénovú. Morské riasy Schizochytrium sú bohaté na tieto mastné kyseliny a vitamín D3 a preto sú vhodnou náhradou za tradičný rybí olej. Omega-3 mastné kyseliny posilňujú mozgové funkcie a chránia pred srdcovo- cievnymi ochoreniami. Podporuje imunitný systém a stabilizuje hladinu cukru v krvi.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 102,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Zinzino BalanceOil+Vegan je vegetariánsky produkt, ktorý je vyrobený pre doplnenie potrebných Omega-3 mastných kyselín, kyselinu dokozahexaénovú ale aj kyselinu eikozapentaénovú. Je získaný z morských rias Schizochytrium, ktoré sú bohaté na tieto mastné kyseliny a vitamín D3 a preto sú vhodnou náhradou za tradičný rybí olej.

Zloženie - extra panenský olivový olej za studena lisovaný - olej z morských mikrorias Schizochytrium - antioxidanty (extrakt s vysokým obsahom tokoferolu) - vitamín D3 (cholekalciferol získaný z rastlinného extraktu)- rafinovaný olej - prírodná príchuť.

Obsah : 300ml

Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2023 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency