Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - metabolizmus, cholesterol

Katalógové číslo
Dostupnosť Vyprodáno
Cena s DPH 249,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

zabraňuje jeho hromadeniu v stenách ciev. Chráni obehový systém a žily, reguluje krvný tlak, zvyšuje srdcovú činnosť a podporuje srdcovo-cievny systém. Chráni srdce a cievy a u ľudí, ktorí už prekonali infarkt, znižuje riziko ďalšieho infarktu.

Noc a deň  - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

ProSelect - je účinný pri zlepšení funkcie pečene, posilňuje imunitu a imunologický systém. Zlepšuje náladu, pomáha predchádzať všetkým druhom infekcií a účinne pôsobí pri rôznych mutogénnych zmenách ako je rakovina alebo nádor. Z certifikovaných ekologických fariem bez GMO.

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

 ProDeacid DuoLife  - reguluje hladinu pH, čistí od toxínov a ťažkých kovov. Uľahčuje proces rozkladania tukov a reguluje hladinu lipidov. Má výborné účinky pri refluxe.

 RegenOil Liquid Gold 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti.  

Užívanie 

8:00 - 25ml DuoLife Deň pred jedlom

8:30 - 2 kapsule ProSelect a 20ml Chlorofyl DuoLife

10:00 - 2 kapsule ProDeacid

14:00 - 5ml RegenOil Liquid Gold a 2 kapsule ProCholterol

19:00 - 25ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks DuoLife Deň (750ml)

1ks ProSelect (60tab.)

1ks Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks ProDeacid (60tab.)

1ks RegenOil Liquid Gold (250ml)

1ks ProCholterol (60tab.)

1ks DuoLife Noc (750ml

Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. 


Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency