Vitajte na našej upravenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - metabolizmus, cholesterol

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 249,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Balíček DuoLife - metabolizmus, cholesterol - obsahuje presne určené  produkty, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladia s jeho biorytmom. Počas života sa nám v tele nahromadí príliš veľké množstvo cholesterolu, ktorý je označovaný za zlý (LDL). Veľmi často, sa spomínajú termíny, zlý a dobrý cholesterol. Zlý cholesterol (LDL) si spájame s rôznymi obmedzeniami v stravovaní. Jeho frakcie sa líšia zložením a funkciou od dobrého cholesterolu (HDL). LDL obsahuje lipoproteíny s nízkou hustotou a ich úlohou je prenášať cholesterol do periférnych tkanív. Tu sa usádza na stenách tepien a spôsobuje zdravotné problémy. Pri HDL, ktoré má vyššiu hustotu, sa cholesterol transportuje z tkanivových buniek do pečene. Tu môžu byť znovu použité alebo vylúčené. Cholesterol je potrebný pri tvorení bunkových membrán, taktiež sa podieľa na tvorbe hormónov a navyše je nevyhnutný na vytváranie a absorpciu vitamínu D. Nepomer cholesterolu zlého (LDL), k cholesterolu dobrému (HDL) spôsobuje kôrnatenie tepien, čo ohrozuje zdravie ale aj samotný život človeka. Práve preto aby bola hladina cholesterolu v krvi správne regulovaná, je navrhnutý balíček Metabolizmus, cholesterol

ProChorterol - Znižuje hladinu zlého cholesterolu a zabraňuje jeho hromadeniu v stenách ciev. Chráni obehový systém a žily, reguluje krvný tlak, zvyšuje srdcovú činnosť a podporuje srdcovo-cievny systém. Chráni srdce a cievy a u ľudí, ktorí už prekonali infarkt, znižuje riziko ďalšieho infarktu.

Noc a deň  - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

ProSelect - je účinný pri zlepšení funkcie pečene, posilňuje imunitu a imunologický systém. Zlepšuje náladu, pomáha predchádzať všetkým druhom infekcií a účinne pôsobí pri rôznych mutogénnych zmenách ako je rakovina alebo nádor. Z certifikovaných ekologických fariem bez GMO.

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

 ProDeacid DuoLife  - reguluje hladinu pH, čistí od toxínov a ťažkých kovov. Uľahčuje proces rozkladania tukov a reguluje hladinu lipidov. Má výborné účinky pri refluxe.

 RegenOil Liquid Gold 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti.  

Užívanie 

8:00 - 25ml DuoLife Deň pred jedlom

8:30 - 2 kapsule ProSelect a 20ml Chlorofyl DuoLife

10:00 - 2 kapsule ProDeacid

14:00 - 5ml RegenOil Liquid Gold a 2 kapsule ProCholterol

19:00 - 25ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks DuoLife Deň (750ml)

1ks ProSelect (60tab.)

1ks Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks ProDeacid (60tab.)

1ks RegenOil Liquid Gold (250ml)

1ks ProCholterol (60tab.)

1ks DuoLife Noc (750ml)Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON