Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček DuoLife - Očista

Balíček DuoLife - Očista, je spojenie prírodných produktov, ktoré pomáhajú pri procese detoxikácie. Je to proces, pri ktorom sa odstraňujú a vylučujú nepotrebné telu škodlivé látky. Balíček obsahuje produkty, ktoré umožňujú účinnú a efektívnu detoxikáciu organizmu. Doprajte svojmu telu tú najlepšiu starostlivosť a udržte svoj organizmus čistý, bez škodlivín a hlavne cíťte sa skvelo aj počas sychravých dní.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 307,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

Deň a noc - spojenie výťažkov z prírody  na celý deň. DuoLife Deň pomáha správnemu fungovaniu,  počas náročného dňa a dodáva telu základné živiny nevyhnutné pri správnom fungovaní. DuoLife Noc je vhodný pre ľudí, ktorý potrebujú kľudný a ničím nerušený spánok pri ktorom nadobudnú úplnú regeneráciu nových síl na ďalší deň.  100% prírodný, ideálny pri únave a tetánii. 

Chlorofyl DuoLife - napomáha vyrovnať hladinu pH v organizme a pôsobí proti rozmnožovaniu baktérii, vírusov a plesní.  V zložení zelený jačmeň, chlorela a bylinky vo vysokej kvalite je sila prírody. Chlorofyl DouLife je ako tekutá krv pre naše zdravie.

RegenOil Liquid Gold - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných a zlatý pomer nenasýtených  mastných kyselín omega na podporu srdcovo cievneho systému a činnosť mozgu. Podporuje imunitný systém a zamedzuje vzniku trombóz a cievnych príhod.  Podporuje správne zrážanie krvi a zdravé kosti.

ProDeacid -  reguluje hladinu pH, čistí od toxínov a ťažkých kovov. Uľahčuje proces rozkladania tukov a reguluje hladinu lipidov.  

BorelissPro - podporuje imunitný systém, pomáha detoxikovať organizmus, má  imunostimulačné účinky. Je vhodný pri borelióze a vírusoch.

ProSelect - je účinný pri zlepšení funkcie pečene, posilňuje imunitu a imunologický systém. Zlepšuje náladu, pomáha predchádzať všetkým druhom infekcií a účinne pôsobí pri rôznych mutogénnych zmenách ako je rakovina alebo nádor. Z certifikovaných ekologických fariem bez GMO.

Vita C DuoLife - Plne prirodzený vitamín C je zdrojom zdravia a energie.  Veľmi silný antioxidant, ktorý prispieva k vyššej výkonnosti a odstraňuje únavu. 100% prírodný produkt.

Aloe DuoLife - 100% prírodný produkt v najvyššej kvalite. Pôsobí protizápalovo a protialergicky.  Vysoký obsah antioxidantov posilňuje imunitný systém a prispieva k spomaleniu procesu starnutia. Urýchľuje hojenie rán, posilňuje správnu funkciu čriev a pomáha pri zápaloch žalúdka a pálení záhy. 

Užívanie

8:00 - 25 ml DuoLife Deň pred jedlom + 2 tab. ProDeacid
8:30 - 2 tab. BorelissPro a 25 ml Vita C
10:00 - 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife
14:00 - 5 ml RegenOil Liquid Gold + 2 tab. ProSelect
19:00 - 25 ml DuoLife Noc pred jedlom

Balíček obsahuje

1ks -  Aloe DuoLife (750ml)

1ks - Vita C DuoLife (750ml)

1ks - Chlorofyl DuoLife (750ml)

1ks - DuoLife Noc (750ml)

1ks - DuoLife Deň (750ml)

1ks - RegenOil LiquidGold (250ml)

1ks - ProDeacid (60 tab.)

1ks - BorelissPro (60 tab.)

1ks - ProSelect (60 tab.)

Toto je potravinový doplnok výživy

a nenahrádza žiadne lieky a ani liečbu u lekára. Výrobca duolife
Katalógové číslo
EAN 5906874160428

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON