Vitajte na našej znovu spustenej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček "Krásne a zdravé vlasy, nechty"

Produkty v balíčku stimulujú a podporujú rast vlasov, nechtov, vyživujú kožu a zuby.Vďaka tomu sa stávajú vlasy pružnejšími, odolnejšími, silnejšími. Zároveň ich chránia. Zamedzujú ich vypadávaniu a tvorbe lupín.

Katalógové číslo 808
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 129,30 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

KERATIN HAIR COMPLEX

keratin milaraKeratin Hair Complex je výživový doplnok , ktorý je základnou zložkou kože, vlasov, nechtov a zubov.Keratín stimuluje a podporuje rast vlasov, nechtov, vyživuje kožu a zuby.Vďaka tomu sa stávajú pružnejšími, odolnejšími, silnejšími.Zároveň ich chráni.

Jeho používaním môžete dosiahnuť zníženie vypadávania vlasov až o 34% už po jednomesačnej aplikácii. Po používaní úplnej podpornej kúry dokonca až o 86%. Vlasy sa stávajú 10x silnejšie a 2x pružnejšie ako pred kúrou, zvýši sa ich objem a hustota.

Zloženie: Pyré z guavového ovocia, Šťava z plodov malín, Formula extraktu z čiernej ryže a kvetov opuncie figovej štandardizovaná pre obsah antokyanínov, Extrakt z ovocia embiliky lekárskej štandardizovaný pre obsah vitamínu C, Extrakt z organických hrachových výhonkov, Solubilizovaný keratín, Extrakt z listov pŕhľavy dvojdomej, Extrakt z hroznových jadierok štandardizovaný pre obsah plyfenolov, Extrakt z prasličky roľnej

Obsah: 750 ml

 

FYTOMINERAL

fytomineral milaraFytomineral obsahuje silne koncentrovaný koloidný roztok viac než 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, ktoré sa dokážu vstrebať až na 98 %. Tento prípravok zaisťuje vyváženú minerálnu výživu pre ľudský organizmus zvyšuje využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka, pomáha regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrá dôležitú úlohu pri syntéze DNA, pôsobí ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom. Koloidné minerály pôsobia v ľudskom organizme detoxikačne.

Svojím zložením priaznivo ovplyvňuje zdravý rast vlasov.

 Zloženie: 

Horčík 2000, Hliník 870, Draslík 600,Vápnik 300, Železo 300, Síra 300, Sodík 300, Kremík 10, Chlór 60, Fosfor 30, Mangán 20, Lítium 5, Prazeodým <10, Neodým <10, Zinok 6, Telúr <5, Wolfrám <5, Tórium <5, Cér <5, Stroncium 4, Meď 4, Rubídium 4, Nikel 2, Gálium 1, Molybdén 1, Hafnium 1, Európium 1, Terbium 1, Kobalt 1, Niób 1, Irídium 1, Dysprózium 1, Skandium 1, Zirkónium 1, Samárium 1, Erbium 1, Chróm 0,8, Bór 0,8, Bizmut 0,5, Paládium 0,5, Ródium 0,5, Lantán 0,5, Germánium 0,5, Vanád 0,5, Cézium 0,05, Platina 0,5, Ruténium 0,5, Gadolínium 0,5, Tálium 0,05, Indium 0,5, Báryum 0,02, Osmium 0,5, Rénium 0,5, Holmium 0,5, Yterbium 0,5, Antimón 0,3, Zlato 0,3, Selén 0,2, Ytrium 0,1, Striebro 0,1, Lutécium 0,1, Berýlium 0,1, Titan 0,1

Obsah: 30 ml

 

DUOLIFE KOLAGÉN

kolagen milara

DuoLife Kolagén obohatený antioxidantom pomáha udržiavať pokožku pevnú a pružnú. Chráni ju pred predčasným starnutím a pomáha udržiavať zdravé vlasy a nechty. Pomáha pokožke udržať si mladý vzhľad, čím vytvára efekt prirodzeného liftingu.

Prírodný kolagén zaručuje optimálnu funkciu chrupavky a kostí. Vyživuje všetky vnútorné orgány a tým ich správnu činnosť. Taktiež napomáha srdcovo - cievnemu systému.

Zloženie kolagénu: mango, morský kolagén, kolagénové vlákna, glukozamín sulfát, chondrotín, acerola, praslička, žihľava, bambusové výhonky, kyselina hyalurónová

Obsah: 750 ml

 

 

MAKOVÝ OLEJ

makový olej milara

 

 

Mak je bohatým zdrojom vápnika (obsahuje ho 10 násobne viacej, ako kravské mlieko), ale aj iných minerálov, vitamínov a nenasýtených mastných kyselín. Zlepšuje spánok, má relaxačný účinok, podporuje dýchací systém. Zlepšuje stav vlasov, nechtov, pokožky. Má omladuzujúci a revitalizačný účinok na pokožku a to práve vďaka vysokému obsahu vápnika.

Zloženie: Makový olej, Včelí vosk

Balenie: 30 kapsúl

 

 

CELITÍN

celitin milaraZlepšuje pamäť, pôsobí proti stresu a predchádza únave a vyčerpaniu, podporuje metabolizmus tukov, reguluje cholesterol v krvi a vyživuje puzdrá nervových vlákien, udržuje zdravé vlasy, bráni ich vypadávaniu a zamedzuje tvorbe lupín, priaznivo ovplyvňuje látkovú výmenu vlasov a nechtov.

Zloženie: Lecitín, Gigko biloba

Balenie: 90 kapsúl

 

 

 

Všetky produkty skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Keratín po otvorení doporučujeme skladovať v chladničke.

 

Pri kúpe balíčka ušetríte na tovare a aj na poštovnom. 

 

 

Užívanie : 

Keratín a kolagen : 1x 25ml ( skladovať v chladničke)

Fytomineral : 20kv 1x denne

po využivaní : 

Makový olej : 1x 1 až 2 tbl

Celitin : 1x 1-2 tbl

 

Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

 

3% zľava a kredity, ktoré môžete použiť na zľavu k ďalšiemu nákupu získate registraciou na tejto stránke . 

 

 

 

 

Ak sa chcete ZAREGISTROVAŤ a objednávať si výrobky z duolife sami, alebo sa stať PARTNEROM spoločnosti duolife registrujte sa tu 

 

K registrácii potrebujete toto ID

 

ID SK1466091

 

 

Katalógové číslo 808
© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON