Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Balíček "Tetánia, únava"

Produkty v balíčku sú riešením pre tých, ktorí chcú aktivovať psychomotorické vlastnosti svojho organizmu a ktorí chcú svojmu telu dodávať základné látky, ktoré sú nevyhnutné pre to, aby každý deň fungovali správne. Pre tých, ktorí chcú po dobrom spánku vychutnať si život a usilovať sa o úplnú regeneráciu svojich životných síl tým, že im poskytnú potrebné živiny. Zaisťujú vyváženú minerálnu výživu pre ľudský organizmus, zvyšujú využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka, pomáhajú regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela, pôsobia ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom.

Katalógové číslo 812
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 180,00 €
Pôvodná cena 195,00 €
Ušetríte 15,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

DUOLIFE NOC a DEŇ

Ideálne spojenie výťažkov z prírody pre celý deň. DuoLife Deň je riešením pre tých, ktorí chcú aktivovať psychomotorické vlastnosti svojho organizmu a ktorí chcú svojmu telu dodávať základné látky, ktoré sú nevyhnutné pre to, aby každý deň fungovali správne. DuoLife Noc je riešením pre ľudí, ktorí chcú po dobrom spánku vychutnať si život a usilovať sa o úplnú regeneráciu svojich životných síl tým, že im poskytnú potrebné živiny. ideálne aj pri tetánii a únave.

Biela fľaša obsahuje: Noni ovocie, Amaí palmové bobule, Ovocie z granátového jablka, Aloe vera, Brusnice, Červená malina, Baza, Plody rakytníka, Hrouno, Žeňšen, Šípka, Hloh, Lucerna

 Čierna fľaša obsahuje: Tibetské bobule Goji, Bielemoruše, Pestrec mariánsky, Listy z artičoku, Slivka, Acerola, Hrozno, Lucerna, Červená repa

 Obsah: 2x750 ml

 

FYTOMINERAL


Fytomineral obsahuje silne koncentrovaný koloidný roztok viac než 64 prvkov Mendelejevovej periodickej sústavy v prírodnej forme, ktoré sa dokážu vstrebať až na 98 %. Tento prípravok zaisťuje vyváženú minerálnu výživu pre ľudský organizmus zvyšuje využiteľnosť vitamínov a ostatných látok potrebných pre výživu človeka, pomáha regulovať hormonálnu činnosť endokrinného systému tela a hrá dôležitú úlohu pri syntéze DNA, pôsobí ako antioxidačná zložka proti voľným radikálom. Koloidné minerály pôsobia v ľudskom organizme detoxikačne.

Svojím zložením priaznivo ovplyvňuje zdravý rast vlasov.

 Zloženie: Horčík 2000, Hliník 870, Draslík 600,Vápnik 300, Železo 300, Síra 300, Sodík 300, Kremík 10, Chlór 60, Fosfor 30, Mangán 20, Lítium 5, Prazeodým <10, Neodým <10, Zinok 6, Telúr <5, Wolfrám <5, Tórium <5, Cér <5, Stroncium 4, Meď 4, Rubídium 4, Nikel 2, Gálium 1, Molybdén 1, Hafnium 1, Európium 1, Terbium 1, Kobalt 1, Niób 1, Irídium 1, Dysprózium 1, Skandium 1, Zirkónium 1, Samárium 1, Erbium 1, Chróm 0,8, Bór 0,8, Bizmut 0,5, Paládium 0,5, Ródium 0,5, Lantán 0,5, Germánium 0,5, Vanád 0,5, Cézium 0,05, Platina 0,5, Ruténium 0,5, Gadolínium 0,5, Tálium 0,05, Indium 0,5, Báryum 0,02, Osmium 0,5, Rénium 0,5, Holmium 0,5, Yterbium 0,5, Antimón 0,3, Zlato 0,3, Selén 0,2, Ytrium 0,1, Striebro 0,1, Lutécium 0,1, Berýlium 0,1, Titan 0,1

Obsah: 30 ml

 

VITAFLORIN

Zásobuje telo optimálnym množstvom vitamínov v prírodnej forme, celkovo tonizuje, osviežuje organizmus a podporuje imunitný systém. Zvyšuje odolnosť proti stresu, vírusovým a bakteriálnym ochoreniam a vyrovnáva negatívne vplyvy spôsobené znečistením životného prostredia. Zlepšuje psychickú kondíciu, povzbudzuje náladu a výrazne predchádza únave a vyčerpaniu. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov spomaľuje starnutie organizmu. Podporuje trávenie, chráni sliznicu tráviaceho traktu a zaisťuje dobrý stav čriev. Ochraňuje srdce a cievy a preventívne pôsobí proti kardiovaskulárnym a ostatným civilizačným chorobám.

Zloženie: Rakytník rešetliakový, Aloe vera, Granátovník obyčajný, Schizandra čínska, Včelia materská kašička, Dulovec japonský, Vitamíny C,A,D,E, B1,B2, B3,B5,B6, B9, B12, H, Cholin

Balenie: 90 kapsúl

 MAKOVÝ OLEJ 

Mak je bohatým zdrojom vápnika (obsahuje ho 10 násobne viacej, ako kravské mlieko), ale aj iných minerálov, vitamínov a nenasýtených mastných kyselín. Zlepšuje spánok, má relaxačný účinok, podporuje dýchací systém. Zlepšuje stav vlasov, nechtov, pokožky. Má omladuzujúci a revitalizačný účinok na pokožku a to práve vďaka vysokému obsahu vápnika. Jednotlivé zložky sú nápomocné k normálnemu fungovaniu nervového systému, psychiky.

Zloženie: Makový olej, včelí vosk

Balenie: 30 kapsúl

 RELAXIN

Obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných extraktov stromu magnólie a koreňa kudzu. Podporuje reguláciu stresových reakcií organizmu a stimuluje produkciu hormónov, ktoré napomáhajú k psychickej vyrovnanosti a odolnosti. Pomáha zvládať rôzne typy závislostí (alkohol, fajčenie)Podporuje celkovú pohodu a duševnú vyrovnanosť. Stimuluje zmysly a pohotovosť. Celkovo upokojuje. Pomáha pri zvládaní stresu a jeho následkov. Potláča stavy úzkosti a depresie, paniky. Podporuje produkciu serotonínu "hormónu šťastia".

Zloženie: Extrak z koreňa kudzu, Extrak z Magnólie lekárskej

Obsah : 30 ml

 DIATOMIT

Minerály v produkte Diatomit  prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného a nervového systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k udržaniu zdravých kostí, svalov, zubov, vlasov, nechtov, pokožky a zraku, prispievajú tiež k normálnej plodnosti a reprodukcii, k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi, k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, zinok prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov, bielkovín a vitamínu A, horčík prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy, ríbezľa prispieva k vylučovaniu vody z organizmu a jeho osvieženiu.

 Zloženie: Diatomit – kremelina, Kremík – Oxid kremičný, Horčík, Zinok, Selén, Ríbezľa čierna, Rastlinná kapsula 

Balenie: 30 kapsúl

 

Liquid oil 

zlatý pomer nenásytných mastných kyselín omega na srdcovo cievny system a činnosť mozgu, - 13 nerafinovaných olejov za studena lisovaných - vitamíny: K, MK7, D3, - regulácia vápnika a fosforu- podpora imunitného systému,- pri problémoch s cystami, otehotnenie, - pre správny vývoj plodu , osteoporoza

Zloženie: kombinácia olejov 

Obsah: 250ml 

 

Všetky produkty skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.

Produkty Noc a Deň doporučujeme po otvorení skladovať v chladničke.

 

10% zľava : Účinnými terapiami pri tetánii je regresná terapia a terapia EFT. Preto súčasťou balíčka je aj 10% zľavový kupón na terapie. 

 

Pri kúpe balíčka ušetríte na tovare a aj na poštovnom.

 

Užívanie : 

Deň : ráno 25ml ( skladovať v chladničke ) 

Noc: večer 25ml ( skladovať v chladničke) 

Fytominerál : 15-20 kvapiek jeden krát denne

Relaxin :  2x denne 5 kv ( pred použitím potriasť a užívať tri týždne, potom jeden týždeň prestávka) 

Po využívaní Deň,  Noc  a fytominerál  pokračujte v uživaní nasledovne : 

Diatomin :  2x 1 tbl denne 

Makový olej :  1 x 1 tbl 

Vitamarín : 1x1 tbl 

Vitaflorin : 2x 1 tbl 

 

Po využívaní balíčka, môžete doplnky užívať opäť po uplynutí troch týždňov. 

 

Prajeme vám veľa zdravia.

 

Produkty si môžete objednať aj vložením do objednávkového košíka.

 

3% zľava a kredity, ktoré môžete použiť a zľavu k ďalšiemu nákupu získate registraciou na tejto stránke . 

 

Výrobca duolife
Katalógové číslo 812

Podobné produkty

© 2020 FAUST AGENCY s.r.o.
Používam e-shop MIBRON