Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

Moja krv DuoLife

Tekutá morfológia, ktorá pomáha udržať správne množstvo červených krviniek a vytvárať krv. Zároveň je to formula, ktorá garantuje prísun energie a udržuje dobrú kondíciu organizmu. Vaša morfológia odráža kvalitu Vášho života. Tekutá morfológia. Komplex vitamínov, minerálov, ovocia a zeleniny 100% prírodný, vysoko koncentrovaný.

Katalógové číslo 816
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 49,00 €
Pôvodná cena 52,00 €
Ušetríte 3,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

MOJA KRV DUOLIFE

Tekutá morfológia - DuoLife Moja krv je forma tekutej morfológie, ktorá pomáha udržiavať správny stav červených krviniek a proces tvorby krvi.

Komplex vitamínov, minerálov, ovocia a zeleniny -  je bohatý zdroj vitamínov a minerálov, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu organizmu. 

100% prírodný - tento bezlepkový výrobok je zložený  výhradnez prírodných zložiek rastlinného pôvodu.. Neobsahuje GMO ani konzervanty, takže splňuje požiadavky celosvetového trendu, akým sú  produkty s čistým štítom.

Koncentrovaná dávka - čím je koncentrovanejší, tým menšie množstvo prípravku je potrebné, aby sme dosiahlo výsledku. Koncentrované dávky umožňujú maximálne zvýšenie počtu aktívnych látok v jednej porcii prípravku. Zvýšené množstvo aktívnych látok zvyšuje účinok preparátu.

Produkt je určený hlavne pre:

osoby vynakladajúce vyššiu fyzickú námahu
osoby vykonávajúce prácu s vyššou duševnou aktivitou
rekonvalescentov
ženy plánujúce tehotenstvo
vegetariánov
seniorov
darcov krvi

Účinne napomáha pri detoxikácii organizmu.  Najdôležitejšie je šťava z cukrovej repy, ktorá je bohatá na betaín. Veľké množstvo horčíka, ktoré obsahuje šťava z červenej repy, pozitívne ovplyvňuje stav ciev a žíl.

Podporuje krvný obehový systém, imunitu a regeneráciu organizmu. 

DuoLife Moja krv je spracovaný tak, aby dodával ľudskému telu cenné vitamíny, minerály a extrakty z rastlín a zeleniny. Doplňa vitamíny: K, C, A, B1,B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E, a minerály: železo, zinok, meď,mangan, selén, molybdén, jód. 

Obsah:

750 ml

Dávkovanie:

1x denne 50 ml alebo 2x denne po 25 ml pred jedlom

Nenahrádza pestrú stravu.

Skladovanie:

Skladujte pri izbovej teplote, mimo dosahu detí. Po otvorení skladujte v chladničke.


Výrobca duolife
Katalógové číslo 816
EAN 5902659134165

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency