Vitajte na našej stránke. Zaregistrujte sa a zbierajte body za nákup.

ZinoShine+

ZinoShine+ je potravinový doplnok obsahujúci širokospektrálny horčík a vitamín D3. Táto špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá na podporu imunitného systému.To koľko potrebuje vitamínu D naše telo závisí od veku, životného štýlu a miere vystavenia slnečnému žiareniu. Tento potravinový doplnok je vytvorený tak, aby doplnil príjem vitamínu D počas celého roka alebo aj celého života. Znižuje vyčerpanie a únavu, podporuje správne fungovanie svalov a prospieva kostiam a zubom.

Katalógové číslo
Dostupnosť Skladom
Cena s DPH 20,00 €

Nakúpte ešte za 100,00 € a získajte dopravu ZADARMO.

ZinoShine+ je potravinový doplnok obsahujúci širokospektrálny horčík a vitamín D3. Táto špeciálne vyvinutá zmes je navrhnutá na podporu imunitného systému. To koľko potrebuje vitamínu D naše telo závisí od veku, životného štýlu a miere vystavenia slnečnému žiareniu. Tento potravinový doplnok je vytvorený tak, aby doplnil príjem vitamínu D počas celého roka alebo aj celého života. Znižuje vyčerpanie a únavu, podporuje správne fungovanie svalov a prospieva normálnemu rastu a vývoju kostí a zubom. Taktiež podporuje dôležité funkcie v tele a pomáha správne absorbovať a regulovať vápnik a fosfor a tým je veľmi dôležitý pri normálnej funkcii imunitného systému. Vitamín D je rozpustný v tuku a čím vyššia telesná hmotnosť, tým viac ho je potrebné produkovať a dopĺňať, aby sa dosiahla a udržala dostatočná hladina tohto vitamínu v našej krvi. Na celom svete trpí nedostatkom vitamínu D približne 1 miliarda ľudí. Preto je dôležité monitorovať hladinu vitamínu D a v prípade potreby ju upravovať pomocou iných zdrojov ako je len slnečné svetlo. Vitamín D v tomto potravinovom doplnku je získaný z lišajníka. Je to malý, jedinečný rastlinný druh, pozostávajúci zo symbiotického spojenia riasy a huby. V hojnom množstve rastie na horských bralách, skalách a stromoch.

Využitie :

- podpora imunitného systém

- znižuje vyčerpanie a únavu

- podporuje funkcie svalov

prospieva normálnemu rastu a vývoju kostí a zubom


Zloženie :

Vitamín D3 (cholekalciferol), zmes horčíka (oxid horečnatý z morskej vody, citrát horečnatý, malát horečnatý, bisglycinát horečnatý), objemové činidlo (beta-cyklodextrín z manioku), protihrudkovacie činidlo (MCT olej z kokosu, kyselina stearová)


Odporúčaná denná dávka: Deti do11 rokov: 1 tableta denne. Dospievajúci vo veku 12–18 rokov: 1 – 3 tablety denne. Dospelí nad 18 rokov: 1 – 4 tablety denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy

Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Obsah: 60tab.


Výrobca zinzino
Katalógové číslo

Súvisiace produkty

Podobné produkty

© 2020 - 2024 L.E.A. spol s.r.o. - www.milara.sk
Powered by MIBRON  |  Created by Faustagency